Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kontrolden çıktım bu hafta da kilo almamış dgru düzgün 35 haftadan beri 100gr almış 2950 olmuş minyon bı bebek olcak dedi bişe yok dedi ama uyuz ooldum cumaya hastaneden randevu alacagim ya da cumartesi ye dedi netlesemedik yine çok gerginim o yüzden

37+1 oldum şükür bebek çok aşağıda özellikle geceleri yalancı sancılar yokluyor baya belden vurmalı şekilde dün gece de 2 gibi uyandım uykumdan regl ağrısı gibiydi.. benim zorunlu sezeryan olucak da gün konuşmadık doktorumla takip ediyoruz gidişatı.. Ya yalancı sancı değilde devamı gelirse diye baya panik oldum bide tecrübeliyim 3. Gebeliğim

Ölçümlere göre çok küçük ve malesef bulunduğum ilde yeni doğan doktoru yok bu beni tedirgin ediyor
Peki çocuğun kilosu 34le uyumlu ama sonuçta 36 haftalık bir bebek değil mi yani organları falan aslında 36 gelişiminde mi oluyor böyle bir durumda. Ya mesela 34 haftalık bir bebek nasıl ki 36 hafta çıksa kilosu sadece iri dersin ama sonuçta yine 34 haftalıktır. Senin bu gerilik durumu sadece kilo olarak mı yoksa tüm organlar iki hafta geriden geliyor anlamında mı

Arkadaşlar merhaba ben 3 gün önce lokal anesteziyle sezeryan oldum. Dün hastaneden taburcu oldum. 2 gündür hayatımda yaşamadığım bi baş ağrısı yaşıyorum. Yattığım yerden kalkıp sütü zor veriyorum. Bugün ağrı boynuma vurdu. Benimle aynı durumu yaşayan var mı ?

Merhaba arkadaşlar 36+4 haftamdayım artık çalışamaz raporu aldım doğum iznime ayrıldım ama raporu ne Mebbiste nede e nabızda göremiyorum böyle bir durum yaşayan var mı?

Bolca su ve Nescafe Gold iç başka çaresi yok o baş agrisinin

Merhaba arkadaşlar 36+4 haftamdayım artık çalışamaz raporu aldım doğum iznime ayrıldım ama raporu ne Mebbiste nede e nabızda göremiyorum böyle bir durum yaşayan var mı?
Ben de görmüyorum sadece enabız’da 32’de aldığım çalışabilir olan görünüyor. Müdür yardımcım daha sisteme işlememiş ama sorun yok dedi

Aynen benim de 3. Olacak gerçi 2. Hamilelik ama bir çok şeyde çok rahatım ilkinde daha anne karnında mama sandalyesi bebek arabası falan bakmıştım

Kilosu gayet iyi canım boşuna üzmüş doktor seni.

Kilosu gayet iyi canım boşuna üzmüş doktor seni.

Ya üzülme doktorlar o kadar moral bozmaya müsait ki onlar için sıradan her söylem bizim kafamıza takılıyor. 36. Haftada da bana da dedi bu bebek iri tamam zaten sezeryan olacağım bir sıkıntı olur mu diyorum öyle dudak büküp bakıyor haftaya bakar karar veririz dedi . E ne yapayım haftaya kadar aç mı durayım kilo almasın diye önerin ne diye sorasım geldi o kadar mod düşürücü ki tavırları
Yani işin özü kilolu veya zayıf hiç önemli değil her bebek Başka sağlıkla zamanında gelsinler inşallah

Benim nerdeyse her ay tsh bakıldı. t4 baktım da 0,82 ama doktorum düşük demedi. Acı badem hastanesi sayfasında
  • Hamileliğin son üç ayında ise tiroid fonksiyonlarının değerlendirilmesinde 0, 38 – 4, 0 mU/L aralığı esas alınır.
yazmışlar.
Neyse bakalım size ne diyecekler.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…