Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çok haklısın lohusa hâlimizle evde ağırlamayı hiç istemeyiz Aslında hastanede az duracaklarsa en iyisi orada ağırlaman. Benim içinse her türlü kayınvalidem çıkış kapısı oluyor. Bizim taraftan zaten kimse gelmez de eşimin tarafı bayağı önem veriyor böyle şeylere. Çok da kalabalıklar
Hastane fiyatları konusunda Allah yardımcınız olsun. Dediğin gibi benim gittiğim hastanede isteğe bağlı sezaryen fiyatı 25 bin. Herhalde bebişine çok özel muamele gösterirler bu fiyata. Yani inşallah öyle yaparlar diyerek avunalım bari Hastane çıkışı falan da verirler belki. Bazı hastaneler öyle şeyler yapıyormuş
Yani gebeyken de ekstra sıcak bastığını söylediler ama bana öyle bir şey olmadı Bakalım lohusalıkta bizi ne bekliyor

Son haftalarda daha çok alınma ihtimali üzerine söylemiş olabilir. Bana da çok gelmedi bu haftada 8 kilo tabi gebelik öncesi kilonu bilmiyorum.

8 kilo için mi bunu dedi biz ne yapalım ben 15 kilo aldım. Doktorum sorun görmedi ya tabi ki kilo az iyi ama bu 8 kilo doğumu ne kadar etkiler ki anlam veremedim

Son haftalarda daha çok alınma ihtimali üzerine söylemiş olabilir. Bana da çok gelmedi bu haftada 8 kilo tabi gebelik öncesi kilonu bilmiyorum.
69 kiloyla hamile kalmıştım. Ama boyum da uzun. Şuan 77 buçuk oldum. Bundan sonra ayda en fazla 1 kilo alacaksın dedi ama ben bunu nasıl başaracağım bilmiyorum

Emzirirken terler mi acaba? Hiç bilmiyorum ki tecrübesizim
Canım örgü şey seni rahatsız edebilir bir de emzirmek için emzirmeye daha uygun bir pijama alsan daha iyi olur sanki. Önü düğmeli ya da direkt aradan açılan lohusa pijamaları var. Üstüne kalın polar peluş sabahlık alabilirsin üşürsen ama içine daha pamuklu sağlıklı şeyler al bence

Ay kesinlikle hastane daha mantıklı en fazla duracakları 5 dk. Eve gelseler mecbur bir yoldan gelecekler en az yarım saati var ki ben 20 25 gün eve kabul etmeyi düşünmüyorum. Bebeği görmek isteyen hastaneye gelsin dedim herkese

Ayniyiz saydiklarinin hepsini bende yaptim ne eksik fazla bende mi sorun acaba diyorum kizlar ne guzel hszirliklar yapiyor

Hepsini orada mi yaptirjyrosun

Haklısın emzirmeye uygun lohusa takımları aldım zaten ama niyeyse hepsi çok ince Aslında polar pijamalara bakıyordum şimdi ama onlar da terletiyor. En iyisi bu takımı yanıma alırım üşürsem sadece hırkasını giyerim. Teşekkür ederim

Ayniyiz saydiklarinin hepsini bende yaptim ne eksik fazla bende mi sorun acaba diyorum kizlar ne guzel hszirliklar yapiyor
Canım öyle düşünme herkes süslemekten hoşlanacak diye bir şey yok bak ben de hiç bir şey almadım daha ne bir tane eşya yıkadım ne hastane çantası hazırladım ne hastane süsünü aldım odamızın mobilyası bile daha gelmedi :) herkesin yaşamı düzeni farklı :)

Yaaa hic mi gorusmuyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…