Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aaa benim nerdeyse her gün bundan oluyor ama bir iki kez falan herhalde bide çok uzun sürmüyo geçiyor sanki hiç saymak da aklıma gelmedi .Ama bebek hareketinden hemen sonra da benzeri bsey oluyor ağrıyor ve çok sert oluyor ben hiç anlamıyorum galiba ya
Evet benim de güçlü hareketleri sonrası mutlaka oluyor ama şu sıra baya saatte 4-5 kez oluyor. Bugün nst bağlandığında da pek hareketliydi zaten hatta hıçkırık bile tuttu cihaz bağlıyken. Belki ondan büyük sancılar çıktı diye düşünüyorum

Aaa benim nerdeyse her gün bundan oluyor ama bir iki kez falan herhalde bide çok uzun sürmüyo geçiyor sanki hiç saymak da aklıma gelmedi .Ama bebek hareketinden hemen sonra da benzeri bsey oluyor ağrıyor ve çok sert oluyor ben hiç anlamıyorum galiba ya
Benim 10’un üzerinde oluyor ya bugün takip ettim de doktoruma söylücem söyle demişti çünkü muhtemelen nst ile bakmak isteyecek söyleyince

Fotoğrafını atayım hemen. Tüm karnım taş gibi oluyor, iç çekilmesi gibi bir his böyle rahatsız edici, nefes kesici gibi. Göbek sanki vücudumun parçası değilmiş de çıkarıp yana koyabilecekmişim gibi oluyor ve o anda konuşmak da zorluyor.
Sanırım benim de bazen bundan oluyor amaa günde 1-2 kere falan okşayınca hemen hareket edip düzeliyor bebek ve boğazıma basılıyor gibi oluyor nefes alamıyorum gibi hissediyorum 🤔

Sanırım benim de bazen bundan oluyor amaa günde 1-2 kere falan okşayınca hemen hareket edip düzeliyor bebek ve boğazıma basılıyor gibi oluyor nefes alamıyorum gibi hissediyorum 🤔
Aynen benim de öyle oluyor uzanıp dinlenince fln geçiyor.Doktor da öyle demişti eğer geçmezse bebek hareketinde azalma olursa gel demişti.Carsamba günü şehir dışına cikicaz o yüzden gitmeden gel bakalım dedi nst ye bağlayacak ilk defa

Benim 10’un üzerinde oluyor ya bugün takip ettim de doktoruma söylücem söyle demişti çünkü muhtemelen nst ile bakmak isteyecek söyleyince

İlk zamanlar sadece ayağa kalktığımda, merdiven çıktığımda falan oluyordu. Bir süredir soluma rahat bir şekilde yataken bile oluyor. Aslında düzensiz kasılmalar ama yine de hafta olarak çok gerideyiz daha.

İlk zamanlar sadece ayağa kalktığımda, merdiven çıktığımda falan oluyordu. Bir süredir soluma rahat bir şekilde yataken bile oluyor. Aslında düzensiz kasılmalar ama yine de hafta olarak çok gerideyiz daha.
31. Haftadayım ben de. Artık geceleri rahat uyuyamaz oldum sağıma dönüp uyumaya alışmışım soluma yatmakta zorlanıyorum uykum bölünüyor hep :KK43: şimdiden böyleysem son haftalar nolcam acaba diyorum bazen

Evet benim de sizin kadar olmasa da yüksek çıkmıştı dahiliye doktoruna yönlendirmişti ilaçlardan olduğunu söylemişti kendi doktorum da kullandığım vitaminlere bir süre ara verdim kendiliğinden düştü ama doktorumun haberi olmadan kendimce bırakmıştım vitaminlerimi 2 hafta sonra tekrar kan verdim baya düşüş olmuştu değerlerimde
Gebeliginizin kaçıncı haftasında yüksek çıkmıştı acaba

31. Haftadayım ben de. Artık geceleri rahat uyuyamaz oldum sağıma dönüp uyumaya alışmışım soluma yatmakta zorlanıyorum uykum bölünüyor hep :KK43: şimdiden böyleysem son haftalar nolcam acaba diyorum bazen
Uyku sorunu bende de yeni başladı valla bebek gibi uyuyodum. Şimdi soluma yatmaktan zaten bacağım ağrıyo, sağa dönsem ayrı ağrı. Sırtüstü yatmayı çok özledim bazen gece sırtüstü yatmış oluyorum onda da nefesim kesiliyo. Neyse isyan etmicem :halay:

