Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Merhaba, bende hamile olduğum için alerji ilacı kullanamıyorum. Şu an nasılsınız? İyi geliyor mu buhar makinesi? Bende nefes alamıyorum

Allah allah hem sizle arasi iyi maddi manevi destek degiller neden bukadar uzerinde hak sahibi goruyorlarki ,tosun dogursan 4 kg altin takacak mi sana dua etsin saglikli gebelik geciyorsun neler duyuyorum bizler gercekten cok sansliyiz bebeklerimizin sagliklari iyi

Evet esinin genetigini aliyormus benim doktorum oyle dedi esin kac kg dedi
Ya benim eşim minik doğmuş 2700 civarı halen de minyon, ben 4200 (annem bazen 4500 bazen 4200 diyo ama en son 4200 demişti ) ama benim kızım şu an 36 haftada 3200 oldu bile, babası değil benim gibi oluyo gibi geliyor bana

Ozelde yapmana neden takiliyor onuda anlamadim

Ben o zamanlar bilmiyordum pelvik masajı ve son haftalar hergün eşimle ilişki oldu açılmam iyi oldu birde bebek kafası kaçtı bilmiyorum kilosu 3200dü tam 38+0 kontrole diye gittiğimde oldu kilo fazla olursa kesi atar mı onda bilmiyorum ama mesela instegram da bazı doktorlar var kesisiz 4 kilo doğru falan diye reels izlemiştim zahide miydi doktorun adı ne popüler bi doktordu

Bende varim 25 eylul

ya doktora da mı bağlı acaba Doktorum iyi ıkınmanın önemli olduğunu söylemişti belki de güçlü ıkınmışsındır. İnşallah bu doğumun da sorunsuz geçer

Aa mantıklı aslında ben kaç kilo doğurursam o kadar kg altın isterim bak ona göre diyip espriyle konuyu kapattıracaksın bnce sonra kilo alsın demez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…