Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bizde de hep ben aldım. Zaten onun ne alınacak ne alınmayacak fikri bile yok sadece bebek arabası biliyor.

Ayy canim benim ayni gunler ikimizin benimde oule alistim icjmde olmasina ayrilacak bedenimden uzuluyorum bir yandan onunla mucadele ettik

Ah ah o aylar nasıl geçti bebiklere bir şey olacak diye Benim de duygularım çok karışık o yüzden. Bir yandan çok zor geçtiği için artık doğsun istiyorum, bir yandan da ince bir sızı oluyor içimde bedenimden ayrılacak diye
Ve daima bir inanamama hissiyatı doğum yaklaştıkça.

Hersey bende canım dünyadan haberi yok aldıklarımı görünce bu ne ise yarıyor diye soruyor arada

Ben bakıyorum tabiki. Eşim arada bir sürece dahil oluyor ama olmasa daha iyi olur. Geçen bebeğin kıyafetlerini koymak için dolap bakıyordum gitmis ofis mobilyası beğenmiş. Bildiğin evrak dolabı. Bide diyoki ama çok sağlam bir dolap

Ben de şampuan, pişik kremi, bebe losyonu, bebe yağı olarak Mustela aldım. Tırnak için de Babyme törpü aldım ilk zamanlar için. Sonrası için de Chicco tırnak bakım setini aldıım. T tadella
Ben de şampuan, pişik kremi, bebe losyonu, bebe yağı olarak Mustela aldım. Tırnak için de Babyme törpü aldım ilk zamanlar için. Sonrası için de Chicco tırnak bakım setini aldıım. T tadella
Tırnak bakım setinde pandalı bir ürün var onu alan oldu muu

Dun ben dedim aynisini bir tane cocuk icin bisey almadin oda dogsun yapacagim dedj

Dun ben dedim aynisini bir tane cocuk icin bisey almadin oda dogsun yapacagim dedj
ben de öyle düşünüyorum. doğunca başlayacaklar gibi. ben eşimi hamilelik döneminde de ölüp biter çok heyecanlı olur diye düşünüyordum, mesela çok hareketli olduğunda bak elini koy falan diyorum hiç oralı bile olmadığı oluyor çok şaşırıyorum. ya da 3 saniye koyup çekiyor. ne bileyim ben olsam bütün gün hissetmek isterim gibi. doğunca babalık duygusu geliyor diyorlar erkekler için, umarım öyle olur.

Bugün biraz daha iyiymiş canım ara ara oksijenden ayırmayı deniyorlar ama hala tam olarak ayrılmadı kayınvalidem de bende kalıyor eşim konuştu benimle çok konuşmuyor şu süreçte
Yaa harika konusmasin eger seni uzeceklerse konusmamalari saglikli sabirli olsunlar yeter sen evlardini al evine gec tek dualari bu olsun su donemde

Ben bugün başka bir doktora gittim. Karın çevresi bir hafta geri çıktı. Geçen hafta kendi doktoruma gitmiştim 1-2 gün önde bile görünüyordu. Kilosu da 1790dı 1680 çıktı. Ama doktor gerilik diye yorumlamadı, ben de ince yapılıyım, size benziyor ince yapılı olacak falan dedi. Haftaya tekrar kendi doktoruma gideceğim, bakalım o ne diyecek. Farklı farklı çıkıyor sonuçlar.

Aynsiini bende yasiyorum dun bu konuyuda baya arkadasiyla konustuk dogunca dunyasi degisiecek dedi erkekler kucaklarina aldiklarinda hissediyormus insallah dedim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…