Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Endişe bir annenin taşıdığı en büyük duygu bence 3. Gebeliğim benim de ve bebeğime nasıl bakacağımdan önce tek duam evde beni bekleyen yavruma kavuştur diye dua ediyorum. İster ilk olsun ister 5 olsun anne isen kalbin artık evladım diye atıyor. 2 oğluma mektup yazdım ola ki bir durum olur diye bak aslında çoğumuzun endişeleri var. Ama bebeklere yansimasin diye bastırıyoruz. Özgürlük senin elinde eşin yardımcı ise çok farketmez ama tek başına bir kadinken artık annesin ztn o sorumluluk yükleniyor sen farkına bile varmadan. Rabbim ruhumuza, içimize ferahlık versin

sonsuz katılıyorum bu devirde sustukça hiiç kıymetli olmuyorsun malesef filmlerdeymiş o mazlum çaresiz kızlar sevilmesi gerçi şimdikilerde deli hepsi asi onların peşindeler
Ay yookk kayinvalidem mesela cok sessiz sakindir cok ezilmis yazık esim höt dedigi zaman ben daha cok höt derim ne münasebet yani

Ahhah inşallah o günleri de görürüm

Ah çok ilginçmiş o. Şimdilik c vitaminini deneyeyim. Sıraz üzümü aklomda dursun kolay kolay bulamayabilirim onu ben.

Gözün aydın canımm sağlıkla büyüsün kilosu çok iyi hemen çıkar çıkarsınız

Kızlar hamile çekimi için 7 poz baskı 1 reels video 1400tl nasil sizce. Cekim 1 saate yakin sürüyormuş tek kıyafet. Evde hazirlanıp gidecegiz esimle

Canım hayırlı olsun Allah ömrünü sağlıklı uzun eylesin. İnşallah en kısa zamanda toparlar ve kucağına kavuşur minnoşun

Kızlar bende dünden beri aşırı terleme var ama böyle normal boyutta değil su döküyorum sanki sizde boylemisiniz? Terden karnım ağrıdı üsüttüm o derece
Geceleri ben hep böyleyim. 1 kere kesin bazen de 2 kere üst değişiyorum gün içinde de şıp şıp damlıyor resmen

Canım benim Alla analı babalı büyütsün öncelikle gözünüz aydın Psikolojik olarak zor bir süreç çok iyi anlıyorum ama bunu da aşacağız bebeğimiz için. Mutlu anneler mutlu çocuklar hep bu sözü getiriyorum aklıma ağlama krizlerim tuttuğu zaman. Daha güzel haberlerini de alacağımıza eminim dualarım seninle ve bebeğinle canım

Bence böyle çok güzel kalmalı diyorum

Hahaha yarın kontrolüm var inşallah ayan olmuştur sana bebişim bir sürü kilo almıştır

Aaaa hayır olsun inşallah. Bizim yaşadığımız şeyler de benzerdi ondan bilinç altında kalmış herhalde Ama sonu aynı olmadı bak senin daha güzel olacak eminim kaçıncı haftadasın riskli haftaları çoktan atlattın. whiterabbit88 ile de özelden konuşuyorduk böyle erken doğum diyoruz diyoruz kesin en son biz doğururuz diye ama doktorların bi bildiği varmış demek o da doğurdu Anlamına baktın mı rüyanın ne demek acaba

Bence kalsın çok güzel olmuş ellerine sağlık

Muayene günümdü de şimdi yaziym dedim. Rahim ağzı 20 mm'ye düşmüş. Doktorum geçen defa ciğer geliştiricilerden bahsetmişti. Sorunca: "Canım ne gerek var zaten haftası çok iyi." dedi. Bu arada benim satı kabul etmiyor keseyi ilk başta küçük gördüğü için. Yani 35+6 için söyledi bunu. Ben de whiterabbit88 için bunu yazmak istedim. Hep birbirimize destek olduk ama giremiyorsun o yüzden keşke yanında olsaydım da öyle destek olsaydım diye düşünüyorum bazen Bebişini yakında kucağına alınca tüm duyguların değişecek eminim ki Hatta doktorum kafası büyük olduğu için erken gelse daha iyi olur dedi. İnşallah bugün daha iyisindir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…