Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Yaa ben alırken adet fiyati 1200 tl idi. bir de kampanya vardı güya. Eger imkanın varsa ve magaza-trendtol fiyati farklıysa bir mağazada bedenini deneyip bulduktan sonra internetten al bence. Eger fiyat mağazada da böyle gerilemediyse iyi fırsat trendyolda.
Bu arada beden İçin belki yol gösterir (gerci çok standart ölçülerim yok ama )
178 boy, 85 kilo iken xl 42 almıştım. Sanırım 93 civarına ciktim hala gayet rahat oluyor bu beden.

En cok üzüldüğüm konu bu zaten eşim mahcup sıkıntılı evladını düşünmeyen beni mi düşünsün diyorum sonrada Allah herkesin kalbine göre versin
Evet canim aslinda degersizligi esine veriyorlar ,esimin aileside oyle bizimkiler bir tik daha iyi esimin annesi babasi maddi manevi anlamda sifir destek beklentiye girmemeye ogreneli yillar oldu bende esime degersiz yuklemeleri uzuyordu simdi biz guclendik ayaklandik sukur Allah a bazi seyler degisti esimde farkinda herseyin oyuzden ailesiyle ilgilenmediginde sorgulamiuor neden diye anliyorum cunku

Ayyy canim benim coook sevindim hepinizin iyi olmaniza cooook guzel haberler verdin masallah isimleri gibi guzel yasasinlar sagliklilar bundan guzel haber yok

ay koptum

Bana da diyorlar esime diyorlarmis yuruyus yapiyormu bu yuruyus yapmasi lazim isdeki calisanlari yada annesi biseylrr diuor onu diuor bana bende tamam diyorum surekli

Yaaa bana da diyorlar iyi uyu onu yap bunu yap benide korku basti esime diuorum cevremde okadar olumsuz annelik duygusu yukleniyor ki ben cok korkuyorum nasil olacak yapabilecekmiuim su sira herkes uyu diyor haklilar kimseyede kizmiyorum ama surekli bana korku yukluyorlar

Hahahahah rakip mi goruyor senj

Aynen çünkü kasılmam var diyince ilk sordukları soruda bugün yoruldun mu, iş yaptın mı oldu. Artık durmak gerek sanırım.
Kızlar rica ediyorum is yapmayın ben önceki hamileliğimde en son halıları serip oh bitti dedigim günün ertesi günü 35.haftada gebelik zehirlenmesi ve açılma ile doğuma alındım aşırı yorulmak doğumu tetikliyor

Ben burclarla ilgilu geyikler yapiyorum vallahi sorduklarindaherkese anlam yuklememeye calisiyorum gercekten sinir geciriyorsun oyuzden onlari onayliyorum hep

Ayy canim seninle ayniyiz bende 33 de gittim 35 dr cagirdi oda haftaya

Cok uzuldum bu hikayeeye boule son beklemiyordum

Cok uzuldum bu hikayeeye boule son beklemiyordum
Maalesef, seneler sonra bile beni de hala etkileyen bir yaşanmışlık. Ders çıkartalım diye anlattim acikcasi belki buralara erişimi olan, kendini ifade edebilen insanlar olarak bu raddeye gelecek bir durumumuz olmayacaktır bizim ama haddi bildirilmemis cehaletin gidebileceği noktayı görmek adına, ders cikartmalik bir durum.

Oksapar tecrübesi olan var mı kızlaar? Doğumdan ne kadar önce bırakılıyor bu? Doktorum çok önceden 37'de bırakırız demişti diye hatırlıyorum ama sormayı unuttum. Ancak pazartesi sorabileceğiim. Bazı yerlerde doğum sonrasında da bir süre kullanıldığını falan okudum

Uzulme normal ben oksururuken hapsiriken heryerdrn kaciriyorumbirde geceleri agzima gelen yemekler mahvediyor
Yaa bazen çok gülerken filan da olmuştu ama epeydir olmuyordu. Şimdi üç gündür bu öksürük mahvetti beni sinirim bozuldu :/ reflü mü var acaba sende ondan mı yemek geliyor?

Mağazada deneyin bence. Bi de kendi sitesinden alınca kupon verebilir ben geçen sabahlık almıştım kendi sitesinden ilk alışveriş kuponla daha uyguna gelmişti

Bizde sanırım bu süreçte öğrenicez inşallah bizde güçlenicez insan bazen bazı seyleri ölse de unutmuyor bu dönemde yapılan yapılmayan seylerde bence onlara dahil ‍♀

Ya uyuyalım da ben uzun zamandır kesintisiz uyuyamıyorum ki sağa sola dönerken mutlaka uyanıyorum bi kere, en az 5-6 dk sürüyor dalmam. Neredeyse saat başı hadi 2 saat olsun WC, e gene geri dalmak uzun sürüyor… böyle böyle vücut alışıyor herhalde uykusuzluğa

Yaa bazen çok gülerken filan da olmuştu ama epeydir olmuyordu. Şimdi üç gündür bu öksürük mahvetti beni sinirim bozuldu :/ reflü mü var acaba sende ondan mı yemek geliyor?
Artik sona geldik herhalde yasadiklarimizi baska level olarak hayatimiza devam edecegiz benide korku basti annelik korkusu,bende gastrit var doktorum hamile kalinca hepsini kesti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…