Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219

Anladım bende çıkınca dr um ise göndermedi beni dinleneceksin dedi. Evdeyim 1 aydir

Cihaz farkı olabilir. Kafanızı takıp stres yapmayın. Kendi doktorunuza yakında randevunuz var mı?

Kızlar hemoroit mi basur mu nedir bilmiyorum ama ondan oldum sanirim. Ağrı ve kasinti da yapiyor ne kullanabilirim ne yapabilirim
Bende demir ilacından dolayı aşırı kabızlık olduğundan tuvalet sonrası ağrı oluyor, kantaron yağı sürüyorum, o rahatlatıyor. Zeytinyağı da olur.

Son düzenleme:
33+3’ten selamlar, önden ve yandan nasıl bu kadar fark edebilir bebeğimizin ayağını filan görecek miyiz acaba karnımızda
Senin de göbeğin çok yok. Büyük şans bütün hamilelik kolay geçiyor:) benim de öyle ikizlerde de öyleydi şimdi de öyle o yüzden rahatım diye düşünüyorum

Evet 28. Haftada gittiğim özeldi o hiç böyle bir şey demedi ama 28. Haftada 1100 gramdı dedim bugünkü doktora o zamanda zayıfmış dedi oysa diğeri gayet haftasıyla çok güzel uyumlu demişti. Kendi doktoruma randevum 30 ağustostaydı ama içim rahat etmezse tekrardan gideceğim olmazsa

Senin de göbeğin çok yok. Büyük şans bütün hamilelik kolay geçiyor:) benim de öyle ikizlerde de öyleydi şimdi de öyle o yüzden rahatım diye düşünüyorum
Benim normalde kendi göbeğim var 40 beden hamile kaldım halen 40 bedenim ama önden ve yandan nasıl bu kadar fark ediyo ya çok ilginç

Olunca için bir tuhaf oluyor sonra karnın sertleşiyor. Yarım dakika sonra yumuşuyor tekrar. Karnına dokununca yumuşaksa sancın yoktur, sertse vardır

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar, hiç bilmediğim için anlayamıyordum çok ama aydınlattınız beni. Muhtemelen düzensiz sancı yaşıyorum. Adet sancısı gibi, tuvalete gitme isteği gibi bir his uyandırıyor. Dün akşamdan beri asla sürekli olmamakla birlikte yaşıyorum, birde karnım arada sertleşiyor ama rahatsız edecek derecede değil. Sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…