Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben 2 ihtimali de düşünerek şundan aldım. Yapışkanlı bir sürü seviyesi var ilk başlarda çok sıkmam dik durmamı da sağlar yaralarımı daha kolay iyileştirir diye düşündüm. Telli ve kancalı korselerin kullanımı normalde bile zor o haldeyken düşünemiyorum. Böyle bir şey alternatif olabilir size de

Eklentiler

• 0701BA64-6334-4C20-9E8E-C1C9E0B0F317.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 39
Yanlız kalmak eşimin uzakta olması sanırım beni kötü etkiliyor fındık için merkezden uzakta bi yerde annem de kayınvalidem de yani kısacası herkes bir sey olsa tek naparım korkusu sanırım. Umarım hersey yolundadır yarın öğreneceğim

Bende acıda oldu ben anlamadım ki canım neden oldu haftamız aynı acaba normal mi bebek büyüdükçe rahime baskı yapıyor sinir uçlarına yazıyor internette ondanmış o batma hissi sanırım ama ben panik oldum yarına sıra aldım gideceğim senide bilgilendireceğim mutlaka

Ben de hep yurt dışı haberlerini takip ediyordum. Sanırım boğmaca aşısını bazı ülkelerde hamilelikte zorunlu hale getirmeye çalışıyorlar. Bunlara dayanarak 32. haftamda adacel diye bir aşı oldum kendim özel aldım boğmaca tetanoz difteri üçlüsüni barındırıyor. Hiç bir aksilik yaşamadım kolum bile ağrımadı ve tek doz olunuyor.

Kızlar ben çok kaşınıyorum ya, aranızda yaşayan var mı bunu ?
Korkutmak hiç istemem ama bu hamilelikte kaşınmanın karaciğerle ilgili bişey olduğunu duymuştum bir arkadaşım yaşamıştı hatta. Eğer oysa ciddi bir durum olabilir doktoruna muhakkak söyle canım. Ama ellerin ayak tabanların vs kaşınıyorsa sadece ödemden de olabilir

Ben yine uyuyamıyorum çok ağırlaştım ya Yan yatsam karnım acıyor kalçalarım uyuşuyor, düz yatsam nefesim kesiliyor. Son 1 ay böyle geçecek sanırım
+1 yine geceler haram oldu bak bu aralar şarkısı çalıyor kafamda. Herkes fosur fosur uyurken ben evde oflamalı yürümeler, su içmeler ve vantilatör karşısında oturmalar falan yapıyorum. Bu neymiş böyle ya

Ben yine uyuyamıyorum çok ağırlaştım ya Yan yatsam karnım acıyor kalçalarım uyuşuyor, düz yatsam nefesim kesiliyor. Son 1 ay böyle geçecek sanırım

Benim neyim eksik Siz uyanıkken yatıp uyuyacak değildim heralde

Güzelmiş favoriledim. Korse, toparlayıcı vs Eylül'de alacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…