Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benimkiler bebege yapilan süsü püsü görünce biz bsey takmiycaz mi dediler bizde bundan yaptık hastaneye geldiklerinde takcaz kızım bebek istedi canlısı geliyor dedik onu sürekli tutamazmis oğlumda 10 yaşında futbol çok sevdigi için belki forma alırız diye düşündüm Allah nasip ederse

Eklentiler

• 1000022183.jpg
    96,8 KB · Görüntüleme: 75
benim ilk cocugum ama bi fenomendi sanırım kim asla hatırlamıyorum ama hep cocuguna kardeşin gelirken sana hediye getiricekmiş vs vs demişştii ve en cok sevdiği seyi almıstı o zamandan beridir 2. cocugum olursa diye düşünüürümm benim eşim lego hastasıdır technic serisinin genelide evde vardı birsürü yeni cıkan modelde vardıı bide cok anlamasamda cok fazla serisi var hangisne ilgisi varsa bence cok güzel olur

Ayy canim benim ayni gunler ikimizin benimde oule alistim icjmde olmasina ayrilacak bedenimden uzuluyorum bir yandan onunla mucadele ettik

Kızlar ben bugün 35 haftalık oldum da, kontrole kaç haftada bir gidiyorsunuz siz? Benim doktorum her hafta nst dedi ama muayeneye 38. Haftada gel dedi çok uzun bir süre gibi geldi bana son haftalar için.
İki haftada bir şu an. 32’de ve 34’te gittim bir de 36+2’de gideceğim, belki sonra haftada bir çağırmaya başlar

Biz beraber seçiyoruz hep

Gebelik zehirlenmesinden dolayı raporluydum 1 aylık ilk rapor param yattı. Maasima göre 15300 tl az yattı. Özel sektörde kesiyorlar
hmm. Benim çalıştığım yerde rapor durumlarında parayı şirkete veriyoruz onlar bize tam maaşımızı yatırıyor , sanırım şirket insiyatifi ile alakalı oluyor.

Bizde de ben yapıyorum hep ama internet alışverişi konusunda her şeyi ben sipariş veriyorum zaten eşim alışveriş yapmaz hiç internetden :)

Yaa valla ben de sorgular oldum herşeyi hatta korkmaya başladım, ileride okuldur kursudur başka şeyleri araştırması, yapması bana mı kalacak hep diye ilk oyun kartlarını alma görevini sana veriyorum dedim bakalım inşallah çocuk yaşına girmeden alır Sorun genel olarak erkeklerde olabilir diye çıkarıyorum burdan
Heh işte o kişi bizde benim, excel tablolarım var bebek arabasında, kıyafetlerde falan özellkle sertifikaları, güvenli kimyasal detayları, yorumları saatlerce bakarken ona bunu da sen al diyince 10dk içinde seçmiş oluyo hiç detay düşünmeden ve daha çok sinir oluyorum

Teşekkür ederim canım bende iyice bir bakiyim

Ay herkes farklı bir seyle sınanıyor işte ahhaha amaan en büyük sürtüşmeler böyle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…