Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bizde sanırım bu süreçte öğrenicez inşallah bizde güçlenicez insan bazen bazı seyleri ölse de unutmuyor bu dönemde yapılan yapılmayan seylerde bence onlara dahil ‍♀
Biz 7 yillik evliyiz ilk yillar kabulenememistim davranislarini neden diye beynimi hep yedi biz kendi isimizi acip sukur Allah ima islerimiz yolunda gittiginden beri biz kari koca olarak birbirimize yaslanmayi ogrendik ve esimin ailesinin yasam bicimlerini sorgulamayi biraktim ve dedim icimden ne yapiyorlarsa sana degil ogullarina oyuzden yarin bir gun hayatiniza da yorum yapamazlar karisamazlar fikur sahibi maddi.manevj cok yorum yaptirmam cunku haklari yok

İnşallah canım ya buarada benim 3. Gebeligim 10 yasinda oğlum 7 yaşında kızım var 2 sinde de spinal sezeryan oldum umarım buda öyle olur fazla ara verdikten sonra olduğu için vücudum gebeliği unutmuş senin doğum şeklin belli mi?

Offf canim senin zormus ben surekli uyku modumdayim benimde tek sorunum nefes ve agzima gelen yemekler uyurken

Masallah helal sana yaaaa biz daha biri cikaramadik birdr korku ile ugrasiyoruz

Offf canim senin zormus ben surekli uyku modumdayim benimde tek sorunum nefes ve agzima gelen yemekler uyurken
Tek olumlu yanı eskiden uykuya çok daha düşkündüm, gece uyuyamasam gün içinde sersem gibi olur mutlaka uyurdum saatlerce. Şimdi gün içinde fişek gibiyim Şu burun tıkanıklığı ve öksürük geçerse rahatlayacağım, onlar olduğu için nefes olayı bende de çok zor şu an

Kızlar cumartesi taşınıyorum ve iş yapmak zorundayım 34+2 olduk sanırım onu bile unuttum aptallastım su ev yüzünden. Bebeğin suyu kritik duzeyden yükseldi birde karın cevresi bi hafta geri risklisin is yapma demedi doktor ama sız iş yapınca kasılma oluyor hatta doğumu tetikliyor yazınca ben korktum kasılmam da benim anladım 1 kere oldu olsa anlarım sanırım son nts mı atayım ben mi anlamıyorum bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_3605.jpeg
    86,8 KB · Görüntüleme: 38
Bende 5 yıllık evliyim ama sanırım alışamadım daha zamanı mı var bilmiyorum yetiştirilme tarzından kaynaklı sanırım bizim ailemizde böyle değil hiç bir sey o yüzden kendi aileme cevreme bakarak kendimi sorguladım hep hatta değersiz hissettim ne yalan söyleyim. İnsallah eşimle bana da nasip olur tamamen kafamızdan silmek birseyleri Allahtan eşimde ailesinin farkında en cok sükür ettiğim konu o

Canim senin dogum konusuldumu senle ben ayniiyiz ben nst den anlamiyorum ama is etkiliyormus bende korkttum kizlar bugjn cok kez yazmis

Canım ben halihazırda kullanıyorum, doğuma kadar ve sonrasında da 6 hafta devam edeceğim, hiç kesmeyeceğim. Ama herkesin durumu kendine özgü, sen ilk fırsatta sor en güzeli. Artık karnım beze oldu, kola geçtim ben de
Eneee boşuna professional mom yazmıyor adında desene yok yok unutmamışsındır, bisiklete binmek gibi düşün benim büyük ihtimalle sezaryen 3 tane ciddi bağırsak operasyonum var, 2 si açık ameliyat falan. Yani hızlıca 4 5 cm açılma ile pırt diye doğacak gibi olmazsa, sezaryen olacağım. Eski doktoruma da danıştım, aslında keşke mümkün olsa da kesisiz normal doğursam ama onun da fıtık mıtık riski var biraz işler karışık hatta yatay mı dikey mi sezaryen kesisi atacaklar diye genel cerrahlar da durumumu değerlendirecek, herkesin duasına talibim biraz karmaşık benim işler

Ben bugün o sorunu yaşayanlardan biriyim benim nst de daha çok tepecikler çıktı bugün aralıklı ama 20 nin üzerini geçmedi seninkinde öyle bariz bir düzenli tepecikler olmamış ama evet bana hemşire direk iş mi yaptın diye sordu ve artık hiç bir şekilde iş yapma kendini yoracak şeylerden uzak dur dedi ve bol bol su içmemi tembihlediler.

Ne güzel anlatmışsınız elinize emeğinize sağlık sizin gibi özverili sağlık çalışanları sayesinde çok zor deneyimler bile kolaylaşıyor insanın gözünde. Emek emek yazdığınız yazı için teşekkür etmek istedim
İlk doğumumda anestezi teknikeri beni psikolojik olarak o kadar destekledi ve o kadar rahatlattı ki. Elimi tuttu, sohbet etti benimle. Yalnızlığımı, korkumu hafifletmek için onca işinin arasında elinden geleni yaptı. İyi ki varsınız demek istedim sadece

Asıl ben cok teşekkür ederim. Cok duygulandırdıniz beni. Var olun.

Canim senin dogum konusuldumu senle ben ayniiyiz ben nst den anlamiyorum ama is etkiliyormus bende korkttum kizlar bugjn cok kez yazmis
En erken 37 dedi doktor pazartesi gittiğimde 39 40 bekletirim dedi ilk doğumun dedi net bir tarih vermedi canım salı tekrar gideceğim soracağım ne diyecek bilmiyorum

Uyuyamayanlar WC ye kalkmaktan bikanlar burda mi
Wc den ziyade anlamsız kabuslar görüp görüp uyanmaktan sıkıldım. Bir gecede 2 3 tane korkunc rüya görmeden kapatamıyorum geceyi :) bir de hamilelegin başında böyleydi, cok net rüyalar görüyordum ama onlar güzeldi. 2. Trimesterda standart haline döndü. Şimdi yine detayli, gerçekçi ve korkunç sekilde geri döndü.

Evet kesinlikle benimde öyle çok net ve korkulu rüyalar

Uyuyamayanlar WC ye kalkmaktan bikanlar burda mi
Wc ye az kalkıyorum ama sürekli uyanıyorum saçma bir şekilde. Kendimi sırt üstü bulursam korkuyorum bişey olduysa bebeğe diye sonra oturup hareket etmesini bekliyorum tabi uyku hepten kaçıyor. O olmazsa yattığım taraf acıdığı için uyanıyorum ve ay aman bebek sıkışmış mıdır ben böyle yan yatarken diye düşünmeye başlıyorum sonra yine bi kontrol seansı.
Galiba kafayı sonlara doğru komple yedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…