Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Rahim ve bebiş büyüdüğü için siyatik ağrilr yaşiyormuşuz 🥹 Bu arada haklısın, ne kutlaniyor, kim kazanirsa kazansın depremin merkezi olan yerler için gönül isterdi ki biraz sükunet olsun 🙏🏻
Burada havai fişek atılıyor silahlar sıkılıyor iki tarafta kutluyor 😂 oy kullanmaya gittiğim okulun etrafında bı tane sağlam ev yoktu . İstediğim parti önde olsa bile sevinemem bu kadar çok ilginç gerçekten .
İnşallah öyledir canım felaket ağrıyor çünkü 🥲

Burada havai fişek atılıyor silahlar sıkılıyor iki tarafta kutluyor 😂 oy kullanmaya gittiğim okulun etrafında bı tane sağlam ev yoktu . İstediğim parti önde olsa bile sevinemem bu kadar çok ilginç gerçekten .
İnşallah öyledir canım felaket ağrıyor çünkü 🥲

Allah hepimize aynı neşeden versin 😂

Aynen canım gittiği yere kadar çalışayım diyorum bu günlerimi özleyeceğim sonradan çünkü 🥲😀
Nasip olursa doğumdan sonra ne kadar ara vermeyi düşünüyorsunuz? Ben öğretmenim. Sanırım 2 sene ücretsiz izin alırım gibi geliyor eğer maddi imkanlar olanak sağlarsa

Nasip olursa doğumdan sonra ne kadar ara vermeyi düşünüyorsunuz? Ben öğretmenim. Sanırım 2 sene ücretsiz izin alırım gibi geliyor eğer maddi imkanlar olanak sağlarsa
Ben de öğretmenim ama ücretsiz izin almayacağım maddi olarak zor olur bizim için. En fazla şubattan nisana kadar alacağım sonra 21 saat ders ile devam etmeyi planlıyorum :/

Ben de öğretmenim ama ücretsiz izin almayacağım maddi olarak zor olur bizim için. En fazla şubattan nisana kadar alacağım sonra 21 saat ders ile devam etmeyi planlıyorum :/
Eğer bakacak biri olsa belki ben de o kadar düşünmem ama ailemden uzaktayım bakıcıya da güvenemem sanırım

Şöyleki okul öncesi öğretmeniyim 2 yaşına kadar Allah kısmet ederse kendim bakmayı düşünüyorum .0-2 yaş kritik güven duygusunu kazanana kadar. Hem diyorum bakıcı tutsam benden iyi mi bakacak .Hocam köşeye üç beş bı şey atın bence çocuğunuza kendiniz bakın.

Eğer bakacak biri olsa belki ben de o kadar düşünmem ama ailemden uzaktayım bakıcıya da güvenemem sanırım
Anneciğime güveniyorum ben de 🥹 daha yakın bir okula tayin alabilirsem boş gün istemeyip beş gün yarım gün şekilde okula gideceğim günde 4 saat ders olacak şekilde. Zaten çocuk 36 aylık olana kadar programı benim istediğim şekilde hazırlamak zorundalar. Bakıcılar da çok pahalıymış bu arada, yarın işe başlayacak bir arkadaşım 30.000’e patlıyor bize dedi :/

