Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Nasip olursa doğumdan sonra ne kadar ara vermeyi düşünüyorsunuz? Ben öğretmenim. Sanırım 2 sene ücretsiz izin alırım gibi geliyor eğer maddi imkanlar olanak sağlarsa
Kızımda 6. Ayda başladım eşim baktı sorun yaşamadık süt izni vs gene öyle olur diye düşünüyorum inşallah bakalım hayalimizden daha güzelini yaşarken buluruz kendimizi

Evet deme kuzum ne erkekler var kizdan hayirli oluyor ya biz bakma kismindan dolayi oyle dusunuyoruz benimde erkek hep babasi gibi olsun diyorum onun gibu boylu yakisikli huyu guzel caliskan cok durust hep dua ediyorum
Evet ya Allahın bir lütfu bize. Tüp bebek zaten benim kuzucum❤️ sağlıklı sıhhatli olsun bana yeter 😍

Selam kızlar kontrolden geldim. Bebeğim çok iyiymiş masallah her şey çok güzel dedi. Veee gruba bir 💙 erkek daha geliyor. 2 oğlum vardır 3. Nurumda erkek oldu 💙☺️ doktorla baya kahkaha attık. Abileri de gelmişti kontrole baktı ve güldü bu da erkek dedi 😂. Baya erkek dedi fotosunu bile çekti. Hayırlısı ile rabbim kucağıma aldirsin 😍

Günaydın güzel hamişdeşlerim 😍 Bugün 3 hafta sonunda işe geldim bu zamana kadar kimse bilmesin isterken o 3 hafta kazanlar kaynamıştır bakalım beni neler bekliyor 🫣
Ay bende bugün geldim işe ama evde izole ortamdan çıkınca sanki virüsler üstüme akın etcekmiş gibi geliyor. Hasta olmaktan o kadar korkuyorum ki. Psikolojik çok fena bir durum. Hamilelikte kaygı stres ne kadar çok artıyor ya 😮‍💨

Günaydın güzel hamişdeşlerim 😍 Bugün 3 hafta sonunda işe geldim bu zamana kadar kimse bilmesin isterken o 3 hafta kazanlar kaynamıştır bakalım beni neler bekliyor 🫣

Kizceler ise siz neden gitmediniz doktorunuz rapor mu verdi yoksa dinlenmek mi istediniz. Ben bir fiil geldim ama bazen sabahları çok zor oluyor

X