Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende de öyle bir kin ve inat varki anlatamam suan esimi bogasim var. Bagirip cagirasim var ama gurur yapiyorum gormezden geliyorum onu yok sayiyorum ama hiiic umrunda degil. O umursamadikca daha da sinir oluyorum kendi kendimi dolduruyorum tansiyonum dusmuyor hic

Evet aslında eşim telefonu kapattıktan sonra zorlar diye korktum ama sadece moralini bozdu. Tüm gün gülmeyince suçlu hissettim. Başka şehirden evimizin huzurunu bozdu resmen
Kaç haftadasınız bilmiyorum da , bu kaynanaya ben ,,,, haftalık hamileyim anne , konservenin sırasimi ne diyon sen desen ne olurdu acaba belliki bazi insanlar yerini gostermeyince haddini bi turlu bilmiyor cunku

Asla akil vermek gibi gozukmek istemem ama bir oneri olarak sadece iletiyorum, trip atiyorum demissin ya bunun yerine sakince karşına alıp "bu çıkışın beni rahatsiz etti. Iste mesafeli biri oldugunu biliyorum, işlerinin olabilecegini de anliyorum ama uslubunu en azindan buna alisik olmayan insanlarin yanindayken daha yumusak tutabilir misin ozellikle duygusal anlamda ekstra sorunlu zamanlar yaşıyorken bir de ustumde bu yuk olmasin istiyorum." Tarzindan bi konusma yapsan tepkisi ne olur?

Riskli gebelik diyorum, risk sadece ilk üç ay olur diyor. Eşim sana kızmadım diyor ama triplendiği çok belli. Annesi mutlu mudur acaba şu an
Ya gazlamak istekiyorum.ama mesafe.tavır koyacaksan tam.zamanı cunku hamilesin . Kocamı niye azarliyorsun ne kavanozu bak senin yuzunden 2 gujdur huzurumuz kacti diye bi telefon sallamanı haketmis , haksız miyim

Di mi ya ben de bunu yazmaya çalisiyordum , basinı egersen daha cok bu tarz mudahaleler yaşarsın , kendini güzelce savunabilmen lazim

Kaç haftadasınız bilmiyorum da , bu kaynanaya ben ,,,, haftalık hamileyim anne , konservenin sırasimi ne diyon sen desen ne olurdu acaba belliki bazi insanlar yerini gostermeyince haddini bi turlu bilmiyor cunku
Hamileliğin başından beri aynı tartışma inan ki laf anlatmaya çalışmaktan yoruldum. Cidden anlamıyor. Çömelerek yer sil diyordu 32'de. "O son ay yapılır, bebek zaten doğum kanalında." dediğimde: "Bir sürü çocuk doğurdum benden iyi mi biliyorsun?" diye azarladı. Gel de anlat. Risklş gebeliğimi on kere anlatmaya çalışsam da fayda etmiyor ki Çocuk doğunca da çekeceğim belli ki.

Anaaa hele şuna bak instegramdan falan tüm laf sokucu videoları yolla dur değişecek o ne öyle belli edemiyormuş kabullenme normal görme arkadaşım mesela diyelim canı sıkkın patronu müdürü bişi dediğinde de ona sert cevap verebiliyor mu veremez o zaman orada dikakt edebiliyorsan evde milyon kere edeceksin senin karından başka kimsen yok aslanım diceksin

Bence dile getir çünkü umursamamayı yapamayacaksın anladığjm kadarıyla o yüzden konuşup rahatlaman lazım

Kızlar lansinoh göğüs ucu kremi alacağım. 10 gr olan var 40 gr olan var hangisinden aldınız siz? 10 gr yeterli olur mu acaba boşa para vermek istemiyorum. Yeterli olur mu olmaz mı bilemedim
Ben 10 aldım canım ama benim ilk bebeğimde hiç birşey almamıştım hiç yara olmadı çok şükür bunda da ne olur ne olmaz diye az alayım dedim yani belki senin de olmaz bazı şeylerde yapısal olabiliyor ama fiyat farkı çok yoksa istersen büyük al bn bakmadım ona detaylı

12 den sonra 7 gunumuz kaliyor tam insallah hepimiz saglikla kavusalim saglikla

Benim doğumuma bir hafta kaldı ve az önce aşırı salya sümük ağladım. Çok endişeli hissediyorum. Doğum yapmaktan korkmuyorum ama kendimi çok yalnız ve çaresiz hissediyorum. Balkonda oturdum yarım saat ağladım. Zaten erken dogmasi riski var. Ağladıkça kendimi sıkıyorum diye daha da çok korktum. Bir acayip hallerdeyim. Eşim çok yoruldu bugün uyuyor. Kıyıp kaldıramadım.

Sosyal medyasi da yokki anam laf sokmali gonderi atamıyorum hele isi varken bir sey sordugumda bir efendim bebisim diyisi var nefrett ediyorumm kufretse daha iyi yani. Ses tonu ve usluba cok dikkat ederim ben surekli de uyariyorum ama uyardikca inadina yapiyor sanki. Ulan annem basimin taci ne yaparsa yapsin ben onun ailesine saygisizlik etmiyorsam kalp kirmiyorsam o da yapmamali ne munasebet. Yine gerildim bak. Tatli dil varken azarlamak niye yani

Kız boşver yaa canına bebeğine yazık ne zorluklar ile büyütüyorsun. Bir doğur acısını çıkar takma bu kadar

Öncelikle ağla bazen ihtiyaç var. Ama sıkma biraz nefes egzersizleri yap. Kalp ritmini, bebeği zorlama korkabilirsinde bu da normal. Ama çaresiz hissetme sen mucizevi bir şey yapıyorsun dünya üzerinde sadece kadın vücudunda bir insan oluşturup, doğuruyor Allah'ın izniyle. Yalnız değilsin vücudunda bir cennet kuşu var. Onunla konuş gelince neler yapacağınızi konuş sakinleştirici şeyler yap sana ne iyi geliyorsa, vakit yaklaştıkca hisler Allak bullak oluyor ama unutma kadın her zaman güçlüdür sen de tabii ki güçlüsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…