Kızlar günaydın :) özel olacak ama bir şey sormak istiyorum, benim iki gün arayla lekelenmem oldu burada da yazmıştım zaten ve bu beni biraz tedirgin edince doktorla görüşmek için aradım ameliyatta olduğu için asistan ile görüştüm falan. Lekelenme ilişkinin ertesi günü oldu asistana da bu şekilde anlattım ve bana dediği zaten ilişki olmaması gerekiyor 3 ay olana kadar 😳 bende dedim ki doktor bize böyle bir bilgi vermedi hatta her şey iyi bir sorun yok vs. Dediği için ve ilişkiyi yasaklamadığı için bizde ara vermedik? Asistanın bana dediği bunu zaten sizin ara vermeniz gerekiyor doktor söylemese de, gebeler zaten korkarlar ilk başta yapmazlar falan. Bu çok saçma geldi bana neyse sorum da şu doktor söylemeden ilişkiye ara veren var mı? Uzun oldu kusura bakmayın 😏
Benimde ilişkiden sonra peçeteyle silince hafif lekelenmem olmuştu çamaşırıma geçmedi. Doktor olabileceğini söylemişti. Sonrasında da hiç sıkıntım olmadı. Biz ilk gebeliğimizde kalp atışını duyduktan sonra hep rahattık,hiç korkmadık. Sen nasıl hissedersen vücut o tepkiyi veriyor. Keseyi ve bebeği sıkıştırmadıktan sonra ben bir zarar olacağını düşünmüyorum. Tabii gebeliğin sağlıkla ilerliyorsa.

Şöyleki okul öncesi öğretmeniyim 2 yaşına kadar Allah kısmet ederse kendim bakmayı düşünüyorum .0-2 yaş kritik güven duygusunu kazanana kadar. Hem diyorum bakıcı tutsam benden iyi mi bakacak .Hocam köşeye üç beş bı şey atın bence çocuğunuza kendiniz bakın.
Aynen hocam ben de öyle yapmaya çalışıyorum 9 ay ne biriktirebilirsem kar 😅

Esimde hic dokunamiyor yazdiklarini okuyunca aynisi biziz 37 yasindayim bende 1 tup bebek kayip ve ilk hamilelik bende onu dusunuyorum esim sogurmu diye cok guzel yaklasiyor bana yinede dusunuyorum

Canım 35 yaşındayım bende. El ele uyuyun uyuyunca mecbur bırakmış oluyorsun ama uyandigimda mesela şuan eli bacağım da. Temas Şevkat vajen girissiz oynasma😀 biz bunlarla idare etme kararı aldık. Herkesin kendi tercihi. Bu arada soğumak isteyene bahane çok olur diye düşünüyorum ben. Kocama şimdilik güveniyorum karar ikimizin karari

Canım 35 yaşındayım bende. El ele uyuyun uyuyunca mecbur bırakmış oluyorsun ama uyandigimda mesela şuan eli bacağım da. Temas Şevkat vajen girissiz oynasma😀 biz bunlarla idare etme kararı aldık. Herkesin kendi tercihi. Bu arada soğumak isteyene bahane çok olur diye düşünüyorum ben. Kocama şimdilik güveniyorum karar ikimizin karari
Hahaha harikasiniz😁😁😁benimkide oyle hep temas esim istemiyor cinsellik korkuyor cok farkindayim

Kızlar selamlar 🩷 çok fazla beyaz akıntı geliyor bazen rengi bembeyaz. Sizde de aynı durumlar var mı? Herhangi bir yanma veya batma yapmıyor enfeksiyon gibi ama çok akıntı oluyor..
Canim benim hep var hic bitmiyor o iyi bisey hormonlarin salgiliyor guzel bisey tedirgin olma sik sik ic camasirini degistir yeter sen

Anneciğime güveniyorum ben de 🥹 daha yakın bir okula tayin alabilirsem boş gün istemeyip beş gün yarım gün şekilde okula gideceğim günde 4 saat ders olacak şekilde. Zaten çocuk 36 aylık olana kadar programı benim istediğim şekilde hazırlamak zorundalar. Bakıcılar da çok pahalıymış bu arada, yarın işe başlayacak bir arkadaşım 30.000’e patlıyor bize dedi :/
Aaa ben de öğretmenim hatta yazın il dışı isticem inşallah çıkar tayinimiz. Ben de ikinci dönem başlayıp 2. Dönemi 3 saat giderek süt izniyle kapatmayı planlıyorum. Eşim de öğretmen o da derslerini benim izin saatlerime göre ayarlayabilirse hatta ikimiz bile bakabiliriz dönüşümlü şeklinde düşündük

Ben temasla asla uyuyamam ya 🤣🤣

X