Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Eşimi doldurmasın da istediği kadar kızsın umrumda değil. Bizim huzurumuzu bozunca zoruma gidiyor. İnşallah bebek için de eşimi doldurmaz

Çok haklısın benim suçum. Hamileliğimde beni o kadar üzdü ki bundan sonra tavrım senin dediğin gibi olacak. İnşallah düzelir

Kız benim hikayem ilk evliliğimin, kadına yardım ederdim evini temizlerdim ertesi hafta işim olurdu günün geçti niye gelmedin demişti bir daha yapmadım ben gündelikçimiyim hayrına birşey yaptım olaya bak diye alışmış kudurmuştan beter öyleleri saygı duymaz sen saygı duymalarını saglarsin ya ztn başka şehirde bunu bile avantajina çevir

Peki bu durumla nasıl baş edebildin? Huyu değişmedi mi acaba?

Eşimi doldurmasın da istediği kadar kızsın umrumda değil. Bizim huzurumuzu bozunca zoruma gidiyor. İnşallah bebek için de eşimi doldurmaz
Eşin doldurusa gelip sana yansıtırsa net ol o kadın huzur bozar belli. Eşinde bellli ki cok çabuk manipüle oluyor sen net olursan oda anlayacak kimse kimseye zorla bu zamanda iş yaptıramaz ki sen bu sebep ile evlenmedin ki genç yaşına yazık etme önüne sağlam bak

Off gerçekten onun sana yapıp bir sürü konserve getirmesi lazımken bu nasıl bir şey valla sinirlerim oynuyor yaa. Eşin gerekeni söylemiş. Senide suçlamıyordur emin ol. Moralini bozmasa daha iyi olurmuş ama sende hiç üzülme. O kadar şey yaşıyorsun onun sana gelip yardım etmesi lazım Sakın suçlumuyum diye acaba bile deme içini ferah tut

Evet eşime olaydan bir süre sonra durumu izah edince bana hak veriyor ama olay sıcakken bana sinirleniyor çünkü olay esnasında kendimi savunmuyorum. Saygısızlık yapmak istemiyorum ama susunca eşime haksız görünüyorum galiba. Durduk yere moralimizi bozdu yine

Peki bu durumla nasıl baş edebildin? Huyu değişmedi mi acaba?
Ben boşandım ajsjsjejr ha ama kaynana ölmüştu ztn. Değişmez huyları net olmak zorundasın onlar zorbalık yapıyorsa iki katı sen yumuşak oldukça sırtına çok vururlar. Sınırlarını koymamissin ama koymayacagin anlamına gelmez. Baktın eşin anasına laf edemeyip sana ediyor açıkça konusucaksin sen git yardim et benim annem değil o kadar üzüldüysen benim annelik yapmam gereken evladım var seninde kendinin kurduğun ailen var ona göre davran artık mutlu olmak senin elinde babasın diyeceksin

Riskli gebelik diyorum, risk sadece ilk üç ay olur diyor. Eşim sana kızmadım diyor ama triplendiği çok belli. Annesi mutlu mudur acaba şu an

Bence zaten o ailesine karşı çok mülayim diye eşine de kızabilirim havasına büründü annesi. Çünkü eltimin eşi daha sert ve annesi ne kaynıma kızıyor ne eltime. Eşim yumuşak diye bize böyle davranıyor bence. Belki eşim baba olunca durumlar değişir. Yani inşallah değişir

Riskli gebelik diyorum, risk sadece ilk üç ay olur diyor. Eşim sana kızmadım diyor ama triplendiği çok belli. Annesi mutlu mudur acaba şu an
İnan şuan çok mutludur çünkü huzur bozdu tuhaf oluyor o cinsler, bebeğine birşey olsa on katı seni suclarlar hiccc takmaa eşin kızmadım demiş, sorup durma sen de annesi gibi olma çay demle kahve yap iç otur bir film aç bitti huzuru senin yaninda bulduğunu bilsin

Degistiriceksin sürekli ne kadar küçük bize muhtaç, başkalarınin değil bebeğimizin bize ihtiyacı var. Onunla bebeğin iletişimi güçlü tut. Güçlü hissetmesi lazım eşinin belli

Hello.
İyiyiz biz. Bugün tam 1 aylık olduk. Tüm hayati riskleri atlattık. Tüm muayenelerimiz temiz. Bugünümüze çok şükür.
Doktorumuz da çok memnun. Sütü de güzel kabul ediyor. Bu hafta ilk kez kucağıma aldım ve ten tene temas ettik. Öyle güzel bir his ki. Öyle sıcak ve yumuşacıktı ki. İnanamadım.
haftaya oksijenden çıkma çalışmaları yapacak. Son hafta da beslenme ve uyum eğitimimiz var. Allahın izniyle son 2 haftamız.
1 ay önce neredeydik şimdi neredeyiz.
Şükürler olsun

Degistiriceksin sürekli ne kadar küçük bize muhtaç, başkalarınin değil bebeğimizin bize ihtiyacı var. Onunla bebeğin iletişimi güçlü tut. Güçlü hissetmesi lazım eşinin belli
Bizim huzurumuzu bozmadan rahatlamıyor bence. İnşallah baba olduktan sonra eşime daha da bir olgunluk gelir, ağırlığını koyar. Yoksa annesi beni hep ğzecek. Dediğin gibi aslında ben hiçbir şey olmamış gibi davranırsam bilinçaltında huzuru annesinşn bozduğunu anlar. Çok teşekkür ederim abla inşallah annesinin tavrı değişir

Çok güzel haberler canım maşallah Sübhanallah, az kaldı sabrın sonu selamet diye boşuna denmiyor. Güzellikler gelsin koynuna evine beşiğine yavrun

Zaten hep böyle olur zaman gelince tatile giderler
Valla ya eşime söyledim bugün hatta kesin bu bi haftada gelir yok ya doktor bide iyice ağırlaştım sanki belirtiler de başlıyor oyuzden daha da ister istemez bence stres te tansiyon yapıyor hepsi üst üste sağlıkla gelsinler de artık başka bisi istemiyorum

İnsanların tavırlarının değişmesini bekleme, sen onlara karşı tavrını, mesafeni belli et. Sen iyi hisset boşver yaşandı bitti o devam eder saçmalamaya bebeğine odaklan kendini başkası için asla üzme bebekte hisseder gerildigi her şey gönlünce olsun canım

Bilerek eşimin yanında azarlıyor ya artık izin vermeyeceğim buna. Hatta oraya gidersem sitemimi belli edeceğim kayınbabamın yanında. Belki nasıl hissettiğimi anlar. Allah razı olsun inşallah senin de gönlünce olur her şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…