2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ayyy canım hiç bilmiyorum. Şu benim açtığım grubu da sen al istersen. Diğer grubta ki arkadaşlar oryaa gelsin. İsmini de sadece hamis adayları yap olur mu. Ben de pek anlamıyorum açtım ama
Ben de anlamıyorum diye açmamıştım. Bu forum işlerinde pek becerikli değilim. Hamiş adaylarından birine devrediliyorsa o düzenlesin.

Bende aynı senin gibiyim diyetisyenle kilo aldım 45 ile evlendim bir yılda hopp 10 kilo aldım sonra spor düzenli beslenme ile 52 oldum hamile kaldım inşallah çok kilo almadan süreç ilerler
Biz biraz şanslı kısımdayız inşallah böyle devam eder zayıf hamile kalanlar genelde doğumdan sonra kısa sürede veriyolar inşallah öyle oluruz

Kızlar merhaba hepimiz inşallah sağ salim bebişleri.kucagimiza alırız bende dün hamile olduğumu öğrendim adete dört gün kala Ağustos annesi oluyorum beni aranıza alirmisiniz

Yaşadıklarımı ayrıntısıyla anlatmak istiyorum. Tam 17 gün önce beklenen adet tarihime 5 gün varken yani 25 kasımda beta hcg pozitif geldi
25 kasım da 20
28 kasım da 33
1 aralık 43 (beklenen adet günüm)
3 aralık 80
8 aralık 513
11 aralık 1005
Beklenen adet gününden önce kesin kimyasal bu dendi zamanla düşer kanaman olur sıfırlanana kadar baktır dediler artık kabullenmiştim. Kimyasal gebelik 6. Hafta sonrasına sarkmadığı için ben 6. Haftayı bitirince korkmaya başladım dış gebelik olabilir mi diye ve bu zamana kadar hiç ultrasonla bakılmamışto bugün muayene içim gittim kese gözüktü. İyi bir doktora gittim o da ilk bakmadan önce dış gebelik olabilir demişti beta düzgün artmadığı için ama keseyi görünce rahatladık. Kimyasal veya dış gebelik değil dedi. Ve bana dediki %90 ihtimalle düşük yaşayacaksın hazırlıklı ol beta değerlerin bunu gösteriyor dedi. 1 hafta sonra gel eğer bi gelişim olmazsa kürtaj yapmamız lazım dedi. %10 ihtimal de kalp atışını duyup sağlıklı gebelik olma ihtimali varmış. Bu belirsizlikle ne yapıcam bilmiyorum daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu

75 kilo ile selamlıyorum canım seni

80 ile hamile kaldım maalesef. Umarım çok almam. Dikkat etmeye çalışıyorum.
Valla kızlar ben de 71 kiloyla hamile kaldım şimdiden 72.5 oldum 1 ayda nedense. Benim midem bulanıyor ama yemek yemek iyi geliyor o yüzden yiyorum diyetisyenle devam etmekte yarar var heralde.
Ben zaten 83 kilodan 69a düştüm diyetisyen desteğiyle. Hedef 65ti ama çok devam edemedim.
O yüzden kilo almak da istemiyorum pek

Bu değerler nasıl düşüğü gösteriyormuş anlamadım

Yaaa ben dikkat etmeye çalışıyorum ama nasıl ilerleyecek süreç bilmiyorum

Canım benim de bundan önceki kimyasal gebelikti. Ben farketmemişim bile hamile olduğumu reglim 1 hafta gecikti. Sonrasında 10 gün kadar kanama oldu normalde benim 4-5 gün sürer. Büyük bir pıhtı gelince korkup doktora gittim. Kimyasal gebelikmiş düşmüş sonrasında kese bile oluşmamış yani.
1 regl dönemi geçtikten sonra da hamile kaldım tekrar. Şuan kese vs görünüyor normal dedi doktor.
Düşük sonrası hızlı hamile kalınıyor diyorlar ama bilmiyorum tabi

İlk değerlerin düzenli atmamış tamam ama son değerlerin düzenli artmış, yani doktor daha iyi bilir tabiki ama senin yerinde olsam bir kaç doktora danışır o şekilde karar verirdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…