Benim de öyle oluyor. Ayağa kalkınca, merdiven çıkınca, eğilip doğrulunca. Genelde böyle şeyler tetikliyor

Uyku sorunu bende de yeni başladı valla bebek gibi uyuyodum. Şimdi soluma yatmaktan zaten bacağım ağrıyo, sağa dönsem ayrı ağrı. Sırtüstü yatmayı çok özledim bazen gece sırtüstü yatmış oluyorum onda da nefesim kesiliyo. Neyse isyan etmicem :halay:
Uyumak çok zor sabaha karşı dalıyorum tam o sırada da alarmım çalıyor işe gidiyorum :KK43: mide yanması var bugünde ben de uykum var ama mide yanmasından uyuyamıyorum 😞🤷‍♀️

Uyumak çok zor sabaha karşı dalıyorum tam o sırada da alarmım çalıyor işe gidiyorum :KK43: mide yanması var bugünde ben de uykum var ama mide yanmasından uyuyamıyorum 😞🤷‍♀️
Hem de tekstilde çalışıyorsun valla seni çok takdir ediyorum ben yapamazdım. Evet mide yanması da arttı baya. Gaviscon sağolsun baya iyi geliyor.

geldim kontrolden. 3 kere ayrı ayrı nst'ye bağladılar. ilkinde sancıyla aynı anda bebeğin kalp atışlarında düşüş oldu ama cihaz hatası olabilir dediler. diğerlerinde öyle bir sorun olmadı ama düzensiz büyük sancılar çıktı. özellikle foto eklediğim sancıyı beğenmedi, benim gittiğim hastanede yatış yapılamıyormuş. uzakta bir hastaneye gidip yatış yapmamı önerdi. kadın doğumcu akrabam var ona da ilettim, wc harici yataktan kalkma yine de güçlü sancı olursa mutlaka yatış yap dedi. geldim eve uzanıyorum bakalım. korktum biraz :KK43: en azından 4 hafta daha dayansa...
Insallah canim durur dedigin gibi durmazsada benim doktorum korkma dedi artik insan onlar yasar dedi sende korkma bu saatten sonra hepimiznhazirlikliyiz olacaklara en dogru zamani bebislerimiz bilecek insallah nekadar gec gelirsr okadar iyi tabikiibgelmezlersede sagliklingelsinler duam oyle hep

Özellikleri elleri çok yanan var mı benim gibi? Geceleri, daha doğrusu uyurken elimi kolumu nereye koyacağımı şaşırıyorum 😄 Tüm vücudum alev alev, ayaklarım da öyle ama özellikle ellerim, ateşim varmış gibi. Ara ara oluyordu ama birkaç gündür hep böyle. Normal büyük ihtimalle hormonlardan ama tuhaf hissettiriyor normalde eşime temas etmeden uyumam geceleri, şimdi maalesef en ufak temasa gelemiyorum çoook sıcak geliyor
Ben gece degilde hep atesliyim 3 kez dus alsam hadi bana demiuor zor isimiz

Ondan bende korkuyorum su gelmesini nasıl anlayacağım acaba hala işe de gidiyorum doktor gidebilirsin sıkıntı yok dedi 32 de Nst ye giricem diye düşünerek gittim 34de giriceksin dedi 🤷‍♀️ ben de sıcak basması ve akıntı ile birlikte iç çamaşırım çok ıslanıyor umarım anlarım🤷‍♀🥹
Bende sendenim ben girdim nst ye 35 girecegim bir daha canim

Kizlar benim dogum tarihimde 25 eylul hastahane odam tuttuldu suit oda istedim 26 bin tl anlastik ve dogum fotografiicisi hastahanenin anlastim sizler 10 bin kusulerden bahsedince benim ki ucuz geldi premium paker baya icerikli 4500 tl ye anlastik tek duam saglikli zamaninda hayirlisiyla gelsin gerisi Allah ve bebislerimizde🙏

X