Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Burdaki doğumları gördükçe bi gaza gelip bende hastanede dağıtılacaklarını bitirdim çikolatası henüz gelmedi sadece poşetleyip vericez gelenlere eşimin akrabası çok benimde arkadaşım çok derken abarttık sayıyı bi yerden sonra pişmanlık oldu

Eklentiler

• IMG_8986.png
    617,4 KB · Görüntüleme: 97
  • IMG_8348.jpeg
    210 KB · Görüntüleme: 85
  • 56A4F1F1-F0B8-4B7F-9004-CA7CBC0A9AE0.jpeg
    93,5 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_8499.jpeg
    123,1 KB · Görüntüleme: 88
Bizim oğlanda çok hareketli hergün aynı saatlerde içerde neler yapıyosa dediğin gibi saga sola aşağı yukarı sallanıyo siddetli bir sekilde bazen küt diye vuruyo yerimde hopluyorumyatacam maşallah uyutmuyo bu kezde altan altan vuruyo özel yerimde hissediyorum çok acıyor onda rahatsız oluyorum

Ben varım pazara ev temizliğini bitiricem cuma da doğum zaten temizlik bitince bende kuaför ağda saç kesimi falan yapicam belki bir gün denize bir günde eşimle akşam yemegine gideriz cuma da sabah doğuma
Sac boyatacakmisin doktor izin verdi bana da ben boyatmayayim dedim bende aldim randev7

Ya evet cogu zaman otururken yapiyor ama bugun utu yaparken yemek yaparken falan da rahat durmadi hem can acitan bi his hem de eminim sonradan cok ozlicegimiz bi his bu sanirim

Aynı durumdayız. Gün içerisinde inanılmaz aktif. Sık sık sallıyor ama sallantılar saat boyu sürmüyor tabii. Bunlara ek olarak kafasını da bastırıyor kızım
Ya neresini bastiriyor, neresi nerde ben hic anlamiyorum. Var mi bir yolu bir kontrolde basi asagida diyorlar digerinde yukari donmus diyorlar, o yuzden tahmin de edemiyorum neresiyle nereyi itiyor

Ben varım pazara ev temizliğini bitiricem cuma da doğum zaten temizlik bitince bende kuaför ağda saç kesimi falan yapicam belki bir gün denize bir günde eşimle akşam yemegine gideriz cuma da sabah doğuma
Bende ağdaya gitmeyi istiyorum ama doğum tarihi belli olmadığı için randevu almadım. inş ağdaya gidecek zamanım olur yoksa çok utanırım saçını boyatmayı düşünüyor musun canımm aşırı kararsızım organik boya istediğin rengi verir mi

Aynı durumdayız. Gün içerisinde inanılmaz aktif. Sık sık sallıyor ama sallantılar saat boyu sürmüyor tabii. Bunlara ek olarak kafasını da bastırıyor kızım
Ay kızlar sabahtan beri güldüğüm bir sey anlatıcam. Resmen iki kiloluk minik kızım beni kaynar su ile haşlıyordu.
Sabah yumurta haşlıyordum, cezvenin kulbu dışarıya dogru duruyordu. Ben de ocaktan almak icin başında bekliyordum. Göbeğim cezvenin kulbuna sıfır duruyor ama değmiyordu, zaten saniyelik bir olay. Bir iki taşım daha kaynasin alayim diye bekliyordum. O sırada karnımı ileri iten saglam bir tekme attı tam cezve kulbuna denk gelen yere. Cezve icindeki kaynar suyla ileri dogru kaydi, neyse ki dökülmedi ama dökülse karnimdan altı cok kotu yanmış olacakti.
Hastaneye gitsen ne anlatacaksin, doğmamış bebegim beni haşladı. Kim inanir

Ya neresini bastiriyor, neresi nerde ben hic anlamiyorum. Var mi bir yolu bir kontrolde basi asagida diyorlar digerinde yukari donmus diyorlar, o yuzden tahmin de edemiyorum neresiyle nereyi itiyor
Benim bebik çok fazla pozisyon değiştirmedii. Önce düzdü, sonra baş aşağı döndü. Sonra başını tam ortaya getirdi. Vajinal baskı yaptığı için onu tahmin edebildim Şu an hâla öyle. Minik vurmaları eliyle yapıyor, büyük sağlam darbeler ayaktan geliyor

Yaa Allah korumuş ama çok güldümm İnanırım kesinlikle.
Eşim göbeğime iğne yaparken başımıza gelmişti bunun gibi bir şey

Ben hayatımda hiç boyatmadim sadece kesim ve boya düşünüyorum manikür pedikür bilmiyorum elim ayağım sis hep iyi olmaz diye düşünüyorum

Ya
Ya benim bebeğim hiç öyle fena tekmeler atmıyor ya. Kımıldaniyor,hickiriyor,kafası, poposunu hissediyorum ama ayaklar hiç hareket etmedi. Acaba bir sorun mu var ki ya endişelendim şu an

Kızlar bugün kontrolum vardi 37+2 bebek daha dogum kanalına girmemis normal dogum istiyordum girer mi acaba bundan sonraki günlerde. Tansiyonum 13e 8 14e 9 seyrediyor gunde 4 e cikardi doktorum ilacimi. 38. Haftada ani bebek ölümleri olabiliyor veya bebegin esi ayrılabiliyor dedi çok moralim bozuldu korkuyorum

Merhaba, bende hamile olduğum için alerji ilacı kullanamıyorum. Şu an nasılsınız? İyi geliyor mu buhar makinesi? Bende nefes alamıyorum
Canım buhar makinesi hasta olduğum dönem biraz iyi geldi. Ama normal alerjiye iyi geldiğini söyleyemem. Bir de kış günü sanki daha faydalı olur kuru havalarda. Şimdi yaz ve nem zaten yeterince var kullanmayı bıraktım. Kışın tekrar kullanacağım. Alerji berbat bir şey ilaç hariç hiçbir şey fayda etmiyor. Burun yıkama kiti kullanıyorum günde 2 defa o birkaç saatlik bir rahatlama sağlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…