Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Selam kızlar kontrolden geldim. Bebeğim çok iyiymiş masallah her şey çok güzel dedi. Veee gruba bir 💙 erkek daha geliyor. 2 oğlum vardır 3. Nurumda erkek oldu 💙☺️ doktorla baya kahkaha attık. Abileri de gelmişti kontrole baktı ve güldü bu da erkek dedi 😂. Baya erkek dedi fotosunu bile çekti. Hayırlısı ile rabbim kucağıma aldirsin 😍
Sağlıkla gelsin ohh 3 erkek anası😂

Selam kızlar kontrolden geldim. Bebeğim çok iyiymiş masallah her şey çok güzel dedi. Veee gruba bir 💙 erkek daha geliyor. 2 oğlum vardır 3. Nurumda erkek oldu 💙☺️ doktorla baya kahkaha attık. Abileri de gelmişti kontrole baktı ve güldü bu da erkek dedi 😂. Baya erkek dedi fotosunu bile çekti. Hayırlısı ile rabbim kucağıma aldirsin 😍
Sağlıkla gelsin bu sene erkek senesi sanırım 💙🤩

Ya o kadar sürmez benim ilk hamilelik 17 falan hissettim . 20 den sonra daha net o yüzden 20 deniliyor. Bir de ilk hissedince düzenli değil yani 1 gün oluyor 1 gün ses yok gibi 20 den sonra düzenli . Neyse 20 ye de bir şey kalmadı 😍
Ayyy evet az daha sabırr🤲🤲❤️

Ay bende bugün geldim işe ama evde izole ortamdan çıkınca sanki virüsler üstüme akın etcekmiş gibi geliyor. Hasta olmaktan o kadar korkuyorum ki. Psikolojik çok fena bir durum. Hamilelikte kaygı stres ne kadar çok artıyor ya 😮‍💨
Hele benn resmen panik atak oldum felaket tellali gibi hissediyorum kendimi😁😁

Kesinlikle ahshsh. Ben de çok merak ediyorum benimkileri🥹 fetal dna yaptırdım ama ikiz gebeliklerde en az bir tanesinin cinsiyeti şu diye geliyormuş sonuç. Birini fetalden diğerini ultrasondan öğrencez belli ki. Çifte heyecan🥹
Gerçekten çok heyecanlı ya onları duymak, görmek harika hissettiriyor ya şuan enerjim tavan 😍☺️

Kesinlikle ahshsh. Ben de çok merak ediyorum benimkileri🥹 fetal dna yaptırdım ama ikiz gebeliklerde en az bir tanesinin cinsiyeti şu diye geliyormuş sonuç. Birini fetalden diğerini ultrasondan öğrencez belli ki. Çifte heyecan🥹
Sonuçlar ne zaman çıkıyor? İkisi kız ise öğrenirsin direkt yazıyor y kromozomuna rastlanmadı diye 😍 benim kızlarda öyleydi sevinçten havalara ucmustum 😂😂

Canım 35 yaşındayım bende. El ele uyuyun uyuyunca mecbur bırakmış oluyorsun ama uyandigimda mesela şuan eli bacağım da. Temas Şevkat vajen girissiz oynasma😀 biz bunlarla idare etme kararı aldık. Herkesin kendi tercihi. Bu arada soğumak isteyene bahane çok olur diye düşünüyorum ben. Kocama şimdilik güveniyorum karar ikimizin karari
Biz de tam olarak böyleyiz biz her türlü sevgi dilini kullanıyoruz en çok da temas 😍 farklı koltuklarda bile oturamiyoruz mutlaka bir yerimiz temas etmeli 😂 Ama insan özlüyor yine de bu hafta doktora kesin olarak sorucam hiç bir sıkıntımız yokken tedirgin olmaya gerek var mı diye 😂 Bebeğimiz sağlıklı olsun mutlu huzurlu ve hayırlı olsun inşallah belki cinsiyeti de öğreniriz belli mi olur 😍🙏

X