Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ahhh bilmediğim yerden geldi sorular birileri bizi aydınlatsa . Ben de biberonlari emzikleri süt kaşığı biberonu aldım ama nasıl yıkanacak bilmiyorum
Süt kaşığı biberonu ben de almak istiyorum erken doğum olursa diye Trendyoldan araştırdım ama hepsinde kötü yorumlar vardı. Güvendiğiniz bir marka var mı? Uyurken kullanmak için de hem müslin örtüler aldım çarşaf olarakta kullanılıyor tek katlılar hem de yarım kundak aldım 1 tane. Hangisinde rahat ederse artık Tulum giydirsem bile muhtemelen sararım ben ilk başlarda anne karnında gibi güvende hissetmeye devam etsin diye. Toglu olan uyku tulumlarına kışın geçeceğim

Hakkınızda hangisi Hayırlıysa Rabbim onu nasip etsin inşallah

Canıım arkadaşım iki çocuğunda da Eday kullanmıştı kaşık biberon olarak. Memnundu. Ben de onu aldım o yüzden trendyoldan.

Kızlar suyumuz fazla çıktı. Nasıl normale döner acaba dr beslenmene dikkat et dedi
Burada daha önce arkadaşlar yazmıştı, şeker olunca su fazla oluyormuş ya da çok şekerli şeyler tüketince. Özellikle karpuzu fazla kaçırınca olduğunu söyleyenler vardı. Meyveyi de abartmamak lazım sanırım. Dikkat edince normale dönüyor. Daha önce yaşayanlar yazacaklardır.

Teşekkürler canım büyük ihtimal o yüzden beslenme dedi. Gebelik şekerim cikmamisti

Trendyolda Eday marka var en iyisi o canım digerlerinin ağız kısmı bebege pek uygun değil. Ben eday alacağım

Benimki Trabzonsporlu ama böyle bir şey yapmam yaa çünkü bende Beşiktaşlıyım
Benim eşimde Trabzonsporlu kendisi has Trabzonludur bol şekilde Laz damarı mevcuttur her nekadar kızımıza Trabzonsporlu şeyler giydirmek istesede anası koyu galatasarayli olduğu için sökmüyor ama 2 cocugumuda koyu TS li yapti bu son şansım

27 Haftanın içindeym bende kızlar gebelik şekeri var diyete basladim ama sabah 1 saatlik toklugum 160 oluyor oglen 1 saatlik toklugum normal çıkıyor öbür gün sabah yokluğum normal çıkiyor her zaman ki gibi beslendigim gibi besleniyorum niye böyle oluyor anlamadım bilen varsa yazabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…