Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar şuan 31. Haftadayiz. Toplam 8 buçuk kilo aldım. Doktorum çok kilo aldığımı böyle gidersem sezaryen de normal doğum da zor olur dedi. Ben kendimi fit hamile sanıyordum şok oldum 😀Sizler ne durumdasınız?
Ben de 32. Haftadayım toplam da 10 kilo aldım doktorum kilo alımıma fazla demedi . Bana da iyi geldi kilo artışın ☺️ ki ben de kendimi fit hamile olarak görüyorum belki de değilim 🤣

Canım öyle düşünme herkes süslemekten hoşlanacak diye bir şey yok bak ben de hiç bir şey almadım daha ne bir tane eşya yıkadım ne hastane çantası hazırladım ne hastane süsünü aldım odamızın mobilyası bile daha gelmedi :) herkesin yaşamı düzeni farklı :)
Hahaha oda var ben cocuga zor kavustum yaa heyecanli olmam lazim kendime vicdan yaptiriyorum😁😁😁niye biseyler yapmiyorsun yaa baksana asiri pahali saydiklariniz ben o parayi cocugun genel ihtiyaclari icin harcayayim dedim ama yapan kizlarida gorunce imreniyorum yalan degil benim hersey hazir cansugum cunku riskim var diye

Kızlar , doğum fiyatları aldınız mı? Aldıysanız hangi hastanede ne kadar fiyatlar ☺️ ben Bahçeşehir Liv hospitala gidiyorum fiyatı 40 bin almıştım ama güncellemişler muayene ücretleri de artmış 🥹
Bende sali konuscagim acikcasi ben 40 50 bini cikardim gozden hastahane ayri alacak doktorum ayri kesin

Hahaha oda var ben cocuga zor kavustum yaa heyecanli olmam lazim kendime vicdan yaptiriyorum😁😁😁niye biseyler yapmiyorsun yaa baksana asiri pahali saydiklariniz ben o parayi cocugun genel ihtiyaclari icin harcayayim dedim ama yapan kizlarida gorunce imreniyorum yalan degil benim hersey hazir cansugum cunku riskim var diye
Hiç vicdan yapma bak sen koskoca ev tadilatı yaptın kolay değil ayrıca odanda süper olmuş 🤩Kesinlikle ben de çocuğun ihtiyaçları için harcamayı tercih ederim o parayı ufak tefek şeyler yapacağım ben de ama daha var ☺️ erken doğum riskin yok diyince ben biraz sona bıraktım hazırlıkları odası bir gelsin başlayacağım eşyaları yıkamaya artık ☺️

Kızlar şuan 31. Haftadayiz. Toplam 8 buçuk kilo aldım. Doktorum çok kilo aldığımı böyle gidersem sezaryen de normal doğum da zor olur dedi. Ben kendimi fit hamile sanıyordum şok oldum 😀Sizler ne durumdasınız?
Masallah almamissin ben 15 kg 33 haftalik olacagim insallah

Haklısın emzirmeye uygun lohusa takımları aldım zaten ama niyeyse hepsi çok ince 🥲 Aslında polar pijamalara bakıyordum şimdi ama onlar da terletiyor. En iyisi bu takımı yanıma alırım üşürsem sadece hırkasını giyerim. Teşekkür ederim🥹❤️
Aaa aldıysan tamam kuzum ben tek bunları alacaksın sandım ❣️❣️

Hiç vicdan yapma bak sen koskoca ev tadilatı yaptın kolay değil ayrıca odanda süper olmuş 🤩Kesinlikle ben de çocuğun ihtiyaçları için harcamayı tercih ederim o parayı ufak tefek şeyler yapacağım ben de ama daha var ☺️ erken doğum riskin yok diyince ben biraz sona bıraktım hazırlıkları odası bir gelsin başlayacağım eşyaları yıkamaya artık ☺️
Ev gercekten 4 ay surdu ve inanilmaz para su gibi akti halende bitmiyor masraf 50 m2 180 m2 eve tasininca 😆😆Sen birde isdende ayrilmadin canim hepsi birnarada zor olur yavas yavas yaparsin seninde bizden 2 hafra sonra sana normal dedi demi dogumu

Yaaa hic mi gorusmuyorsun
Annemin de babamın da ikinci evliliğinin eserleriyiz. Kuzenlerimin çocuklarıyla yaşıtım😅 Öyle olunca biraz uzak kalmış olduk aileye. Hele ki baba tarafım üvey abilerimle/ablalarımla iyi anlaştığı için bizi sevmiyor maalesef. Düğünümde bizden 5 kişi vardı. Onlar da anne babam ve kardeşlerimdi😅 Tabi kar çoktu, yollar kapanmıştı o yüzden anne tarafım gelemedi

Açıkçası ben de hoşlanmıyorum çok süs püs🫠 eşim dövme sanstçısı, daha alternatif insanlarız. Çok uymuyor tarzımıza🤣

X