Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlarr hepinizi alıntılayamadım, çok teşekkür ederim herkese ❤️ Doktordan çıktık şimdi de nst’ye gireceğim ama her şey yolundaymış sadece pozisyondan ve kendi anksiyetik davranışlarımdan dolayı hissedememişim hareketleri 😅 Her şey yolundaymış şükür, ultrasonda parmakları kıpır kıpırdı ama ben görmeme rağmen yine de hissedemedim 😂
Oh çok şükür canım rahatla biraz 😍❤️

Benimde kafamda bir sürü soru var düşününce agliyasim geliyor en iyi düşünmemeye çalışmak ben de korkuyorum içimde bir sürü his var herkes soruyor 9gun kaldı ne hissediyorsun diye içimde bir sürü his var telaş korku panik yetersizlik hepsi onu sevicekmiyim yorulursam ne olcak bir sürü ameliyat korkusu süt verme işleri beni ayrı korkutuyor
Ayni seyler benide cok korkutuyor ama insallah halledecegiz inaniyorum annelik yukleniyormus dogurdugun an ve istemsizce yapiyormussun herseyi sende mi teksin kuzu

Bişey sorucam benim doğuma 10gun Kaldı acaba süt olsun diye şimdiden bestlak damla alsam mı acaba riske atmayip anne çayı gaz için mi acaba
Merhaba ben de kullanıyorum bestlak damla. Doktorum doğumdan sonra ilk sıvı alımı ile kullanmaya başlayıp tüm emzirme dönemi boyunca devam edebileceğimi söyledi. Süt artışına baya etkili gerçekten

Arkadaşlar nasılsınız mesajlarınızı okuyorum her daim biz bugün 34 haftayı doldurduk 😍 kasılmalar bende de artı ama normal olduğunu biliyorum 3. Tecrübe olunca 😁 cuma 1.5 ay sonra ilk kontrol var tatiller şehir dışı derken ancak gideceğiz çok özledim oğluşumuuu tipini çok merak ediyorum 🥰 umarım birbirimizden çok güzel haberler alalım gün be gün 😌

Kızlarr hepinizi alıntılayamadım, çok teşekkür ederim herkese ❤️ Doktordan çıktık şimdi de nst’ye gireceğim ama her şey yolundaymış sadece pozisyondan ve kendi anksiyetik davranışlarımdan dolayı hissedememişim hareketleri 😅 Her şey yolundaymış şükür, ultrasonda parmakları kıpır kıpırdı ama ben görmeme rağmen yine de hissedemedim 😂
Benim bebikto da geçen hafta bana böyle bir anksiyete yaşattı. Her şeyi denedim ama tepki vermedi. Sonra aklıma sade nescafe içmek geldi. Ona tepki verdi minik minik 😅 Aklında olsun böyle durumlarda. ☺️

Evet seninkide uzucu olmus saglik problemi oda onemli insallah cok ciddi hastalik degildir ,ya uzuluuor insan anneni gozun ariyor baskasini degil ya benimde gelenim gidenim olur birakmazlar hastahanede ,evde tedirgin oldum oda zor oldugunu dedikleri icin ablayla konustum bennseni birakmam tek dedi insallah o yeter bana kalsa gunduzleri 10 gun yeter sonra bakarim isime gucume inaniyorum
İnşallah, bir yöntemle çözmeyi deneyecekler öyle çözülmezse zor bir ameliyat olması gerekiyor dua ediyorum o yüzden. 🥹 10 gün ablanın olması güzel güzel yeter merak etme 🥰

Bu arada canlarımm benim ortancam kızdı ve 3. De düşüncemiz vardı kız olursa diye herşeyimizi sakladım hepsi de marka ürünler mart sonu bebesiydi bazı kalın kıyafetleri bir defa dahi kullanmadı. öyle güzel tulumlar montlar varki baza altını boşalttık onları 2. El uygun fiyata satacağım düşünen olursa markalar gap, bg store, İngiltere’den gelenler var NeXT marka isterseniz ekliyorum bazılarını buraya da isteyen olursa diye 😘 bunlara benzer çoook ürün var şu bg store pembe mont asla giyemedik biz tam kız ekim bebelerine uygun 😄

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    118,3 KB · Görüntüleme: 52
  • image.jpg
    image.jpg
    106,6 KB · Görüntüleme: 50
  • image.jpg
    image.jpg
    194,7 KB · Görüntüleme: 50
Ayayayayay çorabını yerler 🥹 Maşallah 🌹

Sütleri götürüyorlar annesi, aşarlar bence dee 🥰O eğitimi bana da verirler umarım korkuyorum emzirmeyi becerememekten 🙊

Pınaaar üzülme, ben de sezaryen olacağım. Eşim yanımda olacak çoğunlukla ama annemin bir sağlık sorunu oluştu. Doktor ertelersen tehlikeli olur dedi. Dün Ankara'ya gittiler ve annem de doğuma gelememe ihtimali olduğu için çok üzüldü ağladı. Ben de anlık üzüldüm ama önemli olan onun sağlığı, böyle olması gerekiyormuş napalım. Annem iyi olsun da derdim o. Onu teselli etmeye çalıştım, yalnız olmadığımızı bir sürü arkadaşımızın dostumuzun yanımızda olacağını söyledim. Annem gelemezse abim ve yengem gelecek. Sen de bir çözüm bulmuşsun. Kendini yıpratma o yüzden lütfen 🤍🙏🏻 Hayatımız için bir dönüm noktası yaklaşıyor, onu düşün 🥰

Ben de emziğe vs alıştılar diye tırsıyorum ama hallediyolar demek☺️ size bir program yazacağız ona göre geleceksiniz dediler bakalım☺️

Çok büyüdü oda sebep bence hissetmek adına sakin olmaya çalış canım

Hiç canını sıkma daha yeni arkadaşlarimdan biri aynı senin anlattığın gibi bebeği aldılar gelişmiyor diye ama kuveze bile girmedi. Sezeryan kadar hastane kaldılar. Dışarıda şimdi miss gibi büyüyor gönlünü ferah tut kulağı kapaa sen
İnşallah bizde aynı oluruz 🤲🏻🥹 Allah bebişlerimize hayırlısıyla sağlıkla doğmayı nasip etsin 🤍

X