2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
hahah o benden kiloluydu eskiden en azından 1-2 kilo şimdi benden zayıf birimiz alıp birimiz verince böyle oldu sinir oluyorum bir de gece tartılıyor kilo vermiş çıkıyor
Ayyyy o benim koca da da var. İki gün adam az yemek yese. Tartı da iki kilo eksik cikiyo. Sinir oluyom. Diyom ben iki kilo vermek için alnimin damarını catlatiyom. Senin nasıl bir bunyen var. Yasak sana tartilmak

Ben bide 42 kiloyla evlenmiştim 1,5 senede 9 kilo aldım ama anca toparladım kendime geldim bazılarını duyuyorum 20 30 kilo almışlar ilk gebelikte inşallah hiç birimiz o şekilde kilo almayız
Saka bir yana kızlar. Bebeğimiz sağlıklı olsjn da . Kilo alınır verilir. Hepimiz bebekleri tombik tombik sagliklica doğsun inşallah. Ben de sürekli su bebise bakmaktan kendimi alamıyorum dur size de atayım

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-25-11-42-33-094_com.whatsapp.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 39
Saka bir yana kızlar. Bebeğimiz sağlıklı olsjn da . Kilo alınır verilir. Hepimiz bebekleri tombik tombik sagliklica doğsun inşallah. Ben de sürekli su bebise bakmaktan kendimi alamıyorum dur size de atayım
Bu bayaaa tombik hamilelikte kime çok bakarsan bebekte ona benzer diyorlar artık ne kadar doğru bilemem

Su tutuyor vücut hamilelikte. Kan hacmi artıyor. Sürekli kan üretiliyor. O yüzden dikkat etsek bile ilk haftalarda kilo artışı normal. Yağdan almıyoruz aslında

Gözün aydı canım kalp atışı için ne zaman çağırdı , sadece kese mi gördü bebek için yorum yaptı mı ? O beyaz noktaya yolk kesesi diyorlar canım
Ayyy çok sağol canımmm dün dediğin gibi oldu kalp atışı için perşembe cuma falan duyulur dedi ama ben haftya memlekete gidince orda gidcem

Ben bide 42 kiloyla evlenmiştim 1,5 senede 9 kilo aldım ama anca toparladım kendime geldim bazılarını duyuyorum 20 30 kilo almışlar ilk gebelikte inşallah hiç birimiz o şekilde kilo almayız
Bende aynı senin gibiyim diyetisyenle kilo aldım 45 ile evlendim bir yılda hopp 10 kilo aldım sonra spor düzenli beslenme ile 52 oldum hamile kaldım inşallah çok kilo almadan süreç ilerler

Kızlar bebeğimin tahmini doğum tarihini kaydettim ama imza alanı nasıl aktive edilir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…