Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar bebek hareketlerini hisseden var mı ya da kaçıncı haftada hissedilir erkek bebek 12. hafta gibi pıt pıt karında hissediliyor diye duymuştum.
Canm bn oğlumda 17+2 de hissetmiştim normalde 20 den önce hissetmezsin ilk olduğu için demişlerdi o pıt pıt dediğin şey çok farklı bişey hissettiğinde anlayacaksın o olmadığını

Geceleri yatınca omzum sırtım kolum bacağım kalcam asiri kaşınmaya baslıyor, sivilcelendim hep ondan mı acaba

Malesef az yemeliyiz. Azcık fazla kaçırınca mide taş oluyor. Çünkü midemiz yukarı doğru çıkmaya başlıyor rahme yer açmak için.

Canim tum gun kosturmaktan bakamadim cismis yaa doktorda korkttu ama simdiden cisliyim doktor sık sık çik dedi sakin tutma dedi
Kuzu pelvis kuvvetlendirme hareketleri varya ondan yap hem normal doğum için hem idrar kaçırmamak için tüm kadınların yapmadı gerekiyor aslında bi Google yaz anlatıyor orada

Insallah canimm hepimizinki saglikli olsun bak en ufak bisey de omur gidiyor ben yine kosa kosa doktora gidince yine dedim saglikli hayirli evlat olsun diye
Tabiki de her şeyin başı sağlık Cinsiyet olayın heyecanı, gruba renk geliyor maviş pembiş kalpler Herkesin heyecanına, üzüntüsüne ortak olmaya çalışıyoruz Gerçekten güzel bir aile olduk

Ben bunu doğru bulmuyorum açıkçası. 3-4 ay çok uzun bir süre. O kadar zaman ayrı kalınırsa evlilik mutlaka olumsuz etkilenir.
Hiç bir sıkıntı yokken yasaklamaları saçma ama belki bizim göremediğimiz bilemediğimiz bir şeyi görüyorlardır, rahim kalınlığı konumu vs gibi gibi bilemiyorum ki Benim kanamam olunca yasakladı doktor, en yakın arkadaşımın hiç bir şeyi yokken yasakladı tutunma sürecinde olduğu için... Evlilik iyi günde, kötü günde hastalıkta sağlıkta sonuçta, böyle bir durumda evliliğim olumsuz etkilenirse, o çokta sağlam bir evlilik değildir bence, kendi adıma konuşuyorum tabi.

Canım emsey de hangi doktora gidiyorsun Pendik emsey dimi ?
Yiaaaa maşallah size hayırlı uğurlu olsun şimdiden prenses sağsalim doğsun inşaallah
Tetanoz aşısı olacak mısınız kızlar
Tabiki
Ben de olacaktım aslında ama arkadasım da hamile. Doktoru gerek yok demiş. Şimdi ameliyathaneler gayet steril o eskidendi falan demiş
Çoooook saçma kesin nereden biliyor ameliyathane şartlarında doğum olabileceğini ? Daha kaç ay var insanlar ne hallere düşüyor acil doğum yapması gereken durumlar olabiliyor ne bilim insanız herşey var deprem trafik kazası vs neler var neler. Hamileyiz kaygı yüklemek istemem canım yanlış anlama lütfen fakat bence riske atılmamalı olmalı tetenoz aşısı gebeler .

Kızlar cinsiyet öğrenen arkadaşlarım gözünüz aydın sağsalim kavuşalım hepimiz güzel meleklerimize inşallah. ikisi de ayrı güzel bir oğlum bir kızım var yerleri ayrı ayrı muhteşem duygular. ikisine de büyürken eşlik etmek ayrı bir güzeldi.

Birde karın şişliği bende de çok erken başladı yaa bu sefer bu üçüncü gebeliğim ondan olsa gerek 10+4 ama hele akşamları resmen 4/5 aylık sanki karnım bol giyiniyorum istemiyorum üç aydan önce yakınlarım dışında bilinmesini ama baya belli dar giyince hele.

Yaa birde cinsel ilişki konuşulmuş hiç birinde kanama leke olmadı ve ben hamile olduğumu öğrendikten doğana dek sınırlı ölçüde devam ettim cinsel hayatıma hafta da bir yada iki defa oluyordu. Bu 3. Gebelik bunda da aynen devam yani gebelik bir hastalık değil ki. bedenimizin buna hazır herşey ona göre yaratılmış zaten ki doktorlarım da hiç yasak demedi bu dahil üç gebelikte de. Yasak diyen olmadı.
İlk üç ay olmaz zaten diyen asistan işgüzarlık yapmış

Ayy Maşallah ne mutlu size en büyük hayalim bir kız bir erkek sağlıklı evlatlarımın olması, Allah onlara uzun sağlıklı ömürler versin.

Benim ilk gebeliğim olmasına rağmen 3. Ayda baya şişti karnım baya belli oluyor.

Cinsellik konusunda da çok şanslısınız maşallah, kimileri o kadar şanslı olamıyor hastalık boyutunda zor geçirenler, sürekli kanaması olanlar, düşük riski taşıyanlar oluyor malesef Asistanlar zaten niye böyle bir şeye karışır bilmem, en doğrusu doktorların sözüne güvenmek.

dilfeza evett canım pendik emsey Pınar Gökova ya gidiyorum.. çok tatlı güleryüzlü bi doktor çok sakin..benim de 3. Gebeliğim
Aaa bende ilk başta emsey istiyordum sonra tam karşısında Lokman Hekim hastanesi var orda arkadaşım doğum yaptı Nihan hocaya bende o doktora gidiyorum çok iyi tatlı sıkılmadan her soruma her gün cevap veriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…