Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Arkadaşlar bu emzirme işi ni napicam ben ya 1hafta oldu hep sagip verdim biberonla şimdi silikon meme ucuyla emiyor çok şükür ama derdim şu ki şimdide benim memeler çok ağrıyor emerken açıyor gogusumde sert onlarda ayrı agriyor resmen emerken canım yaniyor bu hep böyle mı olucak gosum içi bölüm bölüm taş gibi şimdi krem sürdüm sagdigim sütten biberonla verdim canım acıyor diye varmı bu işin yolu yorda mi

Kizlar üç gün oldu doğum yapalı bebek ememedi bu günde iyice taş gibi oldu goguslerim hastane tipi sagma makinesi kiraladım ama sağ taraf tıkalı hic gelmiyor sıcak suyla masajda yapiyotum banamisin demiyor bebegimin sütsüz kalmasına mi üzüleyim kendi çektiğim acıya mi şaşırdım başına gelen varmı

Duşa gir hemen emzir sağıma ara ver sık sık emzirdikce kanallar acılsın ondan sert ağrı oluyo ateşlenme bile yapar.tahinin üstündeki yağ tabakasını sür acısını alıyor

Geçmiş olsun canım eğer sağımda bile gelmiyosa cok kötüysen doktora git bekleme onlar iglileniyor

O sertleşmeler için sütünü sağ bol bol buzluğa at. Sertleşme çok ağrıtıyor çünkü

Okurken iştahım kabardı

Canım Muz, tahin, badem, avokado, kabak çekirdegi güzel kilo aldırıyor, bunları tüket

Kızlar merhaba mayıs annesiyim 4 aylık bebişim var ve aynı zamanda yenidoğan hemşiresiyim. grubunuza denk geldim tecrübelerimden bahsetmek istiyorum size belki faydası olur öncelikle gümüş kapak kesinlikle kullanın ben ucundan döndüm sayesinde yine mastitinde öyle sıcak duşa girin göğüslerinize masaj yapın ardından haşlanmış lahanaları göğsünüze koyun çok iyi geliyor. Süt sağımı içinde kablosuz kullandım çok memnun kaldım bebişlerinizi mutlaka 2-3 saate bir besleyin sütünüz yetmezse enjektör ya da kaşık biberon ile mama verin ben verdim biraz sarardı ama evde atlattık ışık almadan gündüzleri güneş ışığı alan yere yatırın güneş alsınlar. Normal suni sancısız epiduralsiz doğum yaptım bu konuda da soru sormak isteyen olursa yardımcı olabilirim hepiniz sağlıkla büyütün

Yakin zamanda Doğum yapan var mi gozden kacirdim hepinize hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün erken Doğum riskinden yata yata ekim annesi olmayı hakettim sanırım

Benim geldi hala ugrasiyorum elle açmak çare başka bilmiyorum elle sagcaksin banyoda benimkini eşim yavaş ama sert elle sıkmıştı

Kendi adıma teşekkür ederim incelikten bulunup bilgilendirme hassasiyeti gösterdiğiniz icin ben aslında şunu sormak istiyorum suni sancisiz ,epiduralsiz olayı nasıl oldu. Çok mu spor yaptınız. Ya da neler yaptınız, ben de şuan 37. Haftamdayim kendime ona göre pay çıkaracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…