Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Sağ ol canım, hashimotom uzun zamandır var o yüzden başından beri dikkatli gidiyorum. Şeker değerlerim de güzel çıkıyor şükür 🧿🥰 herkes bir şeylerle uğraşıyor kızlar ya, irili ufaklı sorunlarımız var. Allah beterinden korusun, az daha sabır. Senin güzel haberlerini de merakla bekliyorum 🫠
Bugünkü dahiliyeci de 34e kadar dikkat et eğilme kalkma, ağır kaldırma, sonra zaten ciğer gelişimi tamam oluyor dedi sanki endişelerimi biliyor gibi. Abi ne ağır kaldırması firdevs yöreoğluna bağladım eşim de katya oldu dicektim 🤣
Ben de aynı iki kilo bile kaldırmıyorum😂 Çok az kaldı 34'e maşallah❤️ Ciğeri sapasağlamken doğacak inşallah🥹 Cidden sorunlarla uğraşa uğraşa sonlara yaklaştık ama bir süre daha firdevs yöreoğlu gibi davranmak şart😅🧿

Ben de aynı iki kilo bile kaldırmıyorum😂 Çok az kaldı 34'e maşallah❤️ Ciğeri sapasağlamken doğacak inşallah🥹 Cidden sorunlarla uğraşa uğraşa sonlara yaklaştık ama bir süre daha firdevs yöreoğlu gibi davranmak şart😅🧿
Ben bugun 33 oldum katya dan bir farkım yok ev işi Yemek mecbur napıcam benm kaynana tatilde annemde tatile gitti bide babama bakıyorum bu yüzden

Ben bugun 33 oldum katya dan bir farkım yok ev işi Yemek mecbur napıcam benm kaynana tatilde annemde tatile gitti bide babama bakıyorum bu yüzden
Ya ama gebesin keşke yardımcı olsalar :KK43: Allah yardımcın olsun ❤️ kaynanam bu yazını görse bana daha da sinir olurdu herhalde😅 Fakat keşke kendine dikkat etsen. Hiç şikayetin olmasa bile hormonlar yüzünden ekstra yorgun hissediyorsundur

22de sabit mi kaldı canım bana oralara düşerse halka gibi bişey takıcam dedi aynı hızda daha da düşmesin diye sanırım. İkiz gebeliklerde kilo dağılıyor tabi yine de çok iyi maşallah 🙏🏼🙏🏼🧿
Benim nerdeyse 1 aydır 22 çıkıyor kuzum.
Öncesinde 35 ti. Bana hiç öyle bir şeyden bahsetmediler açıkçası. Bilemiyorum. Yatış ve dinlenme verdi daha da kısalmaması için.

İyi olduğuna eminim, biraz geçtikten sonra hareketlerini kontrol edersin. Paniğe kapılma 😔❤️

Hiçbir şey olmamıştır abla ama sen yine de negatif şeylerden uzak durmaya çalış🥺 Hissettiklerini hissedebiliyor bebeğin

Hayır olmamistir. Ama hissetmiştir annesi karnını bol bol ovala, uzan ve onunla konuş. Ağlayınca kasmışsındir kendini bilmeden. Gönlünü ferah tut canim
Sagolun canlar evet dediğiniz gibi hissetti bebeğim hareketsiz dondu kaldı sanki yavrum 😔😔 dediğiniz gibi ovaladim kızım filan dedim oynadı biraz sonra hıçkırık tutmaya başladı içim rahatladı 🥹

Ya ama gebesin keşke yardımcı olsalar :KK43: Allah yardımcın olsun ❤️ kaynanam bu yazını görse bana daha da sinir olurdu herhalde😅 Fakat keşke kendine dikkat etsen. Hiç şikayetin olmasa bile hormonlar yüzünden ekstra yorgun hissediyorsundur
Malesef kimseye zorla bişey yaptırmıyorsun zaten içinden gelmiyorsa yapmasınlar zaten Allah eşimden razı olsun gene ne varsa onda var sabah bulaşık makinesini boşaltmış o bile yeter

