Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kuzumm ilerde bu gunleri gulerek hatirlayacaksin öyle düşün, hicbir dert tasa kalici degil icinde bir mucize var ve 1 hafta sonra kucaginda olacak insallah

Daha önce bu sekilde defalarca konusma yaptim haklisin daha dikkatli olacagim diyor ama degisen hicbir sey olmuyor ve ben de cok yoruldum artik. Ben rica ettikce guzelce konustukca inat mi ediyor artik bilmiyorum benim de sabrim tasiyor bu sefer ve artik konusmaktan da yoruldum rica etmekten de yoruldum gurursuz gibi hissediyorum kendimi

Kızlar lansinoh göğüs ucu kremi alacağım. 10 gr olan var 40 gr olan var hangisinden aldınız siz? 10 gr yeterli olur mu acaba boşa para vermek istemiyorum. Yeterli olur mu olmaz mı bilemedim
Ben 10 gr aldım şimdiden başladım hatta sürmeye. Ya sadece göğüs ucuna minicik süreceğim için 10 gr yeterli gibi geldi bana

Cidden çok Allak bullak oluyormus insan. Bugüne kadar pek anlamıyordum ama şimdi anlıyorum... Teşekkür ederim

Kızlaaaar günaydın yavru kuşlarımı servislere bindirdim mesajlarınızı okudum Eylül ayı annesi
Dolmuş
Gurup yaa maşallah sübhanallah benim sat a göre ekim 22 gözüküuor doğum ama niyeyse Ekim ortası gelecek paşam sanırım öyle hissediyorum
Bugün büyük gün 1.5 ay üzerine kontrolüm var öğlen. aşırı özledim Şuan ki tipini de çok merak ediyorum doktor suyum azcık fazlaydı bebekte öndeydi azcık ne alemde durumum çok merak ediyorum umarım güzel haberler alırım

İnan yaşadığın buhran o kadar normal ki ağlaman ,kaygın. bu 3. Evladım bende dahi var. ağlamak iyi
Geliyorsa ağla boşalt kendini ama kasma sıkma yavru kuşlar bizim duygu durumumuzu hissediyor annesi
Ya 3. Mu? Masallah. Benim şuan ilk hamilelik. Hamilelik boyunca inşallah 2.de olur falan derken dün gece "naptim ben? Nasıl ilgileneceğim bu çocukla? Yetemezsem? Özgürlüğüm gidiyor mu?" bu kaygıları yaşadım. Halbuki böyle düşünenlere kızardım kendi çapımda. Empati kuramıyormusum demek ki... Sabah olunca o endişelerim azaldı gerçi ama azda olsa var

sonsuz katılıyorum bu devirde sustukça hiiç kıymetli olmuyorsun malesef filmlerdeymiş o mazlum çaresiz kızlar sevilmesi gerçi şimdikilerde deli hepsi asi onların peşindeler

Ah bende deneyeyim ya. Çocuğum hiç kılo almıyor ama masallah bende Demir bırakmadı...
C vitamini demir emilimini arttırıyormuş. Bir de bira yakınım şiraz üzümü özünden bahsetti. Hastayken kullanmış kan değerleri düşmemiş. Ondan aldım 1-2 haftadır da kullanıyorum. Öneri vermek doğru mu kime nasıl etki yapar bilmiyorum ama yazayım yine de. Araştırmak isteyen araştırsın. Tüm tuşlara bastım ben

Günaydııın kızlar bugün 36 haftalık olduk yarın kontrolüm var bakalım benim şüşko oğluşum ne durumda artık hemen hemen her sabah ödemli ayaklar ve ellerimle uyanıyorum kendimi bir balon gibi hissediyorum son 1 hafta daha çalışıp iş hayatını kapatıyorum artık bir daha ne zaman başlayacağım bilemiyorum

Endşiler çok normal yaa hele ilk çocukta Yaa evet 3. 1. De doğurmadan önce o duygular çok normal asla 2. 3. Düşünmüyor nasıl bakıcam bebeğe diyorsun. ama sonra öyle tatlı ki evlat 2.3. Bile oluveriyor birazda kardeşlerin baskısı anne bebek bebek diye ikna oluyorsun bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…