Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ha gayret az kaldı Allah yardımcın iz olsun son günler zor be

Benim de durum aynı, sol tarafta sırtı sağ tarafa yatamıyorum asla

Evet hatta koltukaltı deodorantları bile bebeği kötü etkileyebiliyor oraları mümkün mertebe temiz kuru kokusuz tutmakta fayda var. Ben geçen doğumumdan sonra hep gümüş kapak kullandım. Memeden sızan sütle orayı nemli tutuyor kapaklar. Hem yara olmuyor hem farklı bir koku da olmamış oluyor. En güzeli bol bol sıvı alıp mümkün mertebe uyuyabilmek fırsat buldukça da ılık duş altında memelere hafif masaj yapmak. Hem süt inmesine yardımcı oluyor hem de psikolojik olarak rahatlıyor insan.

Ben de aynı durumdayım bebeğimin karın çevresi 3 hafta geride ve 36 haftada 2400 gramdı . İlk kızım vajinal doğum olduğu için vajinal istiyorum ama sanırım sezaryene dönecek. Yarın 37+1 im ve süreç belli olacak.

Ben de göğüs kalkanı almayı düşünüyorum gümüş kapak pahalı geldi. İşe yaramama ihtimali beni onu almaktan uzaklaştırıyor. Göğüs kalkanı kıyafetle teması kesiyor diye 179 tl ebebekte. Bi de süt akarsa topluyormuş falan

Bende var umarım işe yarar

Silikonlumu dediğin ürün eğer öyleyse arkadaşım aldı ve hiç bir işe yaramadi artı göğsü yara yapmış bebeği öyle emzirmis ve ağzı hep pamukçuk olmuş. Gümüş kalkan daha iyi bence ama evet pahalı olduğu için bende kararsızım alıp almamakla

Bebeği öyle emzirmiş derken. Kalkan ile mi emzirmiş. Kalkan ile emziremez silikon göğüs ucu ile emzirmiş olabilir mi? Benim de arkadasıma hiçbir şey göğüs yarasına çare olmamış kalkanı alıp kullanmaya başlayınca iyileşmiş. Herkesin hikayesi farklı

Olabilir valla bende pek anlamıyorum tecrübeler konuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…