Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Selam canım çok sevindim iyi olmana ben bu vesileyle bisey sormak istiyorum. Zaten sezaryan düşünen biri çatı muaynesi yaptırmak zorunda mıdır acaba?
Valla canım bilemedim . Bizim ilk tercihimiz normal doğum olduğu için bakılacak ama sezeryanla bakılmayabilir. Bilen arkadaşlar bizi aydınlatabilir mi ??

Kızlar ben acil sezeryan ile doğurdum. Bebiş 1400 gram doğdu. Kendi kendine nefes alabiliyormuş entübe etmediler ama 1,5 küvezde kalacak. Sancılarım var ama ben de bebek de iyi olacak.
Soran ilgilenen dua eden herkese çok teşekkür ederim.
Yaz Bebek 12 Ağustos 6:19’da 7 aylık doğdu:)
Hayırlı uğurlu olsun, hoş geldin Yaz bebek 😍😍 Bir an önce sağlıkla kavuşun inşallah 🙏 🧿🙏 🧿

@berfuto Oyy maşallah Yaz bebeğe 💜 iyi ki amerikaya gidince olmadı canım maddi manevi çok yorulurdunuz. Dün dr umla konuştuk ya dedim keşke çok iyi olsaydı durumum sizi eşinizi kendi eşimi 4 umuzu alıp amerikaya kanadaya gidebilseydik doğurur tatil yapar dönerdik dedim. Ya dedi gecen bir arkadaşım anlattı bir hastası gitmiş amerikaya bebek erken dogmus 800 bin dolar küvez parası çıkarmışlar maffolmuslar dedi. Her şeyde vardır bir hayır 🙏 yaz kızımızla mutlulukla döneceksiniz eve en kısa sürede
800 bin dolara hastane yaptırırsınız :KK70:

Ahh çok sevindim canım güzel haberlere maşallah 🧿🥰 Kaçıncı haftadasın? Ayy bir de bebişler için doğum haftası boy ve kilo da eklesek mi listeye diğer gruplarda görmüştüm ☺️🌸 Grubumuzun ilk bebeği de doğdu. Ata da harika bir isim olmuş ❣️❣️
Teşekkür ederim 🥰 32+0 . Aslında onu ben de düşündüm çok mu teferruatlı olur diye bilemedim olabilir aslında 😃

Bizim kızın çikolatalarini teyzesi yapmış 🥹❤️

Eklentiler

• 1000020258.jpg
    1000020258.jpg
    168,7 KB · Görüntüleme: 92
Ben de de arada dalgalanmalar oluyor Allah korusun bebek için çok korkuyorum bir şey olur diye, bı de bu diyet bebeği zayıflatmaz demi
Yok yok Allah'ın izniyle hiç bsey olmaz bebislere merak etme.Daha önce de söylemiştim yediğimiz şeylerin bebgin kilosuna ciddi anlamda bir etkisi yokmuş.Cok sağlıksız beslenmedigimiz sürece sorun yok bence.Her şeyin fazlasının zararı olduğu için şekerim de karbonhidratin da tabiki fazlası zarar, bildiğim kadarıyla erken doğuma sebep olabiliyormuş o yüzden kendimizi de üzmeden dikkat edersek yediğimizde ictigimize bir sorun olmaz inşallah.Kafaya çok taktikca stres oluyor insan belki bu bebeği etkiler o yüzden çok düşünmemek lazım üzerine.İlk zamanlar ben de dusunuyordum hiç bsey yiyemiyordum diye ama bebek hep bı hafta öndeydi hala da öyle sağlığı da yerinde olsun inşallah haftaya görürsem daha da rahatlayacagim.Zwten bide artık bu haftalarda bunları düşünmek yerine onlara kavusacagimiz günün hayalini kuralım neler yapacağımızın hayalini kuralım daha güzel ve keyifli bence.Ben öyle yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince hormonlar izin verdikçe 😁 Dua edin bence bide bol bol bebeğinizi severek ona dokunarak ne bilim iyi hissettiriyor 😊

Arkadaşlar eğer 29-30. Haftadaysanız aha içinizde bundan var:)

Moralleri yüksek tutuyoruzEki Görüntüle 3464683 7 hafta sonra eve gelcek bebişimiz🥹🩷
Yaaaa yerimmmm off ağlamam geldi çok duygulandım 🥺Allah'ım bir an önce evinize de gelsin inşallah, maşallah 🙏Ben de 31 oldum bugün baya da büyük görünüyorlarmis ya ne kadar ilginç

Teşekkür ederim 🥰 32+0 . Aslında onu ben de düşündüm çok mu teferruatlı olur diye bilemedim olabilir aslında 😃
Yazan anne grupları vardı hangisi hatırlamıyorum da 🙈🙈 Çok kalabalığız ya biri doğum yaptığında 30 kişi sormasın kilosunu haftasını diye 😅☺️

Kızlar Selamlar, biraz geride kaldım tüm mesajları okuyamadım ancak umarım herkes için her şey yolundadır. Ya ben bebek odasının perdesi konusunda bir türlü karar veremiyorum. Kısa mı uzun mu, hangi renk, hangi tarz olmalı bilmiyorum. Pintererstte baktıklarımın trendyol gibi yerlerde karşılığı yok. Böyle soft, sakin ve şık olsun istiyorum. Siz neler tercih ettiniz? Bizim bir kızımız olacak. Fikir açısından odasının camını da ekliyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum. İyi haftalar :KK200: Eki Görüntüle 3464614 Eki Görüntüle 3464615
Bence petege kadar karartma stor perde üzerine de tül güzel olur.Benim evin de geneli bu tonlarda o yüzden açık renkler tercih ettim sadece tül de hafif ince ince parlak geçişler var henüz görmedim yapılmış halini ama bu hafta biter inşallah 😊🙏

Evet cocuk sallanıp duruyor sanki 😅 meyve kestim ama çikolata bende azalttım ama kesemedim canım inşallah haftaya ctesi düzelmiş olur gerçi doktorum haftaya düzelmiş olmaz dedi. Her hafta giriyorum ben 1 aydır. Senin kontrol ne zaman düzelir inşallah
Evet cok hareket eder dedi bir meyveyi kestim vallahi benim 15 gun oldu haftaya randevum canim senin nezaman

X