Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar günaydın. Uzun zamandır yoktum buralarda. Bebişin eksileriyle ilgileneyim falan derken unutuyordum girmeyi. Haftaya salı 24.09.24 tarihinde prensesim belis mila’ya kavuşuyorum inşallah🥰🙏🏻 Allah hepimizi bir avazda kurtarsın sağlıkla kavuşalım bebişlerimize🙏🏻🥹
Sağlıkla kucağına al inşallah canım 🙏🏻

Kızlar selam sabah nstye girdim sancı 15- 17 saçma aralıklardaydı yakın zamanda gelmeye niyeti yok dedim . Evi az topladım bı kahve içtim uzandım daha geleli 1 buçuk saat olmamıştı ki suyum gelmeye başladı. Bizimkileri doktoru aradım gel dedi doktorum. Ben doğurdum 😂 şaka gibi
Gözünüz aydın 🩵 Allah sağlıkla besleyip büyütmeyi nasip etsin… bir an önce yanınıza gelsin inşallah

Kızlar şimdi sabahlık gibi kimona tarzı bişiler aldınız mı hiç sade böyle dantelsiz falan ya bu doğum anında giydirilen önlükler arkası açık oluyor nen üstüme uzun şal atmıştım o zamanlar ama şöyle bol mi sabahlık nasıl olur ya da gecelik elbise ve sabahlık tarzı mı olmalı ki sade şık
Benim hastane paylaştığı listeye sabahlık, şal ya da hırka yazmış. Ben de bir tane sabahlıklı gecelik aldım, bir de hırka alcam yanıma uzun. Onlarla idare ederim herhalde.

Kızlar selam sabah nstye girdim sancı 15- 17 saçma aralıklardaydı yakın zamanda gelmeye niyeti yok dedim . Evi az topladım bı kahve içtim uzandım daha geleli 1 buçuk saat olmamıştı ki suyum gelmeye başladı. Bizimkileri doktoru aradım gel dedi doktorum. Ben doğurdum 😂 şaka gibi
Gözünaydın. Allah sağlıklı, hayırlı ömürler versin.

Hayırlı olsun canım bebişin nasıl sen nasılsın 😊

kediannesibiri kediannesibiri canimmm çok sevindim her şeyin yolunda olmasına 🫶🏻❤️ maşallah subanallah kuzum yaaa. Çok sorularım var spinal minoldun vs gibi. Ayrıca kızlar benim ablam ilk çocuğunu 36da doğurdu çocuk kuveze girmedi ikinci çocuğunu 38de doğurdu çocuk kuveze girdi yani demem o ki olacağı varsa olacak çok korkmamak gerekiyor. Güçlü anneler var etrafımızda onlardan da görüyoruz süt için olsun vs ayakta durmak gerekiyor. Hepimiz güçlü olabiliriz gayet inanıyorum hepimize. Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah 🫶🏻❤️❤️

Yaa gerçekten şu son haftalarda durup hasta olmak korkunç, psikolojim alt üst oldu resmen. İnşallah ikimizde hemen iyileşiriz 🙏🏽
Bende öyle gerçekten zaten ameliyat stresi bir de hastalik çok kötü durumdayım yatiyorum bu sabah hiç kalkamadim iylesecegime daha fena oldum son hafta olması da ayrı bir dert hiç böyle hastalanmamistim gebelik boyu
İnşallah canım ya insallah🙏

Teşekkür ederim iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın 🙂 35 haftalık oldu bebeğimde her gün bi gelecek korkusuyla yaşıyorum iki dk ayakta dursam sancım oluyor idare ediyorum öyle
Allah yardımcın olsun son haftalar zor tabi benimde sancim oluyo ama düzensiz die önemsemiyorum
Hastayım grip oldum boğazım fena yatıyorum yatak döşek 37 haftalik olduk inş toparlarım
Umarım hepimiz sorunsuz güzel dogumlar gerceklestirebiliriz🙏💕

Kızlar banada yardımcı olurmusunuz bu haftaya kadar herşey yolundaydı bir haftadır plesanta yaşlanmasıyla uğraşıyorum dört doktora danıştım sadece kendi doktorum erken doğuma almak istiyor diğer doktorlar çok önemli değil dediler normalde 38 hafta olmam lazımdı gebeliğimin başından beri iki hafta geriden geliyorum dün gittiğim kontrolde de 36 hafta olmam gerekirken doktor 34 hafta ölçü kilosu 2700 dedi erken doğurtmak istiyor fakat ben istemiyorum çünkü yeni doğana yatıracaklar bu gidişle ne yapayım aranızda bunu yaşıyan oldu mu

X