Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hata payı var tabi. Yaklaşık değerleri hesaplıyorlar. Doktor normal dediyse aklına takılmasın. Kilodan ziyade ölçümleri önemli diye anladım ben

Süt istediler sağdıkça götürüyorum ama içiyor mu bilmiyorum hiç bişey demediler inşallah veriyolardır ağzında ince bi hortum var onunla mı besliyorlar acaba
Vermez olurlar mı canım benim sen içini ferah tut doktorun size bilgi verdiği bi saat yok mu yenidogan yoğun bakım da öyle oluyodu normalde hep kapı duvar kimse açmaz kimseden bilgi alamazsin ama doktor hergun vizit gezdiği bi saat hasta yakınlarına açıklama yapardı yani benim oğlum kalirken oyleydi

Bu zamana kadar nefes darlığı hiç yaşamadım ama son 4 5 gündür ben zor nefes alıyorum 33+3 uz. Nefes nefese kalıyorum çarpıntı oluyor aranızda nefes darlığı çeken var mı
Hava aşırı sıcaksa bende de oluyor nefes darlığı. Bugün mesela çok sıcaktı, boğulacak gibi oldum bütün gün.

Hava sıcak ama ben yazın başından beri evimde kavruldum resmen ama yinede nefes darlığı yaşamamıştım böyle evin içinde yururken bile nefes nefese kaliyorum
Bende gebelik şekeri de var belki o da etkiliyordur. Birde son zamanlara geldik artık, bebek iyice baskı yapıyor, o da yapar bence nefes darlığı.

Bende gebelik şekeri de var belki o da etkiliyordur. Birde son zamanlara geldik artık, bebek iyice baskı yapıyor, o da yapar bence nefes darlığı.
Evet bende de gebelik sekeri var sanırım oda etkiliyor bide baskı olayı var buzamana kadar hep aşağıdaydi şimdi büyüdüğü için yukarıda hissediyorum sanırm diyaframa baski yapıyor minik kızım

Evet bende de gebelik sekeri var sanırım oda etkiliyor bide baskı olayı var buzamana kadar hep aşağıdaydi şimdi büyüdüğü için yukarıda hissediyorum sanırm diyaframa baski yapıyor minik kızım
Şekere dikkat ediyormusun peki? Ben canım cok çekince yiyorum, yüksek çıkıyor şekerim. Vicdan azabı çekiyorum pis boğazlılığım yüzünden

Kızlarr çok şükür bugün taşındım her yer heryerde ama çok şükür artık yerim belli düzene koyma vakti herseyi oda inşallah bir kaç güne hal olur rahat bi nefes aldım birde düzene koyarsam benden rahatı yok Allahın izniyle şu cantayıda bitirirsem inşallah daha da rahat olacağım

Bu zamana kadar nefes darlığı hiç yaşamadım ama son 4 5 gündür ben zor nefes alıyorum 33+3 uz. Nefes nefese kalıyorum çarpıntı oluyor aranızda nefes darlığı çeken var mı
35+5’teyim, son bir haftadır nefes darlığı ve çarpıntı yaşamaya başladım bende. Üstüne bide dün grip oldum burnum tıkandı. Şimdi ağzımdan hem nefes almaya çalışıyorum hem yemek yemeye 1 2 saat önce nefes alamıyorum diye ağladım, hayat gerçekten zorlaşmaya başladı

Karaciğer enzimlerine baktır. Gebelik kolestazı olabilir. Mide bulantısı yapıyor ve mantar safra enzimlerinin zorlandığı bir gıda. Bende böyle 32. Haftada kustum. Sonra kan değerlerime baktık enzimler yüksek çıktı. Şimdi ilaç kullanıyorum gebelik sonuna kadar kullanacağım. Erken teşhis iyidir. Yoksa erken almak zorunda kalacaklardi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…