Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Bir de kötü olma sebebim 3 4 tanesi oturduğumuz yerde ve sürekli gittiğimiz hastanelerdi ama 3 4 senedir farklı bş hastaneye başlamıştım Allahtan her şeyde var bi hayır

Ben mamaya başlamadım hiç aslında midesinin boyutunu düşünürsen endişelenmezsin ilk günler emmiyordu oğlum hatta kiloda almadı ama ben sağım buzluğa attım şimdi alıştı emiyor geri.Pes etmeyip vermeye devam ettim çünkü. Hemşirenin dediği 15 dk emiyorsa 2 saatte 1, yarım saat emiyorsa 3 saatte 1 emzirmen yeterli demişti. Emzirme eğitimi için hemşire gelince böyle dedi bildiklerim ve iletebileceklerim bunlar benim

Selam kızlar güncellemeleri biraz gecikmeli de olsa ekledim eksik hatalı gördüklerinizi lütfen bildiriniz Güncelleme yapmak isteyenler beni etiketleyebilir özelden msj atabilir

Selam kızlar nasılsınız her şey yolunda mı? Son dönemdeki haberler beni çok çok üzdü benim bebeğim 6-7 saat yoğun bakımda kaldı şu yuttuğu için ben bile kara kara düşünmeye başladım bebeğim orda ne yaptı ne etti diye Allah bu ailelere sabır versin gerçekten düşünmesi bile çok korkunç. Allah yavrularımızı korusun özel hastaneye karşı biraz tereddüt oluştu bende .

O kadar haklısın ki canım. Önce sağlık bakanlığının şu saçma kamu spotu, sonra bu son çıkan haberler şu hassas dönemimizde inanılmaz etkiledi hepimizi. Doğumu özel hastanede yapacağım ama içimde bin bir şüphe. Kadın doğum doktoruma güveniyorum ama yenidoğan hekimini bilmiyorum mesela. Devlet hastanesine Allah göstermesin gitsem aksi bir durum olsa yenidoğan yoğunbakımı yok. Kimlerin eline kaldık çaresizlik çok kötü. Gerçi benim yaşadığım yer küçük bir yer yani böyle bir olay yaşanmaz belki ama insan kendini o ailelerin yerine koymadan da edemiyor. Allah yardımcıları olsun. İnsanlar ne çabalarla çocuk sahibi oluyor. Tedavisi, hamileliği, doğumu hepsi zorlu süreçler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…