Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Insallah her zaman iyi ki deriz kararlarimizla ilgili ben malesef hayatimi alt ust etme pahasina sorunlariyla ugrastim ki halen ugrasiyorum benden bagimsiz yasayabilsinler diye ama kisilik meselesi bazi seyleri olduramiyorsun. Hep soyluyorum keske bir akraba yada arkadas olsaydi diye sorgusuz kesip atardim ama aile olmuyor malesef.

Nereden geliyor kayinvaliden cansu ,es annelri dogum sonrasi zor olur bende anneme dedim benim dilim sivri dogum sonrasi biseyler derse kalbini kirmak istemiyorum sen aliskinsin bana o degil dedim kalirsan sen gel evde kal gelmezsen sana da kirilmam dedim

Ayy allah im neler yasamissin koyduklari teshis dogru degilmiymis zehirlenme yok mu bebisi oyle kafalarina gore alacaklardi devlet mi ozel mi burasi coook gecmis olsun cok uzuldum simdi 2 inizde iyimsiiniz?

Kızlar kundak tulum alan var mı? İlays beauty markasında var bir kundak tulum var ondan alsam mı almasam mı kararsızım. Kullanışlı oluyor mu acaba kundak tulumlar?
Ya ben baktim kuzenlerim erken dedi kisa geliyor dogumun donmez dediler sonra yaz gelecek sicak olur dediler 1 yastan sonra al dediler

Yaaa hic bisey demiyorlarmi neden demiyorlar ki senide uzuyor en ihtiyacin oldugun zamam morele kusum benim insallah tes vaktinde sagligiyla annnesine gelirkayinvaliden ugraisuormu seninle halen

Ayy evet oyle olmus Allah im seni ve cocugunu korumus verilmis gercrkten buyuk sadaka olmus vermissin basina gozune degmis Allah im cook gecmis olsun

Ben bulamadim bundan yaa kullaniyordum.normalde goguslerim sutyen bulamayacak duruma geldi

Bu zamana kadar nefes darlığı hiç yaşamadım ama son 4 5 gündür ben zor nefes alıyorum 33+3 uz. Nefes nefese kalıyorum çarpıntı oluyor aranızda nefes darlığı çeken var mı
Cekiyorum cekmezmiyim birde yediklerim agzima cikiyor oda mahvediyor bu haftalar normalmis bebek diyaframa baski yapiyormus

Canim bu hafta yaparsin benimde oyle oldu 1 ay surdu benim tadilati devam evin icine girdik ondan sure uzadi senin oyle olmaz bu hafta yerlesirsin

Annelik gerçekten çok zor canım daha şimdiden neler çekiyoruz. İnşallah hepsi gelip geçecek çok geçmiş olsun tavuk çorbası iç bol bol c vitamini almaya bak dinlen güzelce

Annelik gerçekten çok zor canım daha şimdiden neler çekiyoruz. İnşallah hepsi gelip geçecek çok geçmiş olsun tavuk çorbası iç bol bol c vitamini almaya bak dinlen güzelce
Çok teşekkür ederim inşallah bir an önce geçer çünkü hayat kalitem yerlerde. Dün 5 saat uyuyabildim, bugün de bu saat oldu hala ayaktayım. Huzursuzum, halsizim. Üstüne bir de yakındığım için hem rabbime hem de bebeğime karşı suçluluk hissediyorum

Doğum mu yaptınız kaçıncı haftanızda hayırlı olsun
Yok yapmadım normal tarihim 22 ekim, 32+6 dayım henüz ama sancılarım vardı nst de her defasında sancım arttı doğumu durdurmak için hastaneye yatırdılar kaç kere nst ye bağlandım sayamadım bile şuanlık durdu çok şükür memleketteydim ama acil bugün ilk uçakla döndüm kendi doktoruma gözükeceğim. Hala risk varsa ona göre ciğer geliştirici iğne vurulacak ama ilk yapmam gereken şeyin bol bol yatıp dinlenmek olduğunu söyledi doktor tabii

Çook iyi yapmışsın dönerek. Kendi doktorumuzun olmadığı her yer güvensiz geliyor artık.
Yatıp dinlene dinlene bu son haftaları da sağlıkla atlatacaksın umarıım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…