2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Yaşadıklarımı ayrıntısıyla anlatmak istiyorum. Tam 17 gün önce beklenen adet tarihime 5 gün varken yani 25 kasımda beta hcg pozitif geldi
25 kasım da 20
28 kasım da 33
1 aralık 43 (beklenen adet günüm)
3 aralık 80
8 aralık 513
11 aralık 1005
Beklenen adet gününden önce kesin kimyasal bu dendi zamanla düşer kanaman olur sıfırlanana kadar baktır dediler artık kabullenmiştim. Kimyasal gebelik 6. Hafta sonrasına sarkmadığı için ben 6. Haftayı bitirince korkmaya başladım dış gebelik olabilir mi diye ve bu zamana kadar hiç ultrasonla bakılmamışto bugün muayene içim gittim kese gözüktü. İyi bir doktora gittim o da ilk bakmadan önce dış gebelik olabilir demişti beta düzgün artmadığı için ama keseyi görünce rahatladık. Kimyasal veya dış gebelik değil dedi. Ve bana dediki %90 ihtimalle düşük yaşayacaksın hazırlıklı ol beta değerlerin bunu gösteriyor dedi. 1 hafta sonra gel eğer bi gelişim olmazsa kürtaj yapmamız lazım dedi. %10 ihtimal de kalp atışını duyup sağlıklı gebelik olma ihtimali varmış. Bu belirsizlikle ne yapıcam bilmiyorum daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu
Canım hiç belli olmaz benim degerlerim düzgün olduğu halde bana da düşük başlayabilir dış gebelik de olabilir dedi bir doktor yani sonuçta % 10 da olsa bir ihtimal var sen bol bol dinlen dengeli beslenmene dikkat et başka bir doktora da görün yine

Kızlar 3 gün üst üste yaptım ve 2 hafta once cok hafif pembe ve kahve rengi akıntı geldi peçeteye sildiğimde sonradı yok kesildi 2 aydır adet olmuyorum zaten duzensizim 10 dkaika içinde hepsi silik çıkti ve sonra koyulaştı yarım saat içinde kuruma çizgisi değil diye düşünüyorum çünkü daha testler ıslakken koyulaştı yarım saate çünkı silik çizgileri gördum ama yinede şüphe ediyorum sizce va rmıdır.. bi oğlum var daha 7 aylık🤭

Eklentiler

• 20231212_174743.jpg
    20231212_174743.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 32
Doktor hcg değerimi bilmiyordu ki ben sancıyla gittim normalde randevum Salı günüydü. Cumartesi akşam değerim 393 çıktığı için Salı 1000 geçer kese de görünür diye düşündüm hızlı artıyor diyerek ama pazartesi sabah aşırı sancım oldu beş dakika sürdü iki kere olunca ben de doktora koştum bi sorun yok dedi keseyi gördü ama değeri bilmiyorduk 48 saat olunca baktır dedi bi baktırdım 5,5 kat artmış yarın arayacağım ara beni dedi
Canım naptın görüştün mü doktorunla

Kızlar bugün çok belim ağrıyor ya sesim çıkmıyor o yüzden 🥹 bel ağrısı yaşayan var mı ?
Benim belim kırılıyor. 2.ci doğumumdan sonra çok bel ağrısı çektim. 11 aylık bebeğim var hep kucak istiyor tüm gün kucağımda bel ağrısı gerçekten çok kötü. Ama sürekli değil ara sıra yorulduğum zaman oluyor daha çok

Kızlar 3 gün üst üste yaptım ve 2 hafta once cok hafif pembe ve kahve rengi akıntı geldi peçeteye sildiğimde sonradı yok kesildi 2 aydır adet olmuyorum zaten duzensizim 10 dkaika içinde hepsi silik çıkti ve sonra koyulaştı yarım saat içinde kuruma çizgisi değil diye düşünüyorum çünkü daha testler ıslakken koyulaştı yarım saate çünkı silik çizgileri gördum ama yinede şüphe ediyorum sizce va rmıdır.. bi oğlum var daha 7 aylık🤭
Silik çizgi var belki geç döllenmedir canım. Kan tahlili yaptır istersen

Hemen çıktıysa vardır kuzum kan tahlili ver çıkar inşallah

Masallah bebisine bekletmiyor seni 🥰 Ben suan ne hafta ne gun ne sat hesaplayabiliyorum 29 kasim trasfer oldum utanmasam hergun beta baktircam 🙈😂bugun yeniden beta baktirdim 568 cikti 😊 sali gunu ogrenmis olurum artik. Bir oglum var ruyamda kiz bebek seviyordum cok gercekciydi kesin kiz olacak diyorum 😇
Merhaba kaç hafta kaç günlük şuan benimde dün 591 çıktı yardımcı olur musunuz

Yaşadıklarımı ayrıntısıyla anlatmak istiyorum. Tam 17 gün önce beklenen adet tarihime 5 gün varken yani 25 kasımda beta hcg pozitif geldi
25 kasım da 20
28 kasım da 33
1 aralık 43 (beklenen adet günüm)
3 aralık 80
8 aralık 513
11 aralık 1005
Beklenen adet gününden önce kesin kimyasal bu dendi zamanla düşer kanaman olur sıfırlanana kadar baktır dediler artık kabullenmiştim. Kimyasal gebelik 6. Hafta sonrasına sarkmadığı için ben 6. Haftayı bitirince korkmaya başladım dış gebelik olabilir mi diye ve bu zamana kadar hiç ultrasonla bakılmamışto bugün muayene içim gittim kese gözüktü. İyi bir doktora gittim o da ilk bakmadan önce dış gebelik olabilir demişti beta düzgün artmadığı için ama keseyi görünce rahatladık. Kimyasal veya dış gebelik değil dedi. Ve bana dediki %90 ihtimalle düşük yaşayacaksın hazırlıklı ol beta değerlerin bunu gösteriyor dedi. 1 hafta sonra gel eğer bi gelişim olmazsa kürtaj yapmamız lazım dedi. %10 ihtimal de kalp atışını duyup sağlıklı gebelik olma ihtimali varmış. Bu belirsizlikle ne yapıcam bilmiyorum daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu
Peki bu kan verdiğiniz yerler hep aynı hastanemiydi ve aynı saatte mi verildi? Bunlar da çok önemli

Ayyy çok sağol canımmm dün dediğin gibi oldu 😍 kalp atışı için perşembe cuma falan duyulur dedi ama ben haftya memlekete gidince orda gidcem♥️
Ayy çok sevindim sırf seni merak ettiğim için girdim şimdi. Yarın benim kontrol var bakalım 6*2 olacağız kalp atışı duyulur muhtemelen diye düşünüyorum sağlıklı ise

X