Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar ya sabah ilk uyanınca 69 kiloyken yatmadan önce tartılınca 71 çıkıyorum. Bu hepinizde böyle mi 2 kilo mu yiyorum ben gün içinde ya
İlla yemek değil ki su içiyoruz, hava aşırı sıcak ödem oluyor. Dün akşamdan beri mesela ellerim o kadar şiş ki havada nem çok olunca ben anında şişiyorum. Sen de öyle olabilirsin belki

Kızlar günaydın, hastane çantasına valiz düzenleyici aldınız mı ? Aldıysanız da yıkadınız dimi onları ?
Günaydın. ben aldım çok da rahat oldular. yalnız bir şey diyeceğim ben yıkayıp yıkamadığımı hatırlamıyorum normalde de unutkanım aslında ama şu sıra ayrı bi seviyedeyim, hiç bir şey hatırlamıyorum ya sanki yıkadım ama...

bugün 32 hafta bitti tamamen, kontrolüm var nst bağlayacakmış. bir kaç gündür iyiyim çok kasılmam olmuyor. geçen hafta cumartesi gecesi sırt, bel ağrısı ve çok fazla kasılma yaşamıştım, acile gittim ama nst yok, biz bir şey yapamayız diyip göndermişlerdi. sanırım böbrek taşı düşürdüm, ona da baktıracağım bugün. umarım her şey yolundadır.

Ben de soranlara 70 diyorum ortalamasını alıp
Ay kime ne sanki kaç kilo aldığımız boşver iyi ol sağlıklı ol da kaçsan kaçsındir. Kuzuları sağlıkla dünyaya getirelim de başka birşey istemiyorum artık son haftalar diş ağrısı da eklenince yoruldum ya bitsin istiyorum sağlıkla

Umarım her şey yolundadır canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…