Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay ben sok nasıl oldu iyimisiniz maşallah

bence plasenta kaynaklı beslenememesindense dışarıda olup müdahale edilmesi daha mantıklı. tecrübeli değilim konu ile ilgili, sadece kendi fikrimi belirtmek istedim.

Ben suwen’den fotoğraf çekimi için şu yeşil olanı almıştım geceliğiyle birlikte. Ama dün düşündüm açık renk kan man olur diye gece bi de şunu sipariş ettim

Eklentiler

• IMG_0369.png
    122,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_0368.png
    167,9 KB · Görüntüleme: 47
benimde serbest t4 üm düşük çıktı 27 haftadayım zeka geriliği yapar diyor hiç uyuyamadım endokrin doktoruna gidecegim. Sizi sevk ettiler mi 0.60 benim serbest t4

Ölçümlere göre çok küçük ve malesef bulunduğum ilde yeni doğan doktoru yok bu beni tedirgin ediyor
haklısınız kolay bir karar değil tabi ama 2 hafta hiç gelişim göstermemiş olduğunu söylediniz diye dedim. aslında 34 haftada bir çok risk bitmiş de oluyor. 2700 çok düşük bir kilo da değil. yine de anne olarak en iyi siz bilirsiniz. Allah yardımcınız olsun.

Çok güzel yazmışsın sağlıkla kucağımıza alalim hepimiz

Aynen canım bende dün yaptırdım temizliği bu sabah o evin temiz güzel düzenli haline mest olmuş durumdayım :))) çayımı aldım sabah haberlerine bakıyorum temiz ev beni asiri huzurlu hissettiriyor gerçekten. Temizlik bağımlısıyım çünkü ben

Temiz ev kadar güzeli yok ya

Canım benim arkadaşım oldu 36 haftalık alındı onunda bence riske ayma bebek yeterli beslenemiyor çünkü dışarda daha hızlı kilo alıp gelişir tavsiyem

Her şeyi yapıyoruz eşimle de şu mutfak dolapları İndir kaldır filan çok zor, sırf o yüzden yardımcı istedim zaten. Neyse abla ilk oradan başladı asıl istediğim o ve banyolar, hiç sevmiyorum banyo duşakabin temizliği, eşim yapıyo hep ama sular çok kireçli hiç dayanmıyor

İlaç kullanamıyoruz ya bide önüde kesilmiyor hastalığın dibine kadar sarsıyor sanırım

benimde serbest t4 üm düşük çıktı 27 haftadayım zeka geriliği yapar diyor hiç uyuyamadım endokrin doktoruna gidecegim. Sizi sevk ettiler mi 0.60 benim serbest t4
Bebeğe geçen t4 diye biliyorum. Bana iki doktorumda öyle söyledi. 27 haftalık zaten büyümüş bir bebek ilk aylar daha önemli. İlaçlarla kontrol altına alırlar merak etme. Her kötü şeyi söylemeyede ne meraklı bazı doktorlar

Sıkı takibe alıyorlar aslında bir haftada bir 3 günde bir gibi. Eğer ki kan akışı bozulur, suyu azalır vs ise zaten almak zorundalar öyle bebeği içerde tutmak mantıksız. Ama kilo alımı devam ediyor ve sorun görülmüyorsa onun kararını doktor verir. Sizin içerde kalsın büyüsün diye diretmenizin bir mantığı yok. Sonuçta plesanta bebeğe besin taşıyamazsa bebek içerde daha çok riske girecek

Ya gözünüz aydın iyisinizdir inşallah bebiş de sende

Doğum oldumu yani? Ay çok şaşırdım. Gözün aydın canım. Allah analı babalı büyütsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…