Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Evet benim de güçlü hareketleri sonrası mutlaka oluyor ama şu sıra baya saatte 4-5 kez oluyor. Bugün nst bağlandığında da pek hareketliydi zaten hatta hıçkırık bile tuttu cihaz bağlıyken. Belki ondan büyük sancılar çıktı diye düşünüyorum

Benim 10’un üzerinde oluyor ya bugün takip ettim de doktoruma söylücem söyle demişti çünkü muhtemelen nst ile bakmak isteyecek söyleyince

Sanırım benim de bazen bundan oluyor amaa günde 1-2 kere falan okşayınca hemen hareket edip düzeliyor bebek ve boğazıma basılıyor gibi oluyor nefes alamıyorum gibi hissediyorum

Sanırım benim de bazen bundan oluyor amaa günde 1-2 kere falan okşayınca hemen hareket edip düzeliyor bebek ve boğazıma basılıyor gibi oluyor nefes alamıyorum gibi hissediyorum
Aynen benim de öyle oluyor uzanıp dinlenince fln geçiyor.Doktor da öyle demişti eğer geçmezse bebek hareketinde azalma olursa gel demişti.Carsamba günü şehir dışına cikicaz o yüzden gitmeden gel bakalım dedi nst ye bağlayacak ilk defa

Benim 10’un üzerinde oluyor ya bugün takip ettim de doktoruma söylücem söyle demişti çünkü muhtemelen nst ile bakmak isteyecek söyleyince

İlk zamanlar sadece ayağa kalktığımda, merdiven çıktığımda falan oluyordu. Bir süredir soluma rahat bir şekilde yataken bile oluyor. Aslında düzensiz kasılmalar ama yine de hafta olarak çok gerideyiz daha.

31. Haftadayım ben de. Artık geceleri rahat uyuyamaz oldum sağıma dönüp uyumaya alışmışım soluma yatmakta zorlanıyorum uykum bölünüyor hep şimdiden böyleysem son haftalar nolcam acaba diyorum bazen

Gebeliginizin kaçıncı haftasında yüksek çıkmıştı acaba

31. Haftadayım ben de. Artık geceleri rahat uyuyamaz oldum sağıma dönüp uyumaya alışmışım soluma yatmakta zorlanıyorum uykum bölünüyor hep şimdiden böyleysem son haftalar nolcam acaba diyorum bazen
Uyku sorunu bende de yeni başladı valla bebek gibi uyuyodum. Şimdi soluma yatmaktan zaten bacağım ağrıyo, sağa dönsem ayrı ağrı. Sırtüstü yatmayı çok özledim bazen gece sırtüstü yatmış oluyorum onda da nefesim kesiliyo. Neyse isyan etmicem

Benim de öyle oluyor. Ayağa kalkınca, merdiven çıkınca, eğilip doğrulunca. Genelde böyle şeyler tetikliyor

Uyumak çok zor sabaha karşı dalıyorum tam o sırada da alarmım çalıyor işe gidiyorum mide yanması var bugünde ben de uykum var ama mide yanmasından uyuyamıyorum

Evet öyle dinlenince geçiyor sanki

Uyumak çok zor sabaha karşı dalıyorum tam o sırada da alarmım çalıyor işe gidiyorum mide yanması var bugünde ben de uykum var ama mide yanmasından uyuyamıyorum
Hem de tekstilde çalışıyorsun valla seni çok takdir ediyorum ben yapamazdım. Evet mide yanması da arttı baya. Gaviscon sağolsun baya iyi geliyor.

Insallah canim durur dedigin gibi durmazsada benim doktorum korkma dedi artik insan onlar yasar dedi sende korkma bu saatten sonra hepimiznhazirlikliyiz olacaklara en dogru zamani bebislerimiz bilecek insallah nekadar gec gelirsr okadar iyi tabikiibgelmezlersede sagliklingelsinler duam oyle hep

Ben gece degilde hep atesliyim 3 kez dus alsam hadi bana demiuor zor isimiz

Bende sendenim ben girdim nst ye 35 girecegim bir daha canim

Kizlar benim dogum tarihimde 25 eylul hastahane odam tuttuldu suit oda istedim 26 bin tl anlastik ve dogum fotografiicisi hastahanenin anlastim sizler 10 bin kusulerden bahsedince benim ki ucuz geldi premium paker baya icerikli 4500 tl ye anlastik tek duam saglikli zamaninda hayirlisiyla gelsin gerisi Allah ve bebislerimizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…