Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kuzum yapısal sanırım göbeğin daha büyük sne zayıfsın ya iyice Aşağıda duruyor aynen ondan sanırım korkmuşlardır kız ha doğurdu doğuracak gibi benim de göğüs ve orta kısmı aynı sen gibi zaten bebek asagıdaydı doktor da dedi ama göbeğim küçük iç karnım genişmiş anlaşılmıyor o yüzden vücut şekli ile ilgili sanırım.

Hepimize koca bir maşallah kızlar 37+2’deyiz. Benim karnım çok büyümedi sanki, ya da bana öyle geliyor bilmiyorum Genel de görenler erkek bebek böyle küçük olur diyorlar
Yok kuzum erkekle ilgisi yok vücut yapısı kızın olursa gene aynı olacak benim de küçük öne top gibi yanlarım hiç yok erkek karnı diyorlar ki ikinci de daha çok çıkar karnın yer açılır dediler gene çıkmadı sende bebeğin hareketleri baya hissediyorsunuz görüyorsundur kesin

Yani narsistlik çok başka bir şey. Sizin ki olağan karı koca sorunları.
Ya vallahi serviks uzunluk iyi erken doğum riskin yok diyor her gittiğimde sezaryene gerek görmedi ben 40ı görürüm gibime geliyor
Bebek kilo alıyorsa karında tutuyorlar. (yani doktor bana öyle dedi her durum için olmayabilir) ama artık gelişim göstermiyorsa doğuma alıyorlar.

Benim 34+1 kontrolümde bebiş 2300 olmuş. Karın çevresi hala 1 hafta geri ama en azından fark açılmamış. Doktor protein ağırlıklı beslenmeye devam dedi. Sizlerin 34te kilosu kaçtı kızlar
Benim şu an 36+3 ve 2200 en torpilli şekilde söylersem dedi :/ 37+1 de doğumu başlatacak bir de...

Benim şu an 36+3 ve 2200 en torpilli şekilde söylersem dedi :/ 37+1 de doğumu başlatacak bir de...
Yaa anne karnında kilo almayınca işte erken alıp dışarıda beslemek mantıklı oluyor canım. Sağlıkla gelsinler de. 2 kiloyu geçtiler çok şükürsen bu hafta bol bol et ye mercimek salatası falan yap. Her gün 2 yumurta ceviz falan tüket. Son günler tüm tuşlara bas

Benim 34+1 kontrolümde bebiş 2300 olmuş. Karın çevresi hala 1 hafta geri ama en azından fark açılmamış. Doktor protein ağırlıklı beslenmeye devam dedi. Sizlerin 34te kilosu kaçtı kızlar
Uygulamaya göre 34 te zaten 2300 olması gereken kilo. Nasıl bir hafta gerilik var anlamadım Benim 1800 dü iki haftaydı gerilik.

[/QUOTE] Canım normalde ilk süt sulu olur hatta bebeklere su verilmez oradan geliyor çünkü sütün içinde var ama emdikçe sulu süt bitip yağlı bebeğe kilo aldıran süte geçiş yapıyorsun o yüzden biri tamamen bitene kadar emzir sonra diğeri çoo dolu oluyor ben hemen ilk sütü sağardım o suluyu bi rahatlatırdım göğsümü yoksa sütte fışkırarak gelince bebek içmekte zorluk çekiyor yani tabi bunlar sanırım kişinin süt geliş durumuna göre de değişiyor olabilir bende böyleydi

Gözünaydın. Anne önemli ya ben şu an sadece annemi istiyorum yanımda. Böyle olacağını düşünmezdim ama ana kuzusu oldum sanki bir anda.
Canimm yine en iyi anlayan anne seni Allah yokluklarini gostermesin annem geliyorum diyince icime kuvvet geldi hastahanede onsuz buruk olacaktim kesin

Ay artık öyle yapacağım. İnşallah bol bol sütüm olurda boşuna kafaya takmışım derim. :)

Ya bak demiştik sana bekle Allah bir kapı açar. Canını sıkmaya gerek yokmuş. Sağlıkla gelsin kuzucuk

Uygulamaya göre 34 te zaten 2300 olması gereken kilo. Nasıl bir hafta gerilik var anlamadım Benim 1800 dü iki haftaydı gerilik.
Ya şöyle heralde karın çevresi geri ama kafa önde falan, femur boyu tam günüyle uyumlu. Heralde hepsinin toplamıyla yapıldığı için kilo öyle çıkıyor. Ama karın çevresi gelişim ve beslenmeyle ilgili en önemli belirti olduğu için yine de stres olunuyor biraz

Hayir ilay cok hos bence cok duyulmus isimde degil anlami nedir

Neden korkttun ki neyi var aksi ben cok arastirmadim bilerek karnimda elden bisey gelmiyor doktorumda gerekli tedbirleri aldi diye sana ne dedi canim

Aynen kuzum hamilelikte çok gözüme batar oldu her hareketi konuşması. O da tartisma cikmasin diye bir sey demiyor demeyince daha da sinir oluyorum daha cok ilgi bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…