Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay canım nasılsın iyisindir inşallah ne yaptın inşallah uzatırlar süreyi sağlıcakla vaktinde al evladını kucağına canım

Gece leri artık uyuyamıyorum mide yanması ve sertleşme işleri rahat pozisyon arıyorum kemik ve kaburgalarım ağrıyor sırtım falan

Hamile yastığın var mı yoksa edin bende şundan var. On yastığı göbeğimin altına arka yastığı da belimin altına sıkıştırıp yatıyorum aylardır. İlk gebeligimde almıştım kullanmak oğluma nasip oldu

Eklentiler

• Screenshot_20240812_103540_Chrome.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 89
Kalbim sizinle. Ikinizin de en kısa sürede sağlık haberlerinizi bekliyoruz. Her sey guzel olacak, korkma.

Kızlar ben acil sezeryan ile doğurdum. Bebiş 1400 gram doğdu. Kendi kendine nefes alabiliyormuş entübe etmediler ama 1,5 küvezde kalacak. Sancılarım var ama ben de bebek de iyi olacak.
Soran ilgilenen dua eden herkese çok teşekkür ederim.
Yaz Bebek 12 Ağustos 6:19’da 7 aylık doğdu:)

Canım hakkınızda hayırlısı olsun çok sevindim iyi olmanıza. Çok duygulandım şuan allahim tez zamanda şifa versin her ikinize de evinizde mutlu mutlu devam edin inşallah

Hosgeldin yaz bebek, sefalar getirdin. Umarım ailecek upuzun saglik dolu, hep mutlu bir hayatınız olur.

Canımmm hayırlı uğurlu olsun inşallah bebis de sen de gunden gune cok daha iyi olun insallah

O ne canim puset içi birsey almadım ben. Direkt koymayacaz mi bebisi. Benim puset bu
Galiba pusete göre değişiyor bu durum. Bazı pusetlerde bebek normal duruyor bazılarında içe gömülüp kalıyor. O yüzden bende bilemedim alınması lazım mı değil mi

Hoşgeldin grubun ilk bebesi tam adı gibi Yaz olarak geldi Sağlıklı mutlu bir ömrü olsun inşallah

Galiba pusete göre değişiyor bu durum. Bazı pusetlerde bebek normal duruyor bazılarında içe gömülüp kalıyor. O yüzden bende bilemedim alınması lazım mı değil mi
Yani aslında bebeğin içe gömülmesi daha iyi ama bebek büyüdükçe zorlaşır. Bir de yaşam tarzı ile alakalı pusette çok zaman gecirmiyorsa gerek yok ama kimisi pusette çok zaman geçiriyor o xaman daha konforlu düşünmek lazım

Grubumuzun ilk bebeğiii Sağlıklı muusmutlu günleriniz olsun beraber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…