2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlarcım selam kaç kiloyla hamile kaldınız ? Benim 73 inş çok kilo almayız
Ben 63lere zor düşmüştüm 66 ile kaldım tam diyete başlayacaktım hedef kilom 59du ama ben çoook kilo verdim yani 20den fazla o yüzden çok almak istemiyorum vermek çok zor. Eskiden kalma çok çatlağım var o nedenle çok da çatlamam herhalde yeterince çatlağım var

80 ile hamile kaldım maalesef. Umarım çok almam. Dikkat etmeye çalışıyorum.
Kiz ben dün değil ondan önce gece tartıldım 69 ciktim. Dedim tarti kafayı yedi. Çünkü önce ki gibi hiiiccc yemiyorum. Canım istemiyo cunku. Bir kaç lokma yeyip kalkıyom. 3 kilo almış olamam dedim. Sonra sabaha tartıldım ,67 gosteriyo

Ooohh çok sukue canım. Biz de seni merak etmiştik. Çok sevindim senin adına . Bebiş o canım.

Bende seninle aynı şekilde yıl canım. Diğer dogumlarim da maksimum 15 kilo aldım. ,10 kilosu doğumdan bir hafta sonra hemen gidiyo zaten. Geri kalan kilo sıkıntı oluyor. Yapisiyo vücuda resmen. Bir de emzirme süreci var

Kızlar bir de terleme yaşıyor musunuz? Ben normalde hiç terlemem ve terim hiç kokmaz ama hormonlardan mıdır nedir hep ter kokuyor gibi hissediyorum.

Ablam 1 yaşa kadar hiç veremedi hatta aldı emzirirken süt yapar diye yediklerinden ama sonra emzirme de bitince hamile kaldığı kilonun altına düştü. Görümcem 51 ile hamile kaldı 8kg aldı doğurdu eve geldi 1 hafta sonra 52ydi öyle bir şey olsa keşke hepimize

Ayy ne kadar şanslılar bizim de öyle olur inşallah

Ben diyom ki. Yesek yesek almasak. Hele zaten bazı topikler görüyorum. Yiyorum kilo alamiyorum diye. Ayyy diyorummm ayyyy

Ben diyom ki. Yesek yesek almasak. Hele zaten bazı topikler görüyorum. Yiyorum kilo alamiyorum diye. Ayyy diyorummm ayyyy
Canım bu arada benş de ekler misin biara
Sat 01.11.2023
Kese 5+6
Tahmini doğum 07.08.2024
Öyle ter olayı yok ama. Ateş basiyo sirtimi. Bende gece uykusuzluk yaşıyorum. Bir türlü uykum gelmiyo. Gündüz uyku bastiriyo. Uyumuyorum ki gece uyuyayım diye . Gr uyku gelmiyo gözüme

Ben de yerimde uyukluyorum hep sürekli uyku halii

Gözün aydı canım kalp atışı için ne zaman çağırdı , sadece kese mi gördü bebek için yorum yaptı mı ? O beyaz noktaya yolk kesesi diyorlar canım

Benim eşim öyle ama adamın abur cuburu salatalık havuç asla sağlıksız şeyleri yemiyor ve sevmiyor sonra da kilo alamıyor
Benim.koca da kilo almayanlardan. Kilosu tipi çok iyi. Kas oranı yüksek. Yese de vücut kilo almiyo. Ooohh misss. Bana bugün diyo senin karnın 3 aylık oldu şimdiden şişkinlik o. Kilooo degilll dedim hahah

Benim.koca da kilo almayanlardan. Kilosu tipi çok iyi. Kas oranı yüksek. Yese de vücut kilo almiyo. Ooohh misss. Bana bugün diyo senin karnın 3 aylık oldu şimdiden şişkinlik o. Kilooo degilll dedim hahah
hahah o benden kiloluydu eskiden en azından 1-2 kilo şimdi benden zayıf birimiz alıp birimiz verince böyle oldu sinir oluyorum bir de gece tartılıyor kilo vermiş çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…