Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yaaa seninde mi erkek masallah ne guzel canimm benim cok sevindim
Ya canım evet öyle gözüküyor dedi ama ben hala kız gibi düşünüyorum bilmiyorum ya bi dolu geldi bacağının arası dedi doktor erkek gibi dedi ama çok hareketliydi 1 ay sonra gidicem o zaman net olur dedi 1 hafta sonra da 2li yaptırıcam belki orada da gözükür

Canim cok yogun gundu yazamadim yazismalari yeni okuyorum herkesin baya yazismissiniz ne guzel ,anasi cisli cikti doktorda korkttu hemen gel dedi resmi atmistim sagolsun arkasini birakmadi olayi ilk beni aldi
Ya benim de aklıma o geldi çok sıkışınca geçen ben de kötü bir şeye midem bulandı kaçırdım birazcık bence oluyor ya çık tutamıyoruz galiba çişleri

Umarım sana da öyle nasip olur her ikisini de tatmak çok güzel. Sağlıkları yerinde olsun tabiki dileğimiz en başta.

Ya cinselliği tabiki kanama düşük riski vs durumunda zaten doktor direk yasaklıyor o durumda yapılmamalı da asla. Ama bir sağlık sorunu yoksa tek başına hamilelik cinselliğe engel bir durum değil. Bebeğin rahimde bulunduğu yer ile cinselliğin yaşandığı yer farklı afedersiniz erkek organı rahim içine girmez vajina yolu var orada hareket eder yanlızca bunu çok iyi anlatan doktorlar var YouTube da.
dilfeza evett canım pendik emsey Pınar Gökova ya gidiyorum.. çok tatlı güleryüzlü bi doktor çok sakin..benim de 3. Gebeliğim
Bana da oradan Canan yılmazı çok tavsiye ettiler. Fiyat bilgisi aldın mı muayene doğum epidural vs ? Birde çok bekleme durumu filan oluyor mu muayene de ?
Daha önce dr dilek yağmurda Doğum yapma şerefine nail oldum muhteşem bir doktor hatta terapist bir ablaydı adeta
Türkiye de ssvd ilk yapan kadın doktorlardandır kendisi. Fakat emekli oldu çeşmeye yerleşti 3. Yavruma nasip olmadı

Kızlar ay bir de siz mi haber veriyorsunuz sağlık ocağına hamileyim diye?
Hastaneye gittim iki hafta sonra sağlık ocağına çocuğumu aşıya götürünce söyledim hemşireye gebelik kaydı açtı onların haberi olunca arıyorlar ama bazen geç ogrenebiliyorlar onlarda beklemek zorunda değilsin git gebelik kaydını açtır

Sağ kasığıma anlık 4 5 kere sancı girdi sag tarafım böyle yandı gibi bir acı oldu normal midir neden olmuş olabilir.

Benim rahim kalinligim vardı, tabi çocuk düşündüğümüzde genel kontrole gideyim dedim o zaman öğrenmiştim ama regl zamani şiddetli ağrılı kanamaların olmuyorsa sorun yok demişti doktor.Goremedigimiz bsey varsa söylemeleri gerekmez mi ya bilmiyorum ki valla bende korktum açıkçası bu hafta perşembe gideceğiz ikili test için inşallah o zaman kafamda netlestrcem.Bide evliliğin olumsuz etkilenmesine gelince de size kesinlikle katılıyorum böyle bir sebepten etkilenen evlilik sağlam değildir zaten.Esim çok anlayışlı sagolsun ama ben aşırı gerginim en korktuğum şey de onu kırmak ve üzmek.İlk hamileliğim olduğu için her şey bana çok yeni çok farkli anlamlandirmaya çalışıyorum, en büyük destekcim de eşim açıkçası başka kimseden bsey beklemiyorum da istemiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…