Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim dün gece bi kaç kez sancılarım oldu korktum çok ve ağrılarım çok var 🥲 makat bölgesine doğru resmen tutulma gibi ağrılarım başladı vajina kemiğim artık kirilicak kızlar öyle hissediyorum çok fena ya gece ağrıdan ağladım sıfır uyku 🥹
Yaaa canım haftalar ilerledikçe ağrılar artıyor umarım minnoş zamanını bekler

Kızlar yavaş yavaş doğumlar yaklaşıyor 😅 dün kaşıntıdan mahvoldum enfeksiyonum azmış gene az önce idrar tahlili yaptırdım şimdi NST deyim. Doktor bana geçen hafta bebek tombik demişti. Sağlıklı beslen çünkü iri bebek doğumlarında Allah korusun omzu çıkabilir kolu kırılabilir hatta felç olabilir dedi biraz korktum. Ben de babası da 4 kilo üstü iri beklerdik. Yani bilemedim nasıl olacak bu iş 😂

Kızlar yavaş yavaş doğumlar yaklaşıyor 😅 dün kaşıntıdan mahvoldum enfeksiyonum azmış gene az önce idrar tahlili yaptırdım şimdi NST deyim. Doktor bana geçen hafta bebek tombik demişti. Sağlıklı beslen çünkü iri bebek doğumlarında Allah korusun omzu çıkabilir kolu kırılabilir hatta felç olabilir dedi biraz korktum. Ben de babası da 4 kilo üstü iri beklerdik. Yani bilemedim nasıl olacak bu iş 😂
Doktorlar demek ile yükümlüdür. Sen canını sıkma ne 4 üstü bebekleri normal doğum ile gördüm maşallah bir sıkıntı yoktu. Yaklaştıkça günlerimiz ağrılarımiz arttı ztn bölük bölçük uykular vs oy oy

Günaydın kızlaar, 36+0'ız bugün. Kontrole gideceğiz. Gündüz arada sancılarım oluyordu. Artık gece de ufak ufak olmaya başladı, bakalım nstde ne çıkacak. Umarım geçtiğimiz haftada da bir gelişim geriliği olmamıştır. 🙏🏻
Biz de bugun 36+0ız🧿🧿❤️❤️

Yok yapmadım normal tarihim 22 ekim, 32+6 dayım henüz ama sancılarım vardı nst de her defasında sancım arttı doğumu durdurmak için hastaneye yatırdılar kaç kere nst ye bağlandım sayamadım bile şuanlık durdu çok şükür memleketteydim ama acil bugün ilk uçakla döndüm kendi doktoruma gözükeceğim. Hala risk varsa ona göre ciğer geliştirici iğne vurulacak ama ilk yapmam gereken şeyin bol bol yatıp dinlenmek olduğunu söyledi doktor tabii
En azından 36 yı doldurmuş olsun inşallah dinlenin ne güzel tadını çıkarın ben bunu yapamam ben şunu yapamam diyin uzatın bacakları 🤩

Benim dün gece bi kaç kez sancılarım oldu korktum çok ve ağrılarım çok var 🥲 makat bölgesine doğru resmen tutulma gibi ağrılarım başladı vajina kemiğim artık kirilicak kızlar öyle hissediyorum çok fena ya gece ağrıdan ağladım sıfır uyku 🥹
Kaçıncı haftadasınız şu an doktora gittiniz mi ?

Ben günde 3 hurmaya basladim ilerledikçe çoğaltırim. 35+6 yım ama diğerlerine başlamadım. Cumartesi kontrolumde soracağım doktoruma
Doktoruma msj atmistim evet baslayabilirsin artik demis ben de bugun yavastan baslarim artik. Gunde 10 squat 1 dilim ananas 3 hurma 1 ahududu cayi yapsam cok mu olur acaba

Güzel düşünelim güzel olsun 🤩 şimdi sizin kaçıncı hafta kaç kg diyor doktor siz takılmayın çok annelere sor 5 kilo doğurduk diyende çıkar 😂

35+2 deyim geçen hafta gitmiştim hersey normal baskidan okucak demişti ama bu kadar şiddetli olabilicegini düşünmedim ben . Ağrılarla mücadele edicem sanırım son dönemde ..
Ama sancı çok diyorsunuz tam bel makat diyince inşallah zamanını bekler gene de çok sıklaşırsa bi doktora ya da nst girin

Şekere dikkat ediyormusun peki? Ben canım cok çekince yiyorum, yüksek çıkıyor şekerim. Vicdan azabı çekiyorum pis boğazlılığım yüzünden 🥴
Ben çok dikkat ediyordum ama bu hafta arada bir kaçamak oldu bide diyete uyamadim bisey olur DİE korkuyorum şimdide 🥴 insülin oluyormusun kaç çıkıyor diyete uymayinca 😐

35+5’teyim, son bir haftadır nefes darlığı ve çarpıntı yaşamaya başladım bende. Üstüne bide dün grip oldum burnum tıkandı. Şimdi ağzımdan hem nefes almaya çalışıyorum hem yemek yemeye 😅😅😅 1 2 saat önce nefes alamıyorum diye ağladım, hayat gerçekten zorlaşmaya başladı 😂
Ya geçmiş olsun canm bu bebeler bize son kozlarını oynuyor 🤭 şimdi okul açılacak benimkiler grip olmadan dogurmam lazım diyorum bende 😄 burun tıkanıklığı çok sinir bozucu gerçekten

X