Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Arkadaşlar eğer 29-30. Haftadaysanız aha içinizde bundan var:)

Moralleri yüksek tutuyoruzEki Görüntüle 3464683 7 hafta sonra eve gelcek bebişimiz
Ay çok duygulandım şu an bebişi görünce, seninle aynı haftadayız içimde bundan mı var yani diye bakıyorum çabucak toparlansın inşallah yavrum

Yapay zeka nasil calisiyor yaa cok iyi demis bende atiyim

Eklentiler

• 20240804_165704.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 73

Moralleri yüksek tutuyoruzEki Görüntüle 3464683 7 hafta sonra eve gelcek bebişimiz
gerçekten hepimize çok değişik bir duygu yaşattın, aydınlanma gibi maşallah miniğe zaman su gibi aksın, sağlıkla öpüp koklayarak çıkın inşallah.

Deli misin kızım sen niye ağlatiyorsun insanı. Çok duygulandım tutamadım valla kendimi. Allah nazarlardan saklasın çok güzel kızın. Maşallah inşallah tez vakitte alır götürürsün yavrunu

Kac kez baktim kac kez duygulandim nasil guzelsin yazim yavrum hepimiz senin icin cook heyecanliyiz ve annen icin insallah en kisa zamanda cikacaksin saglikli sekilde seni hepimiz cok seviyoruz

Benim fazla sinirda canim en son bebisin cook hareketleri olur dedi su fazlaligindan ve sekeri kes dedi komple ozellikle meyve kavun karpuz ama yalan degil ben cikolatayi kesemedim meyveyi kestim takip edecegiz dedi

Evet cocuk sallanıp duruyor sanki meyve kestim ama çikolata bende azalttım ama kesemedim canım inşallah haftaya ctesi düzelmiş olur gerçi doktorum haftaya düzelmiş olmaz dedi. Her hafta giriyorum ben 1 aydır. Senin kontrol ne zaman düzelir inşallah

berfuto Oyy maşallah Yaz bebeğe iyi ki amerikaya gidince olmadı canım maddi manevi çok yorulurdunuz. Dün dr umla konuştuk ya dedim keşke çok iyi olsaydı durumum sizi eşinizi kendi eşimi 4 umuzu alıp amerikaya kanadaya gidebilseydik doğurur tatil yapar dönerdik dedim. Ya dedi gecen bir arkadaşım anlattı bir hastası gitmiş amerikaya bebek erken dogmus 800 bin tl küvez parası çıkarmışlar maffolmuslar dedi. Her şeyde vardır bir hayır yaz kızımızla mutlulukla döneceksiniz eve en kısa sürede

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…