Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Calistigin kadarını şirketten. Raporlu olduğunu sgk dan alıyorsun canım ama baya kesiliyor. Ik hesapladı aylık 15.5 bin tl farketti maalesef ciddi kesiyorlar hoş değil
merhaba bende birşey danışmak istiyorum şuan 27. haftamdayım bebiş doğunca çalışmayı düşünmüyorum ama haklarımdanda faydalanmak istiyorum 2 senedir sgklı çalışıyorum şuanki işyerimde 34. haftada filan izne ayrılsam mesela ne gibi haklarım oluyor sadece odoğum parası dedikleri parayı mı alıyorum 4 ay hiç bişey anlamadım 4 ayın sonunda istifa etsem işverenimmi etkileyen bir durum olurmu etik olur mu sizce sonuçta şirkteeten maaş almıycam sanırım sgk ödeeme yapıcak 4 ay doğrumu kafalar karışık help meee

Bisey sormak istiyorum cahilliğime verin doktora yine heyecandan sormayı unuttum tiroit ilacı kullanıyorum 25 mg ama haftasonlari 50 mg al dedi 2 tane üst üste mi icicem yoksa sabah akşam mı bilen var mı?

Bisey sormak istiyorum cahilliğime verin doktora yine heyecandan sormayı unuttum tiroit ilacı kullanıyorum 25 mg ama haftasonlari 50 mg al dedi 2 tane üst üste mi icicem yoksa sabah akşam mı bilen var mı?
Tiroit günde bir kere sabah aç karnına alınıyor diye biliyorum ben öyle yapıyorum yani.Haftasonlari dozunu arttır demek istemiş bence sadece.Bana da benzer bsey söylemişlerdi bir ara 3 gün su kadarlik 4 gün bu kadarlık iç gibi

He ozaman sabah 2 tane birden içeceğim değil mi

Tiroid ilacinizi her gun sabah erken ve aynı saatlerde, ac karnına almaya dikkat etmelisiniz. yani 50lik içmeniz gereken gunlerde 2 adet ilacı aynı anda içecek, sonrasındaki ort 2 saat boyunca da yemek yemeyeceksiniz. :)

Ben de çok çok sıkıldım kıyafet konusunda ve bedenimin içinde daralmaktan çok güzel bir duygu ayaklarını ellerini görmek biran önce zaman geçsin ve kavuşalım istiyorum ben de :) tatil sıkıntı olmaz herhalde bir kaç günlüğüne eşim ve ben de kaçmayı düşünüyorum :)

Offff valla agri ve kasinti yapiyor zaten doktorum travazol kullanabilirsin dedi insallah gecer cabucak

Benim küçüklüğümden beri var malesef en son 7 sene önce nişanımda patlamıştı, hamilelikte yine hortladı ve çok can yakıyor Ona yapacak bişey yok malesef sıcak ılık arası su iyi geliyor.
Agri ve kasinti yapiyor, doktorum travazol kullanabilirsin dedi cidden cok sinir bozucu ya

Ayyyy iceri ittiremen yaa krem surerken bile icim bi tuhaf oluyo. Doktorum travazol kullanabilirsin demis insallah hemen gecer ya agri ve kasinti yapiyor

Tiroit ilacının bütün dozajları eczanelerde var canım. 50 lik alıp sabah aç karnına bir tane içmek daha yararına olacaktır. Sabah akşam değil kesinlikle. Sabah aç sadece.

Maşallah çok güzel büyümüşler annesi

kızlarr merhaba, bir ara yoktum nasılsınız? umarım iyisinizdir. berfuto Yaz ile sen nasılsın ?
bu sabah bacağıma giren krampın ağrısıyla uyandım :/ Bu iki oldu, allahtan tüm gün sürmedi ağrısı. Doktoruma söylediğim zaman ek magnezyumu sordum ama kullanmanı çok istemiyorum dedi. Günlük tükettiğin sodalarda ekstra magnezyumlu olanları iç, kızılay markasında var dedi. Israrcı olunca bunu alabilirsin, ağrın olduğunda dedi. Kullanacağımız tablet zaten ağrı olmaması için değil mi ? ağrım olduğu zaman kullanmak bana biraz saçma geldi.
Ne diyorsunuz bu işe ? siz devamlı magnezyum ek alıyor musunuz günlük ?

Bana da biraz saçma geldi, ben 20. haftamdan beri magosit kullanıyorum canım

Yaaa hayırlı olsun tarih netleşti demek rahim ağzı bir noktada kısalmaya başlıyor diye biliyorum ben de, sorun olmayacak inşallah. Eee son 1 ay heyecan var mı
benim dr niye rahim ağzı uzunluğuma bakmıyor yahu belki risk var haberim yok ay gıcık oldum.
Gebelik şekerine ne kadar dikkat etsek de karınlar bir miktar önde oluyor bebekte bence. Arada 2-3 hafta uçurum olmadıkça çok önemli olmaz ama inşallah. Hem ilaç da başlanmış, sıkıntı kalmaz

Bana da biraz saçma geldi, ben 20. haftamdan beri magosit kullanıyorum canım
teşekkür ederim bana da özellikle 30. haftadan önce kullanmanı çok istemiyorum dedi. Bu görüşmeyi yaptığımızda 26. haftadaydım. Doktorlar gerçekten hepsi bir değişik, kendi standart ve tarzları var :) Bir daha danışacağım durumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…