Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hahahah demii benim ki 38 de gelisim tamamlaniyor dedi gerek yok dedi bekletmeye kg yada takilmiyor hocam saglikli olmasina bakiyor hep ondan herhalde bekletmek istemiyor

Benim de tam 37 de olacak inşallah gebelik zehirlenmesinde en son 37 ye girdiğin güne kadar bekliyorlarmis. Belden varacakları iğneden çok korkuyorum

Ah kıyamam sana ya Allah yardımcın olsun biz bir hissediyorsak sen daha fazla tabi ama doğumunda daha erken olur arkadaşım dualarım seninle sağlıkla gelsinler
Saol canim Allah razi olsun evet tansiyon yada baska bir sebeple erkene gelmezse son 9 gunumuz

Bana hâlâ yapmadı cumartesi randevum gidince 37+4 olacağım. Haberdar et canim umarım iyi geçer güzel haberler ile gel
Bebiss daha dogum kanalina girmemis haftaya yapacakmis cati muayenesini, tansiyon ilacini 3 iciyordum onu 4e cikardi bakalim hayirlisi insallah

Canım bildirimden bulamadım sen ödem i sormuştun heralde bana Di mi. Ödemim var tuzu kestirdi tamamen hem tansiyon hem de ödem için
Ben zaten normaldede tuzu cok tuketen bir insan deildim bu aralarda hic tuketmiyorum odemin agri yapiyormu peki ben odemin boyle can acitici oldugunu hic bilmiyordum

Benim de tam 37 de olacak inşallah gebelik zehirlenmesinde en son 37 ye girdiğin güne kadar bekliyorlarmis. Belden varacakları iğneden çok korkuyorum
Benimde bir önceki doğumum gebelik zehirlenmesi ile 35. haftada oldu 34. haftadayım dr 38 de alalım dedi ama ben cok korkuyorum aynı şeyleri yaşamaktan bende 37 de almasını isteyeceğim 35+4 te küveze girmemişti

Benimde heryeri haftasıyla uyumlu karın cevresi hariç o 2 hafta geri. Baska olduğunu bilmiyordum teşekkür ederim eşimde 3 kilo varmış yokmuş aslında doğduğunda bende 3800 doğmuşum genetikte olabilir
Kardeşim 2990 gr doğdu 14 yaşında gayet sağlıklı kilonun sağlık olmadığını hepimiz biliyoruz ama annelik içgüdüsü bilmemize rağmen kafaya takıyoruz işte. Tamamen genetik benim ilk hamileliğimde de hep 2 hafta öndeydi bu hamileliğimde de tam uyumlu gidiyordu sadece kafası 6 gün öndeydi son anda yine kafası 2 karnı 3 hafta attı yani kemik yapısı anne baba genetiği boyları vs ile ilgili eşimde bende uzunuz bebeklerde böyle gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…