2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Canım hiç belli olmaz benim degerlerim düzgün olduğu halde bana da düşük başlayabilir dış gebelik de olabilir dedi bir doktor yani sonuçta % 10 da olsa bir ihtimal var sen bol bol dinlen dengeli beslenmene dikkat et başka bir doktora da görün yine

Kızlar 3 gün üst üste yaptım ve 2 hafta once cok hafif pembe ve kahve rengi akıntı geldi peçeteye sildiğimde sonradı yok kesildi 2 aydır adet olmuyorum zaten duzensizim 10 dkaika içinde hepsi silik çıkti ve sonra koyulaştı yarım saat içinde kuruma çizgisi değil diye düşünüyorum çünkü daha testler ıslakken koyulaştı yarım saate çünkı silik çizgileri gördum ama yinede şüphe ediyorum sizce va rmıdır.. bi oğlum var daha 7 aylık

Eklentiler

• 20231212_174743.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 32
Canım naptın görüştün mü doktorunla

Kızlar bugün çok belim ağrıyor ya sesim çıkmıyor o yüzden bel ağrısı yaşayan var mı ?
Benim belim kırılıyor. 2.ci doğumumdan sonra çok bel ağrısı çektim. 11 aylık bebeğim var hep kucak istiyor tüm gün kucağımda bel ağrısı gerçekten çok kötü. Ama sürekli değil ara sıra yorulduğum zaman oluyor daha çok

Silik çizgi var belki geç döllenmedir canım. Kan tahlili yaptır istersen

Hemen çıktıysa vardır kuzum kan tahlili ver çıkar inşallah

Merhaba kaç hafta kaç günlük şuan benimde dün 591 çıktı yardımcı olur musunuz

Peki bu kan verdiğiniz yerler hep aynı hastanemiydi ve aynı saatte mi verildi? Bunlar da çok önemli

Ayyy çok sağol canımmm dün dediğin gibi oldu kalp atışı için perşembe cuma falan duyulur dedi ama ben haftya memlekete gidince orda gidcem
Ayy çok sevindim sırf seni merak ettiğim için girdim şimdi. Yarın benim kontrol var bakalım 6*2 olacağız kalp atışı duyulur muhtemelen diye düşünüyorum sağlıklı ise

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…