Kızlar bugün 33+3 çıktım randevudan çok şükür çok minik sancılarım dışında sancı kasılma çıkmadı. Serviks uzunluğum yine kısalmış 28 mm, 22ye düşerse halka gibi bir şey takılacakmış. Progestan fitillerin yanına bir de her gün iğne olucam 1 hafta boyunca o uzatabilir dedi. Artık kontrollerimiz haftalık olacakmış. 35. Haftayı rahat görürüz gibi dedi ama ayakta bile durmamı istemiyor. Bebek yarım makat pozisyonda olduğu için merkez ağırlığı çok aşağıdaymış bu da çok ağrı yapar dedi. Bebiş 2587 gram olmuş 🙏🏼🥹 Gelişimi durabilir dedim diye korktun çok yedin dimi dedi baya dalga geçti 😅 +- %10 yanılma payı olabiliyor kiloda ama yine de çok iyi dedi. 35. Haftaya kadar böyle beslenmeye devam et sonra biraz daha kısıtlamaya alıcam beslenmeni dedi. Boyu gününe gelmiş ama ssver ssver kafa evet 4 hafta önde senin benim gibi koca kafalı olacak genetik başka hiç bir sıkıntısı yok dedi 🙈🙈 Benden bilgiler bu kadar. Dua eden güzel dileklerini ileten tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum 🙏🏼🙏🏼☺️
Güzel haberli bir güüün oh oh🌹 Bu saatten sonra hepimizin iyi dinlenmesi lazım sanırım ama ben işlerimi ancak bitirdim gibi 🥹 Bitti de değil yani, gibi 😅 Gelişimi durabilir diye şaka mı yapmış doktor? 🤨

Güzel haberli bir güüün oh oh🌹 Bu saatten sonra hepimizin iyi dinlenmesi lazım sanırım ama ben işlerimi ancak bitirdim gibi 🥹 Bitti de değil yani, gibi 😅 Gelişimi durabilir diye şaka mı yapmış doktor? 🤨
Öyle görünüyor tam gaz yatışş 😁😁 Yok şaka yapmamış öyle olabiliyormuş ama ben panik yapıp bu hafta çok et yumurta ceviz muz pekmez ne varsa yüklendim durabilir dedik daha da ileri gitmiş korkudan dedi ona güldü 😅

Bugün benimde rahim büyümeye çalıştı herhalde kasıklarım ağrıdı bi kaç kere bide göbek deliğimin orası sızladı. Bu braxton dedikleride oluyor gün içinde herhalde çünkü sürekli bi şişme oluyor. Çocuk çok aşağıda ama yaa hareketleri bazen vajinanın orda. Bu kadar niye aşağıda anlamıyorum 🤷‍♀️

Selam kızlarrr
Kontrol günümüzdü. Bebeklerim aynı büyüme grafiğinde büyümeye devam etmiş🙏🏻 1 hafta geriden geliyorlar hala.
Serviks 22mm hala. 4-5 hafta daha sabret dedi🤤🤤
4-5 haftaya grupta büyük bir aksiyon olacak doğumlar doğumlaaar 👶🏻 Dayanacağız o kadar, inanıyorum ☺️

Kızlar hepsiburada da suwen markasında indirim var, ben 3 tane düğmeli pijama aldım bir bakın isterseniz ,2 tane L beden aldım bir tane de M. İnşallah bedenleri uyar
Sonunda senin söylemenle pijama takımım oldu 😅 Bir türlü alamıyordum ve süwenin pijama takımlarını çok beğeniyorum. Yalnız aynısını almışım bi tanesini senle 😁

Eklentiler

• IMG_7700.jpeg
    IMG_7700.jpeg
    68,5 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_7701.jpeg
    IMG_7701.jpeg
    62 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_7702.jpeg
    IMG_7702.jpeg
    53,8 KB · Görüntüleme: 47
Sagolun canlar evet dediğiniz gibi hissetti bebeğim hareketsiz dondu kaldı sanki yavrum 😔😔 dediğiniz gibi ovaladim kızım filan dedim oynadı biraz sonra hıçkırık tutmaya başladı içim rahatladı 🥹
Onun hıçkırığını sevsinler 🩵 Bende sık sık ağlayan biri olarak bebek için üzülüyorum tabi ama sen de insansın.. Ağlamamak elimizde olsa zaten ağlamayız. Birde bunun için sıkma canını… Zaten bebişinde oynamış 🥰

Onun hıçkırığını sevsinler 🩵 Bende sık sık ağlayan biri olarak bebek için üzülüyorum tabi ama sen de insansın.. Ağlamamak elimizde olsa zaten ağlamayız. Birde bunun için sıkma canını… Zaten bebişinde oynamış 🥰
Evet canım yani duygularıma hakim olamadım böyle bi patlama yaşadım bundan sonra sevinçten ağlayalım agliycaksakta 🥰

X