Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hoş geldiiiin bayadır yorumlarını görmüyordum canım. Nasılsın? Nasıl geçiyor? Kaç hafta oldu?
Hoşbulduk canım. Evet epeydir ihmal ettim grubu, özlemişim. Doğum yapan arkadaşlar olmuş okuyunca bi heyecanlandım İyiyim çok şükür. 31 haftalık oldu bebişim. 2 gün önce kontrolüm vardı 1,5 kilo olmuş oğluşum. Herşey yolunda dedi ebe. Gebelik şekerim var ama bebek etkilenmemiş, suyu normalmiş. Ama doğum işi kafamı karıştırıyor. Burda sezeryana sıcak bakmıyorlar, ben normal doğum için kendime güvenemiyorum, napcam bilmiyorum yani
Sen nasılsın, herşey yolunda degilmi?

Listedeki sat'a göre senin 31den büyük olman lazım senin benim 31 oldu benim de geçen hafta 1 buçuk kiloydu. Her şey yolunda şimdilik. Sevindim her şeyin iyi olmasına. Orda doktorlar daha etkili sanırım doğum yönteminde. Umarım ikiniz için de en kolayı, en hayırlısı olur. Merakla bekliyoruz

Benim geç döllenme olduya sat mat birbirine karıştı Bakalım ne zaman doğacak bende merak ediyorum.
Valla daha mı etkililer bilmiyorum, şimdilik hiç doktor görmedim. Şu zamana kadar hep ebeye gittik. İlk kez ayın üçünde jinekologa gideceğiz.
Hepimiz için herşey çok kolay ve çok güzel olur umarım

O zaman haftalarımız aynıı umarım her şey çok güzel olur

Nefret ediyorum bu kayınvalidelerden ya kapatılsınlar gerçekten varlıkları dert resmen
Gözüm aydın olsunnnn ama Yaa canım okurken delirdim lütfen gitsin o kayınvaliden yanından bebeğim doğması hereken günde doğdu ve Şuan en iyi
Şekilde tedavi edilecek sende nu serada dinlen toparlan. Stres yaşayıp sütün giderse çok daha üzücü olur sakin ol lütfen. 40 haftalık doğan kuveze giren bebekler de var kakasını yiyor mesela.
Okurken gözlerim doldu ne kadar güzel bir
Gönlün varmış iki kızını da sağlıkla büyütmek nasip olsun canım

Amin inşallah hepimiz yavrularımızı sağlıkla huzurla mutlulukla büyütelimmm

Kızlar ben çok yoruldum sabahtan bu saate kadar ayaktaydım ordan oraya koşturdum yarın öbür günde böyle geçecek gibi taşınma yüzünden bir sey olmaz dimi kendimi yiyorum resmen ama baska caremde de yok

Kızlar ben çok yoruldum sabahtan bu saate kadar ayaktaydım ordan oraya koşturdum yarın öbür günde böyle geçecek gibi taşınma yüzünden bir sey olmaz dimi kendimi yiyorum resmen ama baska caremde de yok
Canim kendini çok yormamaya çalış lütfen eşyalar bi eve girsin biran önce duzenleyecegim diye kendini yıpratma
kendinize yaşam alanı oluşturacak kadar bi yeri eşinle ayarlayin diğer yerler zamanla olur lütfen tek başına bukadar ağır yükü bi anda omuzlamaya çalışma
seni de anliyorum bebis gelmeden bian once hersey duzene otursun istiyosun fakat ev tasimak duzenlemek kolay bi is deil aylarini alir insanin bir duzene girmesi
artık haftalarimiz çok ileri ben biraz ev işi yapsam arkasından müthiş bi sanciyla karsilasiyorum belimden kasiklarimdan biraz dinlenince geçiyor ama gecmeyebilirde inan her seferinde doguruyorum sanıyorum
Riske atma kendini lütfen özellikle ağır birseyler sakin kaldırma tamam?

Yaaa ne kadar guzel bende cok dusunmustum esim istemedi zor bir karar dedi sana helal olsun 7 yasinda mi aldiginda bebekti ozaman cooook guzel bisey yapmissin helal olsun ssns herkesin yapamadigi bisey doguran mi bakan mi diye senin yaptiginu dogurup atanlara sormak lazim

Hersey baski farkindamisin dusunce dikteligi diye bisey var fikrini sorarsin soyler yada 1 kez yorum yaparlar surekli surekli haddimiz olmayan insanlarin hayatlarina olumsuz konusmayi nekadar seviyoruz ya surrkli elalem baskisi altinda kalmisiz turk yapisinda bu olau var herkrsdede var

Canim kasilma nasil bisey ya 34+3um bende bugun gun boyu karnim tasti doktora yazdim yarin mutlaka gorun dedi korkttum benim suyum fazlada birde

Evet benim karnim da sürekli sert hemsire onlar sancı dedi ağrı acı olmuyor ama dedim ki benim hep oluyordu öyle kasilmalarim son haftalarda daha da sıklaştı
Benim bugun cok tas oldu gun boyu surdu agri yok korkttum korkudan uyayamiyorum sabah erkenden doktora gidecegim doktorum kasilmalar dedi git dedi kendisi sansima yok yarin

Masallah hep guzel haberler alalim

Yaa nasil oluyor sanci canimmm insallah biraz daha bekler koye gitmesen daha iyi degilmi ulasim olarak riskinde varmis kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…