Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar bebek arabası alacağım karar veremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz? Yer kaplamasın hafif olsun istiyorum. Kabin boy almayı düşünüyorum.
Chicco Goddy XPlus - Chicco One4ever - Cybex Easy S Twist 2 arasındayım. Mağazadan bakmaya gittiğimde satıcıların farklı önerileri oluyor baya kafam karıştı. Sürümü kolay bebeğin rahat edeceği araba istiyorum. Tavsiyeniz var mı ? Farklı modellere açığım zam gelmeden almak istiyorum

Ben de arkadaşıma doğumunda sling almıştım. Sana veririm demişti ve kullanmamıştı da açıkçası. Ama hala ses çıkmadı vereyim diye. Bekliyorum eğer beğenilerse bebekler, ikinciyi de kendim alırım diye düşünmüştüm.

Yürüdüğüm icin oldu sanirim ama cok felaket bir agriydi bicak saplanir gibi
Canım onlar sancı değil yani doğum sancı öyle birşey değil sizinkiler bnde de oluyor bazen ara ara sizde olanlar ama öncesi normal doğum yapıp o sancıyı bildiğim için Korkmayın canlarım gaz sancısı gibi düşünün

Hangisi marka nedir içerik temiz demi

Benim eşimde öyle olur muhtemelen doğduğu anda başlar kulağına üflemeye. Bizim daha ilk çocuk

Aaa birlikte olur diyordum kuzu hadi inşallah daha da alır kilo 35 e kadar o zamana inşallah vaktinde gelir ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…