Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Gunden gune iniyor canim benimde 8 gun oldu..baya cekildi... 3 gun hele cok az.. bugun ilk kez tartildim...dogum kilom +5 var . 1 1.5 ay sonra kendi capimda hareketlere de baslarim :) hayirlisi artik..su an bisey yapmiyorum tabiki..sut icinde her seyi yiyorum.. her zamanki gibi su tuketimim cok.. en az 4 lt. Fazlasi bile vardir.
Bana da 3 günde gitmesi biraz mucize geldi çünkü vajinal doğum olmadığı için öyle düşünüyorum yani, İnşallah benimde çekilir henüz bir şey yapamıyorum normal yiyip içiyorum ama bacaklarımda aşırı ödem oldu doğumdan sonra bunun için ne yapacağım bilmiyorum

Merhaba kızlar ben de 14 ekimde dogum yaptım. Bebegimin ismi Mert 3600 kilo 54 cm kediannesibiri kediannesibiri bizi de ekleyebilirsin. Yazmaya fırsatım olmadı bebişime kordon dolandigi icin sezaryen oldum. Ameliyat sonrası benim icin en azindan cok zorlu gecti bazi sıkıntılar olustu yeni yeni toparlamaya basliyorum. Bir haftadır öyle bi haldeyiz ki eşimle sürekli izliyoruz izledikce içimiz eriyor bebişe boyle bi sevgi yok💕 hele ben lohusaliginda etkisi sanirim baktikca agliyorum sevgiden 🥹 yalniz sütüm azmış mecbur mama başladık o canimi cok sıktı sutüm gelsin diye cok uğraşıyorum yetebilmek için abartiliyor saniyordum yetememe hissi cok fenaymıs. En ufak nefesi degişse endişeleniyorum . Bu arada sağmayı denedim cok cok az geldi süt daha cok stres oldum diye bıraktım ben de erken mi sağmak icin 1 haftalik daha bebeğim.

Merhaba kızlar ben de 14 ekimde dogum yaptım. Bebegimin ismi Mert 3600 kilo 54 cm kediannesibiri kediannesibiri bizi de ekleyebilirsin. Yazmaya fırsatım olmadı bebişime kordon dolandigi icin sezaryen oldum. Ameliyat sonrası benim icin en azindan cok zorlu gecti bazi sıkıntılar olustu yeni yeni toparlamaya basliyorum. Bir haftadır öyle bi haldeyiz ki eşimle sürekli izliyoruz izledikce içimiz eriyor bebişe boyle bi sevgi yok💕 hele ben lohusaliginda etkisi sanirim baktikca agliyorum sevgiden 🥹 yalniz sütüm azmış mecbur mama başladık o canimi cok sıktı sutüm gelsin diye cok uğraşıyorum yetebilmek için abartiliyor saniyordum yetememe hissi cok fenaymıs. En ufak nefesi degişse endişeleniyorum . Bu arada sağmayı denedim cok cok az geldi süt daha cok stres oldum diye bıraktım ben de erken mi sağmak icin 1 haftalik daha bebeğim.
Gözün aydın, bahtı açık ömrü uzun olsun inşallah. Ben ilk günlerden sağdım ikisini birden yarım yarım boşaltma çünkü bi göğüsü tamamen boşaltmak beyine şu mesajı iletiyormuş süt yetniyor hepsi bitti daha fazla süt üretmemiz lazım üniversite de hocamız söylemişti annelerin yaptığı en büyük hata yarm yarım emzirmek 1 göğüs tamamen bitmeli süt böyle artar demişti ben sağdım bunu düşünerek arttı şükür artı en büyük etken su ve uyku. Emzirmeden önce ve sonra 1 büyük bardak su iç kesinlikle

X