Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hayırlı uğurlu olsun. Umarım ikinizde iyisinizdir. Benim kardeşim sezeryanli idi sade kahve ve bitter çikolata önerdi doktoru ve bolca su demişti. Çok gecmis olsun bebeğiniz ile Güzel günler görün

Bende telefondan konuşup bilgi veriyorum ayda 1 kere arıyo nasıl gidiyo süreç var mı sıkıntın burdada kan idrar verebilirsin diyo sabahları hiç gelecek halim yok diyorum hastanede topuk kanı alınıyosa 1 hafta sonra kontrol ıcın sağlık ocağında aldırmayı düşünmüyorum hastanede alınmış daha niye aldırıyim üstünden cok fazla zaman geçmiyor 2 kere alınmasına gerek yok ilk oğlumda da 1 kere aldırmıştım.

Merhaba arkadaşlar 36+4 haftamdayım artık çalışamaz raporu aldım doğum iznime ayrıldım ama raporu ne Mebbiste nede e nabızda göremiyorum böyle bir durum yaşayan var mı?
Benim raporumu müdür başyardımcım 1 hafta sonra girmişti. Kontrol et girmezse söyle bide bazıları mazeret izni yerine sağlık raporu kısmına giriyor ona dikkat et.

Ne diyim öyle inan ben de bıktım bu hormonların verdiği duyguslaliktan vs hayirlisiyla artik

Canim oglusunla güzel ömrünüz olsun gözün aydın

Yok ben 37+5 oldum bugün 35 den beri 100 Gr almış ama bir sorun bişe demedi sadece minyon olcak dedi ama nerdeyse 2.5 haftada 100 Gr az geldi bana

En az 0.90 olmalı diye size doktorunuz mu söyledi? Benim de t4 en son haziranda olduğum testte 0.64 çıkmış doktor bana hiç düşük müşük demedi..

En az 0.90 olmalı diye size doktorunuz mu söyledi? Benim de t4 en son haziranda olduğum testte 0.64 çıkmış doktor bana hiç düşük müşük demedi..
ne yazikki banada herşey iyi dedi meger bu t4 kan sonucu 2 gün sonra cıkıyormuş sonucu 12 gün sonra ben e nabızda olagandısıları gör tıklayıp gidip sordum direk sevk etti dahiliyeye ordanda endokronolojiye sevk edildim acil gidip dahiliyeden kayıt açtır endokronolojiye direk randevu alınmıyor dahiliye açmalı

0.90 2 ve 3 trimesterda alt sınır siz kaç haftalık hamilesiniz

bu değer tsh için geçerli serbest t4 için değil ne yazikki tsh benimde mormal ama serbest t4 düşük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…