Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım sadece sızdırma olabilir su gelmesi ben yaşadım ilk gebeliğimde 5. Ay da bildiğin bardaktan bosalircasina geliyor . Sızıntı enfeksiyon sebepli olabilir mutlaka takip edin ve gösterin .
Canim kaybetmedin demi bebegini canim ben sabah 9 da oradaydim doktorda ciş cikti suyu herseyi gusel dedi kacirmissin dedi senin sakin bekletmemen lasim dedi kacak veriyor demekki dedi doktorda korkttu resmi atiyim anlarsiniz

Eklentiler

• 20240329_183914.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 123
Olsun yaaa saglikli olsun da hisset kusu yaaa masallah masallah hareketli kusum yaa

Kızlar bebek hareketlerini hisseden var mı ya da kaçıncı haftada hissedilir erkek bebek 12. hafta gibi pıt pıt karında hissediliyor diye duymuştum.
İlk gebeligimde 16 dan sonra hissettim ki ikizler daha küçük olduğu için geç hissedilir demişti doktorum ama 18 den sonra daha netti.
Bu gebelikte 1 haftadır pıt pıt hissediyorum ama bebek de olmayabilir tam ayırt edemiyorum

Yaaa insallah kiz olsun biraz da grup hep erkek oldu vallahi bu cocuklara hayirlisiyla guzel kismetler lazim

Canim insallah bir once yukari cikar korkularla sevinemiyoruz bende oyle 6 ayimiz kaldI Allah buyuk sen korkma.saglikli bebek seninki ve senin gibi cok duydum yardim edenin varsa kafani dagit surekli

Canim cok yogun gundu yazamadim yazismalari yeni okuyorum herkesin baya yazismissiniz ne guzel ,anasi cisli cikti doktorda korkttu hemen gel dedi resmi atmistim sagolsun arkasini birakmadi olayi ilk beni aldi

Insallah canimm hepimizinki saglikli olsun bak en ufak bisey de omur gidiyor ben yine kosa kosa doktora gidince yine dedim saglikli hayirli evlat olsun diye

Kızlarr doktorum 14. Haftaya kadar neofol ve d vit kullanmaya devam et dedi. 14. Haftadan itibaren prenelac kullan dedi sadece. Siz hangi takviyeleri kullaniyorsunuz

Canim kaybetmedin demi bebegini canim ben sabah 9 da oradaydim doktorda ciş cikti suyu herseyi gusel dedi kacirmissin dedi senin sakin bekletmemen lasim dedi kacak veriyor demekki dedi doktorda korkttu resmi atiyim anlarsiniz
Geçmiş olsun canım korkutmuş seni bebik. Idrar yolları enfeksiyonu varmı peki? Öyle bir anda idrar kaçırma idrar yollarında enfeksiyon olunca olur genelde.

Ben bunu doğru bulmuyorum açıkçası. 3-4 ay çok uzun bir süre. O kadar zaman ayrı kalınırsa evlilik mutlaka olumsuz etkilenir.

Ben bunu doğru bulmuyorum açıkçası. 3-4 ay çok uzun bir süre. O kadar zaman ayrı kalınırsa evlilik mutlaka olumsuz etkilenir.
Çok şükür bir sıkıntimiz yok ama ben kendimi çok gergin hissediyorum hamilelikten dolayı diye düşünüyordum ama belki de bu sebepten oluyor.İkili test sonrası daha net bseyler duymak istiyorum doktordan bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…